Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Crysis 3

Crysis 3

Vývojáři Crytek
VydavatelEA Games
Distributor v ČRElectronic Arts
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieCrysis
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
MultiplayerSíť
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
EngineCryEngine 3
Datum vydáníProsinec, 2013
Hodnocení hry (21):
78%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PC hry Crysis 3
Crysis 3 nemieni opustiť zničený New York, ktorý sa tentoraz zmení na nepoznanie. Mesto je zapúzdrené spoločnosťou Cell do nanokopule, ktorá je vlastne živou džungľou v džungli betónovej. Rieky, dažďový prales, močiare, to je len časť z toho, čo sa nachádza vo vnútri a o čom sa hovorí ako o Siedmych divoch. Nanokopule sa budú rozťahovať nad celými mestskými štvrťami a Cell o nich hovorí, že sú vybudované pre ochranu obyvateľstva a pre vyčistenie miest od zbytkov mimozemšťanov. Skutočnosť je však iná a Cell tieto stavby využíva vo svoj prospech. A úlohou Proroka, resp. vás, bude odhaliť, na čo ich potrebuje. Džungľa v džungli bude tvorená siedmymi prostrediami, ktoré si vyžiadajú aj používanie nových mimozemských technológií, zlepšený nanooblek a pochopiteľne charakteristický kompozitný luk. (Přidal: radosquo)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Fluke - 15.1.2016  (Hodnocení: 70 %)
Crysis, Crysis Warhead i Crysis 2, pro mě byly celkem vymakané střílečky a dost dlouhé. Někdo jim říkal tech demo, ale kdo si je zahrál musel doufám nesouhlasit. I dnes je první Crysis po 8 letech graficky neskutečně na úrovni a trojka vypadá skvěle též, ale jde víc ve stylu Crysis 2. Skoro bych řekl, že je to vylepšený přílepek dvojky, který však díky tomu přišel o cca 30% délky předchozích her.
Crytek udělal chybu, že hodil hráče z naplněného města utíkajících lidí, vojáků a Cephů do džungle, která zbyla po New Yorku, jež ale není tak svobodná jako džungle v prvním díle.
Nicméně bavil jsem se i teď, jen už ne tolik, jako dříve a své na tom možná má i zbytečná časová pauza, která je v příběhu mezi druhým a třetím dílem. Už dvojka nás hodila do rozjetého vlaku, ale tohle působí zbytečně.
Nicméně rozhodně stojí za to si po předchozích dílech nastavit nejvyšší obtížnost a smazat Cell a Ceph z povrchu planety :), i když jde o trochu okleštěné pokračování.

_DAVE_ - 28.3.2013  (Hodnocení: 95 %)
Strhující podívaná, dokonalý leveldesign a pořád vynikající hratelnost. Co hru trochu kazí je přítomnost zbraně která dělá z hráče boha a otravné minihry. Pokud to hrajete na LOW nebo konzolích, chápu že na tom není nic moc zajímavého. Pokud to jede alespoň na HIGH, ideálně se stereskopickým zobrazením, je to opravdu omračující.

stepa0770 - 20.9.2013  (Hodnocení: 100 %)
Výborná grafika.Doporučuji :D

jin.jim - 26.5.2020  (Hodnocení: 70 %)
Třetí Crysis je hrou do jisté míry rozporuplnou, byť klady převazují, má perfektní grafiku, skvěle udělané nepřátelé, nádherně zpracované prostředí, fajn přestřelky, schopnosti a bossy, ale také slabší příběh, po čase nastupující stereotypnost a ne zrovna fungující UI, která člověka vidí i za zdmi a znemožňuje tak mnohdy tichý postup zamezující zbytečné frustraci při přestřelkách.

Screen ze hry Crysis 3

Screen ze hry Crysis 3

Artwork ke hře Crysis 3

Další obrázky hry Crysis 3

Trailer

Další videa hry Crysis 3HODNOCENÍ HRY Crysis 3 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Crysis-3-15591/" title="Hodnocení hry Crysis 3"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Crysis+3&amp;platforma=pc" alt="Crysis 3" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8591


Hra Warthunder zdarma