Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze herPlayhit - nezávisle z herního světa

PlayHit.czZtichlé pásmo a lehce ševelící déšť

Kam až by oko dohléhlo, všude pustina. Za obzorem se shromažďovaly potulné mraky nasáklé radioaktivitou a s trpělivostí se hnaly k bývalým televizním anténovým vysílačům, které v těchto dnes nabízely jen zrezlý kov, roztavenou ocel a pochmurně se tyčily do…

PlayHit.czIndiana Jones Povídka: Soška – 4.část

“ Zastavte se všichni. Nemohu tomu uvěřit. Nikdo z vás si jí nevšiml.“ Ervin: „Marie, co náš zrak přehlédl v této noční džungli a za mizerného světla z Jonesovi pochodně?“ Marie: „Vandu. Orchidej nezměrné hodnoty. Velmi vzácná a …

Očekávané XBOX hry

Graceful... Xbox Březen
Use Your Words Xbox Březen
Witch Hunt Xbox Březen
State of Mind Xbox Březen
Blackwood... Xbox Březen
Die for Valhalla! Xbox Březen
Brawlout Xbox Březen
Has-Been Heroes Xbox Březen
Sonic Mania Xbox Červen
Frakas Xbox Září

Hry na konzole Microsoft: Xbox One (2013) | Xbox 360 (2005) | Xbox (2001) | Pohybové hry na zařízení Kinect

Poslední přidané komentáře k XBOX hrám

Overcooked - 19.1.2017 (komentoval Mustaffa)
Hledáte s partnerkou či partnerem, bratrem či sestrou s babičkou či dědou apod. nějakou skvělou gaučovou kooperativní hru, u které se neskutečně pobavíte? Tak Overcooked doporučuji na 100%! Hra vás donutí spolupracovat, bude od vás vyžadovat rychlost a přesnost, protože hladový zákazníci neradi čekají. Čím rychleji vydané jídlo, tím lepší dýško! O co vlastně ve hře jde? Jste kuchaři a musíte podle objednávek chystat jídla. Takže sekáte zeleninu, válíte těsto na pizzu, smažíte hranolky, vaříte polívky. Je to neskutečná sranda s výborným nápadem pro kooperaci!

World of Van Helsing: Deathtrap - 19.1.2017 (komentoval Mustaffa)
Po zkušenosti s prvním dílem ARPG Neuvěřitelné dobrodružství Van Helsinga jsem přistupoval k Deathtrap s velkou rezervou. Van Helsing byl pro mě docela velké zklamání a jestli jste hráli, tak v průběhu hry jste se dostali do situace, kdy musíte bránit svojí základnu proti hordám nepřátel. Pomocí různých pastí se snažíte eliminovat ztráty. A právě na tomto základě vývojáři vytvořili tento díl. Je to tedy takový hybrid mezi Tower Defense a akčním RPG. A musím uznat, že se to vývojářům povedlo na výbornou. Hratelnost je skvělá, pocit z ničení desítek nepřátel je uspokojivý, postupným levelováním si vylepšujete jak pasti, tak jednu ze tří postav, craftujete předměty atd. K dispozici máte celkem 13 kampaňových map, které můžete hrát na různé obtížnosti. Po dohráni kampaně se vám otevírají další módy - Scenario (různé scénaře jako, že jsou nepřátelé o 10% rychlejší apod.) a Endless (vlny nepřátel). To všechno můžete projít sólo i v online kooperaci. Hra toho nabízí opravdu hodně a fanoušci těchto žánrů nemají nad čím váhat, já doporučuji!

Poslední diskuze u her

Civilization VI - 25.2.2017 (komentoval TradeCZ)
V nové verzi hry mi chybí lepší diplomacie formou OSN a vám?

War Thunder - 12.2.2017 (komentoval Kafkyns)
hele člověče jejich hodně :D

Akční hry Akční adventury Bojové hry RPG Sportovní hry Střílečky Závodní hry Hudební hry

Zde jsou uvedeny žebříčky nejlepších Xbox her tříděných dle herních kategorií, který tvoří uživatelé CDH.cz.

Xbox hry v České databázi her jsou přehledně řazeny dle hodnocení nebo roku vydání Xbox hry. Série herních konzolí Xbox (Xbox, Xbox 360 a nejnovější Xbox One) je produktem společnosti Microsoft, která sídlí v USA. První herní konzole Xbox byla vydána v roce 2001. Prohlédněte si nejlepší hry na Xbox.


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Void Pyramid
Void Pyramid
Void Pyramid
Void Pyramid
Void Pyramid

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

17 %

Preferuji PC

55 %

Vystačím si se starší konzolí

11 %

Preferuji jiné stroje :)

7 %

Plánuji koupit PS4

11 %

Celkem hlasů: 4814


Hra Warthunder zdarma