Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Emzák

Avatar

Uživatel CDH.cz
Abyste mohli prohlížet seznamy her uživatele, musíte být přihlášeni. Pokud ještě nejste registrován, můžete se zdarma registrovat.

Pro zaslání zprávy uživateli, musíte být přihlášeni.

  • Můj profil
  • Hodnocení (343)
  • Komentáře (169)
  • Galerie
  • Videa

Takže ze všeho nejdříve zdravím všechny zaryté "pařany" a "pařanky". Chtěl bych vám něco málo napsat o mě.

Je mi 17 let a PC mám od roku 2003 (tuším že listopad) samozřejmě 80 % času stráveného u PC bylo hraní her. Ten zbytek jsou filmy , internet a pod.. První hra co jsem hrál byl Duke Nukem, nevím přesně jaký díl, co si pamatuji je, že jsem začínal na střeše nějaké budovy a dolů jsem se dostal větrací šachtou. Tehdy to byl opravdu silný zážitek, bylo mi kolem 7 let.... Tak to by byla asi první hra, jak už jsem psal od roku 2003 jsem měl svoje první pc, pamatuji si, že když mi ho dovezli, hrál jsem od 18:00 do 6 rána :-) Pro představu gta vc, age mythology, max payne... tak to je asi ve zkratce všechno k mojí herní minulosti.

Dnes hraji převážně FPS a TPS, ale když mám dlouhou chvíli, rád si "krouhnu" i nějakou tu RTS popř TBS. Naopak vůbec nemusím RPG (vyjimkou je Oblivion IV a Mass Effect) a hry typu Final Fantasy XXXXX nebo hry ve stylu Word of Warcraft. Ze sportu preferuju ty klasické jako NHL a FIFU. Závodní hry mě taky berou, pokdu jsou dobře udělané. Pro představu Coliny, NFS a teď hodně hraji RaceDriver Grid, opravdu tento simulátor strčí všechny do kapsy , při jeho hraní s pohledem z kabiny se cítím, jako bych to auto řídil doopravdy.

Mezi moje oblíbené Online hry patří: CS:S, COD 2,4, Battlefield 2, Team Fortress a sem tam trackmania.


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Heavy Metal Machines
Heavy Metal Machines
Heavy Metal Machines
Cuisine Royale
Nightshade

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

47 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

16 %

Celkem hlasů: 7972


Hra Warthunder zdarma