Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Vývojáři Warhorse Studios
VydavatelWarhorse Studios
Distributor v ČRWarhorse Studios
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrRPG
MultiplayerNe
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
EngineCryEngine 3
Datum vydání13. 2. 2018
Prodaných kusůpřes 615 218 na Steam
Doba hraníprůměrně 36,3h (nejčastěji 28,7h)
Hodnocení hry (7):
83%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PC hry Kingdom Come: Deliverance
Dan Vávra a Warhorse Studios připravují středověké, nemagické a co nejreálnější RPG s husitskou příchutí a otevřeným světem. Ultra hardcore RPG s reálným světem vymodelovaným podle českých prostředí a až maniakálním zaměřením na technickou stránku. Zkrátka žádní draci ani magické hole. Nebo snad nedej bože firebally a smyšlené věže, které vypadají jinak z venku a zevnitř. Nic z toho v Kingdom Come nenajdete a vývojáři jsou ochotni této filozofii obětovat úplně všechno. Technická stránka projektu je vůbec jedním z těch zajímavějších prvků. Už dobrého půl roku slýcháváme o unikátních řešeních, ze kterých si sedá na zadek i Crytek a Vávra pořád láká na strhující audiovizuální prezentaci, která bude proklatě blízko koketovat s realitou. A víte co, ona to všechno byla pravda! Kingdom Come bude jistojistě nejkrásnějším herním počinem z našich luhů a hájů. Údajně se dokonce najdou i momenty, kdy si hra v ničem nezadá s reálnými loukami. Vedle polí a farmářských chatrčí pak trailer slibuje i velkolepé středověké tvrze a nějaké to městečko. Všechno samozřejmě přivedeno k životu za pomoci historiků. (Přidal: TradeCZ)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Mount - 28.4.2014  (Hodnocení: nehodnotil)
krásný popisek! :D

Szczigi - 11.8.2016  (Hodnocení: nehodnotil)
Neskutečně se těším na tuto skvěle vypadající hru, kde se dočkáme RPG mechanismů, co nejvěrnějšího zpracování husitské doby na českém území, na zpracování krásných českých luk a lesů, na svět bez draků a monster a celkově na středověké zasazení. Na příběh , kterému věřím, že bude zajímavý a chytlavý díky Danovi Vavrovi v něhož mám důvěru. Mám ovšem obavy o datum vydání a posléze po odkládání o né již tak skvěle vypadající graficky kabátek, který bude zaostávat v té době v porovnání s jinými hrami. WARHORSE do toho!!, snad zase budeme jednou pyšní na české zlaté ručičky ;)

NORMENOR - 18.2.2018  (Hodnocení: 70 %)
Je to přesně to co sem od Vávry očekával.Hra je svým způsobem inovativní,co se mechanismu týče.Nutno dodat že rozhodování je skutečně na samotném hráči.Což vede k rozhodování se několika kroků dopředu.Systém souboje na kordy si hráč musí osvojit tréninkem.Je v celku rozmanitý na ovládání,ovšem to je zase dobře.Graficky je podle mě hra na současném standardu.Hodně Lidí si stěžuje na bugy,já sem za tím žádné nepotkal.Okolí je krásně zpracované,a NPC sou v celku interaktivní.Jediné co hře vytíkám je absence Českého dabingu.

TradeCZ - 19.2.2018  (Hodnocení: 85 %)
Vyladit bugy a trochu zlepšit výkon a je super.

hubabuba.m - 20.2.2018  (Hodnocení: nehodnotil)
Ahoj mohl bych vás poprosit o radu chtel bych si jí koupit ale nevím jestli na to mám kompa , mohly by s te mi poradit mám , Procesor : AMDA 48-7600 RADEON R7,10 Computer cores4c+6G 3.10GHz.
RAM 8,00 GB
SYSTEM 64bitový ,procesor pro platformu *64
Dekuju za odpověd

pjindras - 30.5.2018  (Hodnocení: 100 %)
100% spokojenost

Screen ze hry Kingdom Come: Deliverance

Screen ze hry Kingdom Come: Deliverance

Screen ze hry Kingdom Come: Deliverance

Další obrázky hry Kingdom Come: Deliverance

Trailer

Další videa hry Kingdom Come: DeliveranceHODNOCENÍ HRY Kingdom Come: Deliverance PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Kingdom-Come-Deliverance-15991/" title="Hodnocení hry Kingdom Come: Deliverance"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Kingdom+Come%3A+Deliverance&amp;platforma=pc" alt="Kingdom Come: Deliverance" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Total War Arena
Total War Arena
Total War Arena
Total War Arena
Crowfall

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

17 %

Preferuji PC

49 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

8 %

Plánuji koupit PS4

13 %

Celkem hlasů: 7210


Hra Warthunder zdarma