Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Crysis 3

Crysis 3

Hodnocení PC 78%
Hodnocení PS3 75%
Hodnocení Xbox 360 72%
Typ hrySamostatná hra
Žánrstřílečky
Popis hry Crysis 3
Crysis 3 nemieni opustiť zničený New York, ktorý sa tentoraz zmení na nepoznanie. Mesto je zapúzdrené spoločnosťou Cell do nanokopule, ktorá je vlastne živou džungľou v džungli betónovej. Rieky, dažďový prales, močiare, to je len časť z toho, čo sa nachádza vo vnútri a o čom sa hovorí ako o Siedmych ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

Fluke - 15.1.2016  (Hodnocení: 70 %)
Crysis, Crysis Warhead i Crysis 2, pro mě byly celkem vymakané střílečky a dost dlouhé. Někdo jim říkal tech demo, ale kdo si je zahrál musel doufám nesouhlasit. I dnes je první Crysis po 8 letech graficky neskutečně na úrovni a trojka vypadá skvěle též, ale jde víc ve stylu Crysis 2. Skoro bych řekl, že je to vylepšený přílepek dvojky, který však díky tomu přišel o cca 30% délky předchozích her.
Crytek udělal chybu, že hodil hráče z naplněného města utíkajících lidí, vojáků a Cephů do džungle, která zbyla po New Yorku, jež ale není tak svobodná jako džungle v prvním díle.
Nicméně bavil jsem se i teď, jen už ne tolik, jako dříve a své na tom možná má i zbytečná časová pauza, která je v příběhu mezi druhým a třetím dílem. Už dvojka nás hodila do rozjetého vlaku, ale tohle působí zbytečně.
Nicméně rozhodně stojí za to si po předchozích dílech nastavit nejvyšší obtížnost a smazat Cell a Ceph z povrchu planety :), i když jde o trochu okleštěné pokračování.

_DAVE_ - 28.3.2013  (Hodnocení: 95 %)
Strhující podívaná, dokonalý leveldesign a pořád vynikající hratelnost. Co hru trochu kazí je přítomnost zbraně která dělá z hráče boha a otravné minihry. Pokud to hrajete na LOW nebo konzolích, chápu že na tom není nic moc zajímavého. Pokud to jede alespoň na HIGH, ideálně se stereskopickým zobrazením, je to opravdu omračující.

stepa0770 - 20.9.2013  (Hodnocení: 100 %)
Výborná grafika.Doporučuji :D

Sweat55 - 7.7.2013  (Hodnocení: 60 %)
Hodně slabé, lehké a krátké pokračování.

rostas - 5.4.2013  (Hodnocení: 80 %)
Grafické orgie a zajímavé dokončení trilogie. Škoda jen krátké herní doby.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry Crysis 3

Screen ze hry Crysis 3

Screen ze hry Crysis 3

Galerie obrázků ze hry Crysis 3. Všechny screenshoty hry Crysis 3 naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Trailer

Video ze hry Crysis 3. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Crysis 3 naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Crysis 3 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Crysis-3-15591/" title="Hodnocení hry Crysis 3"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Crysis+3" alt="Crysis 3" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Overpass
Overpass
Overpass
Overpass
Overpass

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8205


Hra Warthunder zdarma