Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze herPlayhit - nezávisle z herního světa

PlayHit.czZtichlé pásmo a lehce ševelící déšť

Kam až by oko dohléhlo, všude pustina. Za obzorem se shromažďovaly potulné mraky nasáklé radioaktivitou a s trpělivostí se hnaly k bývalým televizním anténovým vysílačům, které v těchto dnes nabízely jen zrezlý kov, roztavenou ocel a pochmurně se tyčily do…

PlayHit.czIndiana Jones Povídka: Soška – 4.část

“ Zastavte se všichni. Nemohu tomu uvěřit. Nikdo z vás si jí nevšiml.“ Ervin: „Marie, co náš zrak přehlédl v této noční džungli a za mizerného světla z Jonesovi pochodně?“ Marie: „Vandu. Orchidej nezměrné hodnoty. Velmi vzácná a …

Očekávané PC hry

Shenmue I & II PC Srpen
F1 2018 PC Srpen
Pro Evolution... PC Srpen
Two Point Hospital PC Srpen
Shadows: Awakening PC Srpen
World of Warcraft:... PC Září
Eternity: The Last... PC Září
Match Point PC Září
SUMOCRATS PC Září
The Elder Scrolls:... PC Září

Adventury | Akční | Akční adventury | Bojovky | Letadla | Logika | RPG | Simulátor | Sport | Strategie | FPS | Závod

Seznam počítačívých her zahrnuje také speciální často kvalitní bezplatné hry pro více hráčů - MMORPG | MMORTS | MMOFPS

Poslední přidané komentáře k PC hrám

The Bureau: XCOM Declassified - 8.8.2018 (komentoval jin.jim)
Nikdy jsem nic ze série XCOM nehrál, a tudíž nemohu porovnat s hlavní sérií a budu tak hru posuzovat jako další z řad stříleček s možností taktizovat a plánovat svůj postup jako např. v sérii Brothers in Arms.
Dlouho jsem s hrou otálel, protože mě z gameplayů a trailerů zas nějak moc nezaujala, ale po zapnutí jsem se nemohl odlepit od monitoru, neboť se stala chytlavou a příběh neskutečně zajímavým, plným několika zvratů, které se docela povedly.
Celý příběh trvá na dnešní dobu průměrných 7-8, možná více hodin, ale je zde i několik vedlejších misí, včetně těch, na které můžete vysílat své agenty, aby se tam trénovali. Nicméně ti se mohou zlepšovat i na misích s Vámi.
Samotné mise jsou docela dlouhé, pak jsou zde již zmíněné menší operace, které zaberou kolem 10-15 minut a příběh spíše doplňují.
Náplň misí je víceméně pořád stejná: "někam dojít, vystřílet, přesunout se dál" a takhle pořád dokola. Ačkoli by tento model mohl hru nelítostně srazit, díky možnosti taktizování si hra udržuje velice slušnou hratelnost, a to i přes naprosto otřesnou UI parťáků, kterým když nenakážete udělat tohle a tamto, tak neudělají sami skoro nic. Stejně tak jim poručíte přesunout se tam a oni proběhnou kolem nepřítele a nechají se rozstřílet. Ještě, že je zde možnost oživování sebe i parťáků.
S nepřáteli je to o něco lepší, ale taky žádná sláva a krom počtu nepředstavují větší výzvu.
Grafické zpracování je docela dobré, spíše ucházející, ale ke hře se mi hodilo.
Ozvučení není nijak výrazné, k hlavní postavě mi moc neseděl ten drsňáckej hlas. Stejně tak jeho osobnost, kdy ze sebe dělá drsňáka v úplně každé situaci.
Ostatní postavy k srdci moc nepřirostou a to i přesto, že s nimi na základně či v rámci nepovinných vedlejších miniúkolů můžete mluvit a vyslechnout si jejich názor na to či ono.
Docela fajnové je i zakončení hry, ač si nejsem jistý, zda by to tak fungovalo i ve skutečnosti, ale je to hra, takže proč ne.

SHRNUTÍ:
Bureau mě zaujalo svým odklonem od žánru XCOM značky, a natož, že se jedná snad o první takovýto pokus, je Bureau podařenou hrou, která staví na zábavné hratelnosti protkané taktizováním na bojišti, a na vcelku slušném příběhu, ve kterém však vystupují postavy, které Vás asi nějak nenadchnou, ale ani neurazí.
Grafické a zvukové zpracování je na dostačující úrovni, jen bych měl pár výhrad k samotné hlavní postavě, která působí hrozně nepřirozeně, otřesné UI a nepochopitelně rychlému postupu v likvidaci nepřítele, ale což, je to hra, ta si může něco takového s klidem dovolit.

Wolfenstein II: The New Colossus - 5.8.2018 (komentoval necisty)
To je tak přepálené do absurdna až je to skvělé :D. Co se týká hratelnosti, zábavy, děje, nemám co vytknout. Protože tvůrci jsou tak dokonalí, že už se doslova piplají s detaily. Trošku mě vyvedl z míry jeden úsek, ale nakonec jsem to s mávnutím ruky přešel a užíval si hru až do konce. Ten bohužel přijde trochu dříve než jsem čekal, ale i tak jsem u základní hry strávil 33 hodin.

Poslední diskuze u her

Renesanční Království - 26.1.2018 (komentoval graywolff)
Tak co? Vyzkoušeli jste už tuto hru? Pokud si nejste jistí, nabídnu dokument, kde se dozvíte, čím vším můžete v RK být - http://rk.stripky.eu

Cabela´s Big Game Hunter: Pro Hunts - 29.12.2017 (komentoval tonekcek)
bebo prosim o doporuceni nejakeho obchodu kde to muzu zakoupit.


Akční Adventury Akční adventury Logické hry RPG Simulátory Sportovní hry Strategie Střílečky Závody

Zde jsou uvedeny žebříčky nejlepších počítačových her tříděných dle herních kategorií, který tvoří uživatelé CDH.cz.

PC hry v České databázi her jsou přehledně řazeny dle hodnocení nebo roku vydání počítačové hry. Počítačové hry zahrnují hry na veškeré stolní počítače od nejstarších (Amiga, 386, 486,...) přes počítačové herní automaty až po nejnovější (hry pro Windows, Linux a jiné OS vyjma MacOS).


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Total War Arena
Total War Arena
Total War Arena
Total War Arena
Crowfall

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

17 %

Preferuji PC

50 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

8 %

Plánuji koupit PS4

13 %

Celkem hlasů: 7066


Hra Warthunder zdarma