Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze herPlayhit - nezávisle z herního světa

PlayHit.czZtichlé pásmo a lehce ševelící déšť

Kam až by oko dohléhlo, všude pustina. Za obzorem se shromažďovaly potulné mraky nasáklé radioaktivitou a s trpělivostí se hnaly k bývalým televizním anténovým vysílačům, které v těchto dnes nabízely jen zrezlý kov, roztavenou ocel a pochmurně se tyčily do…

PlayHit.czIndiana Jones Povídka: Soška – 4.část

“ Zastavte se všichni. Nemohu tomu uvěřit. Nikdo z vás si jí nevšiml.“ Ervin: „Marie, co náš zrak přehlédl v této noční džungli a za mizerného světla z Jonesovi pochodně?“ Marie: „Vandu. Orchidej nezměrné hodnoty. Velmi vzácná a …

Očekávané PC hry

Pieces of Eight PC Leden
Tales of Arise PC Leden
Transient PC Leden
Destroy All Humans! PC Leden
Spiritfarer PC Leden
LEGO Star Wars: The... PC Leden
Fall Guys PC Leden
Carrion PC Leden
Cris Tales PC Leden
Tom Clancy´s... PC Leden

Adventury | Akční | Akční adventury | Bojovky | Letadla | Logika | RPG | Simulátor | Sport | Strategie | FPS | Závod

Seznam počítačívých her zahrnuje také speciální často kvalitní bezplatné hry pro více hráčů - MMORPG | MMORTS | MMOFPS

Poslední přidané komentáře k PC hrám

The Walking Dead - The Final Season - 12.12.2019 (komentoval jin.jim)
Vynikající zakončení této série, které už dokončilo jiné studio než Telltale Games a je to hodně znát. Nejen, že se poněkud změnil způsob vyprávění, ve kterém se opět ujmete role Clementine a i malého AJ, ale také byl konečně vylepšen grafický kabátek, příběh dosáhl vysoké úrovně a postavy se staly povětšinou skvěle napsanými. Škoda, že se zde jaksi pozapomnělo na postavy z třetí série a také Christu, které byly zcela opomenuty, ale naopak se jich několik vrátilo v nové zajímavé roli. Stejně tak se změnil styl hraní, který trochu zašel do horovější atmosféry a opravdu místy zasel strach o přežití, zvláště pak v soubojích s nemrtvými. Co bych ale vytknul, tak jsou některé nelogičnosti v příběhu (viz úplný závěr, který vzhledem k okolnostem ve stodole nedával příliš smysl).
Jestli je něco, na co budu u závěru TWD vzpomínat, tak to bude rozhodně vydařený příběh, lépe propracované volby, ale především jeho skvěle napsané postavy, které jsem si povětšinou zamiloval a bojoval za ně, vžíval se do nich a doufal, že alespoň drtivá většina to zvládne až do konce příběhu.

Red Faction - 27.11.2019 (komentoval necisty)
Na svou dobu parádní hra. Likvidování okolního světa byla tehdy pecka a na dlouhou dobu zabavilo. Ovšem bourat šlo vesměs jen mimo budovy a tak jste se u toho nemohli tolik vyblbnout. Každopádně vše, co mělo, šlapalo jako hodinky. Dostatečný arsenál, spousta ovladatelných strojů a hra se s vámi moc nesrala - bylo potřeba šetřit munici i zdraví. Prostě nic jednoduchého jako dnes. Sralo mě ale časté hledání tlačítek apod., musel jsem se dívat na walktrough na youtube. Tehdy jsme to měli opravdu složité. Přiznám se, že na tu bombu na konci jsem se fakt vysral a závěrečné video si pustil právě na YT. To tak akorát dokáže nasrat taková kravina. By mě zajímalo, jestli jsem to tehdy nalupal, spíš jsem to hrál s nějakým kámošem a ten na to měl větší nervy.

Poslední diskuze u her

už dlouho hledám plošinovku - 10.10.2019 (komentoval killerosol)
ahoj všem potřeboval bych poradit neví tu někdo název hry na pc konkrétně jsem jí hrál na w98 a už převelice dlouho toužím potom ji znova spustit ale nepamatuji si název jedná se o hru s wizardem možná že i s dalšími bojovníky já jen vím že jsem měl vždy maga se schodišti plno krystalu(gemu vícebarevných snad) a bronzovým stříbrným a zlatým klíčem který otvíraly další dveře moc prosím.

Renesanční Království - 26.1.2018 (komentoval graywolff)
Tak co? Vyzkoušeli jste už tuto hru? Pokud si nejste jistí, nabídnu dokument, kde se dozvíte, čím vším můžete v RK být - http://rk.stripky.eu

Akční Adventury Akční adventury Logické hry RPG Simulátory Sportovní hry Strategie Střílečky Závody

Zde jsou uvedeny žebříčky nejlepších počítačových her tříděných dle herních kategorií, který tvoří uživatelé CDH.cz.

PC hry v České databázi her jsou přehledně řazeny dle hodnocení nebo roku vydání počítačové hry. Počítačové hry zahrnují hry na veškeré stolní počítače od nejstarších (Amiga, 386, 486,...) přes počítačové herní automaty až po nejnovější (hry pro Windows, Linux a jiné OS vyjma MacOS).


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Overpass
Overpass
Overpass
Overpass
Overpass

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8327


Hra Warthunder zdarma