Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


FAQ - Často kladené otázky

Hodnocení a komentáře

Přihlášení uživatelé mohou hry hodnotit. Hodnocení je základní parametr her, podle kterého se ovlivňuje jejich pozice v České databázi her. Uživatelské hodnocení by mělo být objektivní a vycházet ze zkušeností uživatele.

Jsou nějaká omezení?
Ano, samozřejmě. První a nejdůležitější je, že nebudeme hodnotit nevydané hry a hry, které jsme nehráli (první věc se dokáže snadno, druhá záleží na vašem svědomí). Komentáře by měli být smysluplné a vyjadřovat váš názor na hru (za komentář se nepovažují předložky, spojky, částice ani citoslovce). Komentářem můžete napsat uživatelskou recenzi hry.

Jak dlouhý by měl být můj komentář?
Komentář vyjadřuje vaší spokojenost s hrou a jedná se tak o vaší uživatelskou recenzi, proto čím konkrétnější a podrobnější váš komentář bude, tím lépe pro vás i ostatní čtenáře.

Diskuzní fóra

Kam mám napsat svůj příspěvek?
Pro diskuzi, týkající se hry, využijte diskuzi přímo v profilu hry, nezakládejte nové téma. Stejně tak nezakládejte témata duplicitní (např. Moje Téma 1, Moje Téma 2). Nadpis tématu by měl vyjadřovat jeho obsah, takže nepojmenovávejte témat nic neříkajícími názvy typu "Pro Pepíčka", "Super", "To je pařba",...

Nelíbí se mi mnou založené téma, chtěl bych ho smazat (přejmenovat). Co s tím ?
Jednoduchá pomoc. Napište administrátorovi na info@cdh.cz

Úpravy herních profilů

Uživatelé mají možnost napsat popisek hry, pokud ho nenapsal ještě někdo jiný, nahrávat galerie obrázků souvisejících se hrou nebo vložit embed kód videa o hře.

Jaké obrázky mohu nahrávat ke hrám?
Je možné nahrávat pouze obrázky, které souvisí s danou hrou. Jakékoliv obrázky nesouvisející s danou hrou budou odstraněny. Nahrávejte pouze obrázky, ke kterým máte oprávnění je nahrát - tedy buď vytvořené vámi (např. přes PrintScreen) nebo vydavatelem pod licencí pro volné použití.

Mohu převzít popisek z jiného webu?
Preferujeme napsání vlastního popisku hry, kterým si tak můžete vyzkoušet své schopnosti redaktora a nezapomenutelně se zapsat do historie České databáze her. Oceníto i ostatní uživatelé CDH.cz. Pokud budete přebírat popisek z jiného webu, je nutné uvést zdroj zkontrolovat licenci původního textu.

Co mám dělat, když jsem v profilu hry objevil chybu?.
Navrhněte její opravu, stačí když kliknete na Upravit profil a budete postupovat dle nápovědy k opravě chyby.

Co je embed video?
Embed je speciální kus kódu, který vloží do stránek nejen video, ale i jeho přehrávač. Video není uloženo na serveru, na kterém ho spouštíte, ale na jiném, cizím serveru. Tento typ videa umožňuje vkládat na stránky videa bez zbytečného ubrání diskového prostoru. Tento kód zpravidla získaté přímo u daného konkrétního videa na videoportálu (například u YouTube stačí kliknout na Sdílet > Vložit a embed kód se zobrazí).

Profily her

Co znamenají barvy jednotlivých profilů?
Profily PC her jsou modré, PlayStation červené, XBOX zelené, Nintendo růžové, iOS fialové, Android světle zelené apod.

Chybí mi určitá hra, co mám dělat?
Nejprve se ujistěte vyhledáváním, že hra v databázi ještě není. Pokud ji neobjevíte, založte ji herní profil přes odkaz, který se nachází dole ve vyhledávání (pouze přihlášení uživatelé).

Bodový systém

K čemu slouží bodový systém na České Databázi Her?
Podle počtu bodů se řadí komentáře a hodnocení u jednotlivých her. Uživatelé s velkým množstvím bodů také získají slevy od našich partnerů, možnost zúčastňovat se našich akcí nebo přímo bezplatné herní produkty.

Za co se body získávají?
Můžete si je prohlédnout v přehledné tabulce:

Akce Odměna
Ohodnocení hry 1 b
Napsání komentáře 2 b
Nahrání obrázku do galerie 1 b
Nahrání videa 2 b
Přidání popisku
(vlastní popisky jsou
hodnoceny lépe, než okopírované)
Nehynoucí sláva na České databázi her
Příspěvek v diskuzi0.5
Speciální bodydle zásluh
Mínus bodydle prohřešků

Speciální body - body udělované za přínos webu, návrhy na vylepšení, odhalování a hlášení chyb a další přínosnou činnost.
Mínus body - body se vám odečítají, pokud dojde k odstranění vašeho komentáře, hodnocení, příspěvku v diskuzi, popisku a galerie. Ztratit můžete ovšem pouze tolik, kolik jste za danou akci získali.
Větší postihy nastávají okopírováním cizí recenze a vydáváním jejího obsahu za vlastní (až -20 bodů), psaní nesmyslných komentářů plných gramatických chyb a hodnocení nevydaných her, nevhodné chování na CDH.cz (spam, odkazování na nelegální software, vulgarismus a podobné může vést až k zablokování nebo úplnému zrušení účtu).Připomínky a dotazy pište do diskuze. Kontaktovat nás také můžete na email info@cdh.cz.


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

15 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

31 %

Ne, hraji na mobilu

28 %

Celkem hlasů: 2267


Hra Warthunder zdarma