Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Race Driver Grid

Race Driver Grid

Hodnocení PS3 77%
Hodnocení Xbox 360 73%
Hodnocení PC 84%
Typ hrySamostatná hra
Žánrzávodní
Popis hry Race Driver Grid
Hutná atmosféra v dramatických závodních lokacích rozesetých po třech kontinentech s širokou nabídku závodů spolu s obsáhlým vozovým parkem, kde se pro evropské tratě počítá i s tak luxusními vozy, jakými jsou Aston Martin, Koenigsegg a Pagani. Závodní tratě v Japonsku budou zaměřeny spíše na ryc ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

Emzák - 17.8.2008  (Hodnocení: 90 %)
Jednička mezi simulátory závodů , mám dojem , že tato hra bude ve své kategorii hrou roku 2008. Opravdu pocit z jízdy je nesrovnatelný s kteroukoli jinou hrou. Perfektně zvládnutý vnitřek většiny aut , jen dodá na pocitu autentičnosti. Pokud vás přestane bavit jízda v obyčejném autě na obyčejných tratích , doporučuji vyzkoušet formule popřípadě drif , který je v této hře naprosto odlišný od NFS. Zde musíte auto naprosto znát a dokonale ho zvládnout jinak je z driftu katastrofa a ne zábava. Taky by byla škoda nezmínit destruktivní derby , při kterých budete žasnout hlavně nad perfektně zvládnutou fyzikou aut a kamerou za autem , která svými akrobatickými kousky dodá srážce pořádný "říz".

gagin - 26.9.2009  (Hodnocení: 70 %)
Bohužel mě taky nechytla a to i přesto že mam volant ta grafika je taková nereálná to si radši zahraji staré Gt legends

ActiveWind - 22.5.2009  (Hodnocení: 70 %)
dobrá hra, s dobrým online-modem. Ovšem mě nechytla

_DAVE_ - 13.8.2008  (Hodnocení: 85 %)
Arkádové, ale jinak prakticky dokonalé závodění ve stylu Gran Turismo. Na tuto hru ale ještě stupínek chybí. Kariéra mohla být řešena jinak.

Buster - 31.5.2009  (Hodnocení: 100 %)
Úžasný

DoNNoR - 28.10.2010  (Hodnocení: 90 %)
stejné jak na PC.....takže skvělé....

DoNNoR - 10.11.2009  (Hodnocení: 90 %)
Tak tohle je BOMBA nej. zavody od Codemasters.....

Newbie - 19.8.2008  (Hodnocení: 100 %)
Tak realisticke ale ma to svoje hrubky napr. kdyz se vam prevrati auto tak jste svedkem nehorazne sedo-hnede steny.

Dark - 4.9.2008  (Hodnocení: 90 %)
V poslední době asi nejlepší závodní hra na PC. Pokud člověk vypne všechny Driving assists, dá si pohled přímo z auta a sám si řadí, stane se z arkády dost realistická simulace okruhových závodů, což si rozhodně zaslouží můj obdiv, protože na to moc vývojářů poslední dobou nehraje... Možná by mohla auta mít o něco menší výdrž a auta soupeřů by mohla být stejně těžká jako auta hráče a rozestavění v gridu by měla určovat (přeskakovatelná) kvalifikace před každým závodem, ale jinak je to zábava na dlouhé a dlouhé dny a týdny...

runak - 2.7.2010  (Hodnocení: 70 %)
Tato hra má určitě mnoho kladů jako jsou krásný požitek z jízdy a užasná realistická grafika, ale jsou i zápory jako málo tratí nebo třeba malá realističnost poškození, proto 70%.

Flack007 - 1.1.2014  (Hodnocení: 90 %)
I když hra je už starší, tak jí druhý díl nepřekonal a já jí musím tedy hrát pořád. Velmi vzrušující závody ve skvělých autech, supr pohled z kabiny, ovládání auta a relativně těžká úroveň. Graficky velmi dobře zpracované závody, o kterých i hry které vyšli o několik let později sní.

Hanyse.k - 4.1.2014  (Hodnocení: 100 %)
Dávám téhle hře celých 100%, lepší závodní hru jsem na PC nehrál. Ještě mě dost bavila Toca 3, ale tohle je pro mě špička, i když pár malých chybiček by se vytknout dalo. Něco podobného jsem očekával i od Gridu 2, ale to mě bohužel zklamalo, Grid 1 nasadil vysokou laťku pro všechny závodní hry.

Enzo133 - 27.6.2014  (Hodnocení: 25 %)
Po vynikajícím předchůdci Toca Race Driver 3 mě Grid hodně zklamal. Hra je ošizená po všech stránkách, nabízí jen zlomek vozů a tratí ve srovnání s předchůdcem. Chování aut je čistě arkádové a tomu jsou přizpůsobená i pravidla, která nepostihují hráče například za zkracování tratě nebo nárazy do soupeřů. Druhý díl jsem ještě nehrál, ale věřím, že bude mnohem lepší. Dávám 25%


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry Race Driver Grid

Screen ze hry Race Driver Grid

Screen ze hry Race Driver Grid

Galerie obrázků ze hry Race Driver Grid. Všechny screenshoty hry Race Driver Grid naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Trailer

Video ze hry Race Driver Grid. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Race Driver Grid naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Race Driver Grid PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Race-Driver-Grid-14142/" title="Hodnocení hry Race Driver Grid"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Race+Driver+Grid" alt="Race Driver Grid" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8399


Hra Warthunder zdarma