Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Doom 3

Vývojáři id Software
VydavatelActivision
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
MultiplayerNe
ČeštinaNe
Datum vydáníSrpen, 2004
Prodaných kusůpřes 465 569 na Steam
Doba hraníprůměrně 5,3h (nejčastěji 1,5h)
Hodnocení hry (74):
77%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PC hry Doom 3
Jste mariňák, jeden z nejtvrdších na světě, zocelený v boji a vycvičený pro akci. Krátce po přihlášení do služby na výzkumné základně Union Aerospace Corporation na Marsu ji zaplaví masivní vpád démonů, kteří za sebou zanechávají jen chaos, hrůznu a děs. Jako jeden z několika málo přeživších musíte použít zdrcující palebnou sílu a veškeré své bojové dovednosti, abyste se probojovali hodrami démonů, zjistili, co se vlastně stalo, a zabránili zlu šířit se dál. Mezi peklem a zemí stojíte jen vy. Hra zaujme nejen svým dokonalým technickým zpracováním, ale hlavně také tíživou hororovou atmosférou.Kromě základního dobrodružství nabízí Doom 3 i hru více hráčů, která proti sobě postaví až 4 bojem zocelené mariňáky ve zkoušce bojových dovedností a palebné síly. Soupeřte v jednom ze 4 herních režimů - Deathmatch (boj všech proti všem), Team Deathmatch (týmový boj všech proti všem), Last Man Standing (poslední zůstává) a Tournament (turnaj).

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Dawid199 - 12.7.2009  (Hodnocení: 75 %)
Celkově je to slušná hra, atmosféra je dobrá, ale jednou z hlavních předností je podle mne grafika. Jedna z mála her tohoto typu, co jsem dohrál až do úplného konce....

Emzák - 21.8.2008  (Hodnocení: 70 %)
Na rok 2004 byl Doom 3 rozhodně vyspělou hrou a myslím, že i dneska bych si ho v klidu dal a bál bych se pořád stejně. Doom 3 se rozhodně povedl, možná na mě až moc lekacích momentů. Jinak hratelnost jako u každé jiné FPS...

Bartyx - 28.2.2009  (Hodnocení: 70 %)
Ostuda série. Pěkná grafika a skriptované situace. Jinak průměrné FPS.

Fluke - 17.1.2019  (Hodnocení: 70 %)
Hru jsem si minulý rok zopakoval, tak mohu s čistým srdcem napsat, že více než sedmičku si nezaslouží :)
Třetí Doom není špatná hra, a dodnes dobře vypadá, ale ubíjí Vás totální repetivností. Vlastně děláte stále to samé a střílíte stále to samé, což by za běžných okolností tolik nevadilo, avšak podstatnou část hry strávíte ve stále těch samých lokacích.
Hře by neskutečně prospělo zkrácení, protože málo hráčů to vydrží do konce. Je to přemlouvání a to je škoda. Na druhou stranu, když to dáte, je to příjemné zadostiučinění.

ActiveWind - 22.5.2009  (Hodnocení: 70 %)
skvělá atmosféra a to je asi tak všechno. Bohužel

_DAVE_ - 13.8.2008  (Hodnocení: 60 %)
Velmi rozporuplná akce, hratelnost se myslím zrovna nepovedla.

Buster - 6.6.2009  (Hodnocení: 75 %)
Atmosferická a graficky hodně dobrá hra, ale hrozně tunelovitá, stačí vlastně jít pořád vpřed a dojít na konec, ale než tam dojdete tak to přeci jenom chvilku potrvá, páč je hra celkem dlouhá.

brutale - 13.1.2009  (Hodnocení: 100 %)
Pravé gore peklo v démonickom šate!

kurcatovium - 14.10.2008  (Hodnocení: 50 %)
Nemám rád lekací hry a plastelínovou grafiku. Silně přeceňovaný titul, tenhle Doom 3.

Italiano - 25.7.2009  (Hodnocení: 90 %)
Z mého pohledu velice solidní střílečka, při které jsem se místy hodně bál a to má správná hororová akce mít.

Mr.Stu - 11.7.2009  (Hodnocení: 90 %)
Podle mě naprosto unikátní počin. Nejhustší atmosféra (hráno v noci sám a při svíčkách) a parádní level design.

Hawkey79 - 28.9.2009  (Hodnocení: 65 %)
Titul, který dobře začne (napětí, zajímavé prostředí). Jenže hodně očekávání není dále naplněno. Brzy začne nudit. Ani jsem ji nedohrál...

strike - 23.12.2009  (Hodnocení: 80 %)
Rozhodně nejlepší díl z celé série DOOM (krom 4, tu sem nehrál). Je v ní všechno: napětí, tma, děs, krev, zombie, zrůdy, mrtvoly, zbraně... Co víc by si mohl fanda stříleček přát? DOOM 3 je vyjímečnou hrou, ve které se nebude nudit ani fanoušek fantasy, sci-fi, hororu a dokonce ani adventur, nebot DOOM představuje napínavou PC hru, ve které je ti každý krok drahý, pokud včas neuhneš. ROZHODNĚ CHVÁLÍM!

baca12 - 10.5.2010  (Hodnocení: 95 %)
Hra na vysoké grafické úrovni i dnes. Hodně moc lekacích a temných částí, řekl bych až moc...Jinak super hra těším se na pokračování.

maxXx - 13.7.2010  (Hodnocení: 75 %)
Pokračování Legendy s velkým "L", které tu však nemuselo být i když strhující atmosféra připomene jak jsme se kdysi bály u prvního DOOMa.

TomHardy - 16.9.2010  (Hodnocení: 50 %)
Graficky parádní záležitost, která se ovšem hratelností zasekla v 90. letech. Nic proti non brain zábavě, ale "bu bu" skripty, kdy projdu lokaci, nikde nic a poté si hra pro své potřeby zhmotní monstra tam, kde jí to vyhovuje, to mě skutečně nebaví. A to "baterka nebo zbraň" je taky na zabití (že to šlo opravit vím, ale hodnotím ofico verzi).

Honze - 25.6.2011  (Hodnocení: 80 %)
Mně se tahle hra velmi líbila, ač jsem od ní čekal víc. Měla dobrý příběh, hutnou atmosféru a konečně po těch letech novou grafiku.

byron.lord - 1.7.2011  (Hodnocení: 60 %)
po doom dvojce přišlo lehké zklamání...

hribisko - 15.2.2013  (Hodnocení: 95 %)
Brána pekel zbrocená krví rozsápaných ubožáků. Pekelné stvůry se lačně oblizují a sesílají na zkoprnělé nebožáky morové rány. Lidi šílí a mění se na krvelačné bestie. A ke všemu přestávají svítit světla. Jsem na Marsu a veškerou důvěru vkládám do svých zbraní a do svého skálopevného svěrače. Peklo je jenom pro hrdiny. -zlato-

Angelo Vanelli - 29.5.2016  (Hodnocení: 100 %)
Mě se tato hra moc líbila. Ta hororová atmosféra byla úžasná, až jsem se kolikrát bál jít dál. A také to chvílema bylo i pěkné peklo. Hra se zkrátka povedla ve všech směrech, protože mě ani chvilku nenudila.

necisty - 2.9.2017  (Hodnocení: 90 %)
Pro mě jednoznačně nejlepší 3Dčko té doby. Pamatuji si, jak jsem jen kvůli němu kupoval nový PC. Zděšený z velikosti grafické karty, která vypadala, že umí trhat asfalt, a ten slastný pocit při naprostém netrhaném pohybu na Ultra high detaily. Ne jednou jsem se málem posral strachy, když se zhasli světla, já v ruce jen baterku a najednou na mě vyskočí nějaký démon… no tou baterkou ho prostě neumlátíte. Kvůli tomu jsem si koupil i desktopovou hru, ale nikdy ji nehrál, protože je strašně složitá :D. Ta postavička Cyberdemona za ty 2000 prostě stála.

Screen ze hry Doom 3

Screen ze hry Doom 3

Screen ze hry Doom 3

Další obrázky hry Doom 3

Video z hraní

Další videa hry Doom 3HODNOCENÍ HRY Doom 3 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Doom-3-6903/" title="Hodnocení hry Doom 3"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Doom+3&amp;platforma=pc" alt="Doom 3" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Duke Nukem Forever
SnowRunner
Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

22 %

Ano, Xbox Series X

12 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

37 %

Ne, hraji na mobilu

20 %

Celkem hlasů: 618


Hra Warthunder zdarma