Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze herPlayhit - nezávisle z herního světa

PlayHit.czZtichlé pásmo a lehce ševelící déšť

Kam až by oko dohléhlo, všude pustina. Za obzorem se shromažďovaly potulné mraky nasáklé radioaktivitou a s trpělivostí se hnaly k bývalým televizním anténovým vysílačům, které v těchto dnes nabízely jen zrezlý kov, roztavenou ocel a pochmurně se tyčily do…

PlayHit.czIndiana Jones Povídka: Soška – 4.část

“ Zastavte se všichni. Nemohu tomu uvěřit. Nikdo z vás si jí nevšiml.“ Ervin: „Marie, co náš zrak přehlédl v této noční džungli a za mizerného světla z Jonesovi pochodně?“ Marie: „Vandu. Orchidej nezměrné hodnoty. Velmi vzácná a …

Očekávané PC hry

Vampyr PC Prosinec
Prey for the Gods PC Prosinec
Northgard PC Prosinec
Sakuna: Of Rice And... PC Leden
Light Fingers PC Leden
Pikuniku PC Leden
The Walking Dead -... PC Leden
BlazBlue Cross Tag... PC Leden
The Almost Gone PC Leden
Valfaris PC Leden

Adventury | Akční | Akční adventury | Bojovky | Letadla | Logika | RPG | Simulátor | Sport | Strategie | FPS | Závod

Seznam počítačívých her zahrnuje také speciální často kvalitní bezplatné hry pro více hráčů - MMORPG | MMORTS | MMOFPS

Poslední přidané komentáře k PC hrám

Medal of Honor: Warfighter - 8.12.2017 (komentoval jin.jim)
MOH: Warfighter působí jako kříženec COD a Battlefieldu. Možná byto mohla být dobrá kombinace, možná taky ne. Zatím nejnovější MOH je bohužel dokladem toho druhého, počínaje hratelností, která je nudná, střelba by byla potřeba ještě doladit, zvuky jsou ucházející, soundtrack parádní (největší pochvala patří k závěrečné Castle of Glass od Linkin Park), příběh slabší, postavy průměrné a někdy až nesympatické a poslední výtka se týká lokací.
Ač je zasazení hry zajímavé, zápletka je jedno velké klišé, zasazené do lokací, které nejsou zpracovány nikterak zajímavě. Osvěžením hratelnosti v těchto lokacích jsou např. mise, kdy řídíte auto (honička a tajný výjezd z města) a řízení člunu. To ale nestačí a MOH k tomu nenabízí ani žádnou motivaci k znovuhratelnosti. Kampaň je již tradičně krátká a docela i odsýpá, jen by zasloužila mnoho vylepšení.
Další pokárání patří zbraním, kdy když seberete nepřátelskou zbraň, pak přepnete na svou záložní, zjistíte, že jste ji odhodili? Proč? A proč je nekonečno nábojů do záložní zbraně? Zbytečné zjednodušení, které bych zpřístupnil buď výběrem, nebo například dohráním hry jako bonusovou odměnu.
Co mě zpočátku bavilo, bylo odemykání si nových způsobů otvírání dveří, ale to se brzy vyčerpalo a pak už jen klikáte na to, co je nejrychlejší.
Také jsem rád, že se hra nepřeplácala "wow" efekty a raději je přenechala již zmíněným sériím.

SHRNUTÍ: MOH: Warfighter není snad v ničem inovativní a bohužel ani nedokáže držet krok s pravidelně vydávanými sériemi Battlefield a COD. Hratelnost nestojí za moc, stává se značně stereotypní, grafika docela dobrá (užívá druhého Frostbitu), zvuky taky, příběh stojí za starou bačkoru a postavy většinou taky.
Naopak stojí za pochvalu místo a čas zasazení, zápletka (i když jen hodně povrchově zpracovaná), inspirace skutečnými událostmi, ne tak silný hollywoodský styl a vydařený soundtrack.

ELEX - 30.11.2017 (komentoval Space13)
Pre fanúšikov Gothicu a Risenu, dá sa povedať pre fanúšikov tvorby studia Piranha Bytes, jasná voľba. Hra je skvela, nie síce dokonala, ale vôbec to nevadí...Gothic ma svojho času vtiahol do víru RPG hier od vtedy som nevystúpil. Takže pokiaľ budu tieto hry vychádzať, do vtedy ich budem hrať a velebyť.

Poslední diskuze u her

War Thunder - 12.11.2017 (komentoval nhoj)
Ahoj lidičky,
chtěl bych se zeptat na problém koupil jsem si herní notebok a jsem zklamán protože ve hře warthunder mi neustále padají letadla k zemi, nebo při zaměření letadla nepřátelů uskakují a co se týká takových bitev tak ty zase pro změnu levitují na zemí nevíte prosím co stím

Prosím pařmeny o radu :) - 10.3.2017 (komentoval lukana87)
zdravim mam dotaz da se nejak sehnat hra crash team racing


Akční Adventury Akční adventury Logické hry RPG Simulátory Sportovní hry Strategie Střílečky Závody

Zde jsou uvedeny žebříčky nejlepších počítačových her tříděných dle herních kategorií, který tvoří uživatelé CDH.cz.

PC hry v České databázi her jsou přehledně řazeny dle hodnocení nebo roku vydání počítačové hry. Počítačové hry zahrnují hry na veškeré stolní počítače od nejstarších (Amiga, 386, 486,...) přes počítačové herní automaty až po nejnovější (hry pro Windows, Linux a jiné OS vyjma MacOS).


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

War Drones
War Drones
War Drones
War Drones
War Drones

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

17 %

Preferuji PC

52 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

8 %

Plánuji koupit PS4

12 %

Celkem hlasů: 6111


Hra Warthunder zdarma