Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze herPlayhit - nezávisle z herního světa

PlayHit.czZtichlé pásmo a lehce ševelící déšť

Kam až by oko dohléhlo, všude pustina. Za obzorem se shromažďovaly potulné mraky nasáklé radioaktivitou a s trpělivostí se hnaly k bývalým televizním anténovým vysílačům, které v těchto dnes nabízely jen zrezlý kov, roztavenou ocel a pochmurně se tyčily do…

PlayHit.czIndiana Jones Povídka: Soška – 4.část

“ Zastavte se všichni. Nemohu tomu uvěřit. Nikdo z vás si jí nevšiml.“ Ervin: „Marie, co náš zrak přehlédl v této noční džungli a za mizerného světla z Jonesovi pochodně?“ Marie: „Vandu. Orchidej nezměrné hodnoty. Velmi vzácná a …

Očekávané PC hry

PatientZ:... PC Červenec
V-Rally 4 PC Červenec
Lego The... PC Červenec
The Wolf Among Us:... PC Září
SUMOCRATS PC Září
World of Warcraft:... PC Září
Shadow of the Tomb... PC Září
Call of Duty: Black... PC Říjen
Battlefield V PC Říjen
Fallout 76 PC Listopad

Adventury | Akční | Akční adventury | Bojovky | Letadla | Logika | RPG | Simulátor | Sport | Strategie | FPS | Závod

Seznam počítačívých her zahrnuje také speciální často kvalitní bezplatné hry pro více hráčů - MMORPG | MMORTS | MMOFPS

Poslední přidané komentáře k PC hrám

Left 4 Dead 2 - 21.6.2018 (komentoval jin.jim)
Výborná kooperativní odreagovačka, kterou lze hrát jak s přáteli, případně někým jiným, tak sám, nebo s UI. L4D 2 nabízí kupu módů, které si lze zahrát, ať už za přeživší či za nemrtvé, a to ještě doplňuje hromadou kampaní, které hráči zaberou X hodin hraní. Kor, když pokaždé se jedná o trochu jiný zážitek kvůli hraní s různými hráči.
A aby to bylo vyladěno k dokonalosti, nechybí ani podpora uživatelských módů, takže si lze stáhnout další tisíce map, skinů a módů, které hru mohou ještě vylepšit.
Grafické zpracování je na svou dobu dobré, zvláště odpravování nepřátel je zpracováno pěkně, ozvučení a dabing je na docela dobré úrovni, i když by se určitě dalo vylepšovat, a scénáře jednotlivých kampaní na sebe navazují, ale nelze čekat nějaký komplexnější příběh. O to tady nejde. Tady jde hlavně o to pokosit co nejvíce zombií a speciálních po cestě do cíle. A že to je parádní zábava!
Jediné výtky patří k množství zbraní a tomu, že se zde nevyskytuje nic pojízdného. A taky občas, ale to se stalo málokdy, k tomu, že jako zakladatel serveru nemáte hlavní slovo při rozhodování (např. o vykopnutí) a tak se může stát, že se do hry připojí nějací kámoši, kteří vykopnou Vás, nebo Vás budou úmyslně sabotovat.
Ve výsledku se jedná o parádní hru, která čeká už hodně dlouho na nějaké to pokračování.

Portal - 20.6.2018 (komentoval jin.jim)
Velice chytlavá hra, která donutí hráče přemýšlet. Jediným cílem je uprchnout z testovacího zařízení a porazit závěrečného bosse. K tomu je zapotřebí projít celkem 19 testovacími místnostmi. Je jen škoda, že nějakou větší výzvu nabídne až tak posledních 4-5 místností, a že to celé zabere ani ne hodinu hraní. Zbytek je takovým tutoriálem, který hodně radí, co a jak udělat.
Grafika je pro poměry hry dostačující, ozvučení dobré, zvláště titulková písnička je chytlavá, ale co je na Portálovi krom jednotlivých úrovní nejlepší, jsou samotné postavy. Ehm, tedy vlastně jen jedna postava - záporák, protože ta Vaše je nemluvka. Střídaní ironie a vtipu sarkasmem je velice dobře vyvážená a podkresluje humornou atmosféru, kterou Portal vytváří.


Poslední diskuze u her

Renesanční Království - 26.1.2018 (komentoval graywolff)
Tak co? Vyzkoušeli jste už tuto hru? Pokud si nejste jistí, nabídnu dokument, kde se dozvíte, čím vším můžete v RK být - http://rk.stripky.eu

Cabela´s Big Game Hunter: Pro Hunts - 29.12.2017 (komentoval tonekcek)
bebo prosim o doporuceni nejakeho obchodu kde to muzu zakoupit.


Akční Adventury Akční adventury Logické hry RPG Simulátory Sportovní hry Strategie Střílečky Závody

Zde jsou uvedeny žebříčky nejlepších počítačových her tříděných dle herních kategorií, který tvoří uživatelé CDH.cz.

PC hry v České databázi her jsou přehledně řazeny dle hodnocení nebo roku vydání počítačové hry. Počítačové hry zahrnují hry na veškeré stolní počítače od nejstarších (Amiga, 386, 486,...) přes počítačové herní automaty až po nejnovější (hry pro Windows, Linux a jiné OS vyjma MacOS).


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Revelation Online
Revelation Online
Revelation Online
Revelation Online
Revelation Online

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

17 %

Preferuji PC

50 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

8 %

Plánuji koupit PS4

13 %

Celkem hlasů: 6873


Hra Warthunder zdarma