Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Crysis Warhead

Crysis Warhead

Vývojáři Crytek Hungary
VydavatelElectronic Arts
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieCrysis
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
MultiplayerNe
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydáníSrpen, 2008
Prodaných kusůpřes 960 014 na Steam
Doba hraníprůměrně 3,6h (nejčastěji 0,2h)
Hodnocení hry (46):
83%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 16 PEGI 16 ratingXzone

Popis PC hry Crysis Warhead
V Crysis Warhead si hráči navléknou nanooblek seržanta Sykese, jedné z předních postav z Crysis, známého též pod přezdívkou ‚Psycho‘. V paralelním příběhu Psycha, jenž je ve srovnání se svým parťákem z Delta Force Nomádem mnohem impulzivnější a agresivnější, odhalíme na pozadí událostí původní hry, že život na druhé straně ostrova je ještě zběsilejší a výbušnější, než si vůbec lze představit. Naštěstí je Psychův nanooblek stejně účinný. Proti nepřátelům bude bojovat nejen mocnějším arzenálem plně modifikovatelných zbraní, ale také v nových vozidlech. Tak bude mít vše, co potřebuje k zvládnutí jakékoli situace.

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Emzák - 23.9.2008  (Hodnocení: 90 %)
Crysis Warhead mě opravdu překvapil , naopak od původní hry Crysis titul warhead přináší do hry mnohem více akce a kontaktu s nepřáteli , kterých je ve hře na tísicovky. Zřejmě si vzali ponaučení z předchozích chyb , které byly perfektně odstraněny. V roli "Psycha" zažijete vynikající akci od začátku až do konce. Do vašeho arzenálu přibude několik nových kousků zaručujících , že se rozhodně nebudete nudit. I optimalizace dosáhla změn , zase o něco plynuleji vám hra pojede , avšak u větších bitev nepočítejte s plynulou hratelností , pokud nemáte čerstvě upgradované pc a nejlépe dvě grafické karty.

Fluke - 28.3.2015  (Hodnocení: 80 %)
Jeden z dobrých příkladů jak má vypadat skvělý datadisk. Rozšířuje příběh z původní hry, celkem obstojná hrací doba a nenudíte se až do konce.
Oproti skvělý grafice (i dnes!) jsou trochu v kontrastu občas nic moc příběhový animace z hlediska kvality.
Škoda, že druhý díl Crysis na tyto dvě hry přímo nenavazuje a ani moc nevysvětluje dlouhou mezeru. Nicméně, komu se líbil Crysis, tak Warhead je povinnost, mezistupeň mezi prvním a druhým dílem z hlediska level designu.

_DAVE_ - 10.10.2008  (Hodnocení: 90 %)
Téměř dohráno. Jediná věc která mě osobně hodně štvala u prvního dílu se tady nevyskytuje, takže se dá říct, že je to pro mě téměř dokonalá střílečka. Tavěc která mě štvala je cela úroveń CORE (ta mimozemská loď), a pak ještě boje ke konci hry, které se sváděly prakticky výhradně proti mimozemšťanům. Warhead je již v tomto víc vybalancovaný, sice nic nového nepřináší, ale zábava je to královská. Hra je velmi krátká, ale je to vyváženo nižší cenou. Śok ohledně HW nároků se už taky nekoná, neb jsou stejné jako u původní hry, a za ten rok se cena hardwaru radikálně změnila. Osobně dopuručím. Alespoň 8800GT/9800GT/R4850 a 2.5GHz dualcore procesor.

Buster - 31.5.2009  (Hodnocení: 75 %)
Původní Crysis nastolilo grafickou revoluci v domnění, že to zastíní debilitu příběhu. A tak hra s hezky šitym kabátkem dobila svět. Ne, že by mi to vadilo, ale kdyby alespoň ty HW nároky nebyly tak brutálně velký. Datadisk sliboval odlehčení a tím pádem menší nároky na herní stroj. Těšil jsem se tedy, že si zapnu antianalising alespoň 2x (to bylo naivní). Heh, hold můj počítač stářim pokašlává (potíž je v tom, že kašle jenom u týhle hry). Ale když už jsem byl v tom a popadl oblíbenou zbraň Scar a začal zběsile střílet za doprovodu mnohem lepší hudby, než jaká byla v prvnim díle a zjistil, že datadisk má o chlup lepší příběhovou a dějovou linii tak světe div se, já se bavil na tý nejlepší úrovni. Datadisk má od původní hry mnohem větší spád, chytlavost a tím pádem je zábavnější a zběsilejší (ale taky kratší). Škoda je, že se grafika trochu pohoršila (tedy, ona je pořád krásná, ale třeba exploze jsou horší), ale i tak je stejně náročná jako u Crysis. Všechno je to završený strhujícím (i když lehce debilnim) závěrem.

Bobestom - 10.10.2008  (Hodnocení: 95 %)
O dost lepší než předchozí díl, ale kdo nedohrál předchozí tak moc nepobere konec, protože se jedná o stejný příběh, pouze hrajete za jinou postavu, takže plníte jinačí mise (více akční). Bohužel ke konci to bylo na mém stroji opravdu FRAME BY FRAME (ale to i u předchozího), přesto nemám důvod nedát 100% :) ...

Hawkey79 - 28.9.2009  (Hodnocení: 85 %)
Dobré, nikoliv excelentní. Akčnější než první Crysis.

gonzo - 19.12.2008  (Hodnocení: 70 %)
Průměrný datadisk. Nic moc nového, místy nuda. Ale mapa se zamrzlou přílivovou vlnou byla impozantní.

Chrobak - 21.3.2011  (Hodnocení: 85 %)
Krátký přídavek, který si drží kvality svého předchůdce. Proč ne?

TaskForce - 27.8.2011  (Hodnocení: 40 %)
Stejně jako první část,tak ani datadisk mě nebavil,líbi se mi jen grafika a super oblek, jinak nepochopitelná výdrž nepřátel a mimozemstani me donutili tuto hru odinstalovat pred dokoncením, a to delam malokdy a nerad

ACDC - 25.8.2015  (Hodnocení: 85 %)
Stejné jako u původní hry.

Screen ze hry Crysis Warhead

Screen ze hry Crysis Warhead

Screen ze hry Crysis Warhead

Další obrázky hry Crysis Warhead

Crysis Warhead® HD Trailer

Další videa hry Crysis WarheadHODNOCENÍ HRY Crysis Warhead PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Crysis-Warhead-6744/" title="Hodnocení hry Crysis Warhead"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Crysis+Warhead&amp;platforma=pc" alt="Crysis Warhead" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8591


Hra Warthunder zdarma