Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


_DAVE_

Avatar

Uživatel CDH.cz
Abyste mohli prohlížet seznamy her uživatele, musíte být přihlášeni. Pokud ještě nejste registrován, můžete se zdarma registrovat.

Pro zaslání zprávy uživateli, musíte být přihlášeni.

  • Můj profil
  • Hodnocení (219)
  • Komentáře (177)
  • Galerie
  • Videa

Hrám se věnuji přes dvacet let, takže se dá říct že v tohmle ohledu celkem dědek. Poprvé jsem něco jako hru hrál na Didaktiku cca v roce 89. A ta nádhera se jmenovala Deatchase.

Časem jsem nechutně začal pokukovat v jednom obchodňáku po SEGA Megadrive a taky jsem ji musel mít, naštěstí s bundlem her Sonic 1 a 2. problém téhle mašiny byl právě v ceně her. Hrálo se na tom dobře, ale brzy nebylo co a vsechno kapesné šlo právě na nové hry. i tak jsem jich měl celkem jen 7.

SEGA musela z domu a přišla Amiga, kterou jsem měl pořídit uz před tím. Hry byly nad úrovní PC, a přitom ten počítač nestál ani polovinu.

S příchodem 3D her umřela i Amiga a přišla doba trápení způsobená sháněním peněz na nějaké solidní PC. V roce 1996 to byl pořád celkem zásadní problém.

JAK HODNOTÍM:Předně řeším hratelnost a atmosféru hry. Grafika a celkové zpracování je do hodnocení samozdřejmě započítáno, ale nemá prioritu. Velký vliv na hodnocení má stabilita a náročnost hry na HW.

Hru hodnotím z ohledem na její rok vydání. Když napíšu u Dooma že má bomba grafiku, nesrovnávám tu hru zrovna dnešními tituly.CO HRAJU: tohle je u mě trošku problém. Jsem totiž hodně multižánrový, a navíc nepohrdnu ani starší hru, pokud je vyjímečná. Ale obecně řečeno hraju hlavně 3D akce a RPG, okrajově pak strategie, závodní hry a adventury.

Nehraju stealth akce , tycony a sporty.


PS: Teď nehraju skoro vůbec...


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Heavy Metal Machines
Heavy Metal Machines
Heavy Metal Machines
Cuisine Royale
Nightshade

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

47 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

16 %

Celkem hlasů: 7968


Hra Warthunder zdarma