Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Uncharted 2: Among Thieves

Uncharted 2: Among Thieves

Vývojáři Naughty Dog
VydavatelSony
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrAkční, adventura
MultiplayerSíť
EngineNaughty Dog Engine 2.0
Datum vydáníŘíjen, 2009
Hodnocení hry (41):
85%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 12 PEGI 12 ratingXzone

Popis PS hry Uncharted 2: Among Thieves
Nathan Drake se vrací v pokračování akční adventury Uncharted, a tentokrát se vydává po stopách bájného pokladu cestovatele Marca Pola. Opět se na cestu nevydává sám, na honbu za pokladem ho navnadil bývalý kamarád Harry Flynn a smysluplná Chloe Frazer, která je lovcem pokladů stejně jako Nate.
Již brzy se tak vydávají na nebezpečnou cestu k získání první indicie o poloze bájného pokladu vstříc zradě, přátelství, dobrodružství a mnoha překvapení.
Druhý díl nejen podle recenzí značně převyšuje svého předchůdce a může se směle pasovat na jednu z nejlepších akčních adventur poslední dekády. Studio Naughty Dog vypilovalo skoro každý detail hry a přidalo hráčům nový multiplayer, aby se mohli zabavit při čekání na budoucí pokračování. (Přidal: Carljack)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

perry - 29.1.2010  (Hodnocení: 100 %)
Po prvním díle značný posun kvality nahoru. Vzhledem k tomu, že již první díl byl nadmíru povedený, čeká vás téměř dokonalá hra, která má jedinou chybu... skončí a nezajezdíte si v žádném speciálním vozidle ala skutr první díl. Jasných 100%

Fluke - 12.7.2010  (Hodnocení: 100 %)
Nemůžu jinak. Tohle je masterpiece dobrodružných her. S God of War 3 se dělí o trůn nejlepší hry na PS3. Kdyby někdo hledal moderního potomka Indiana Jonese, tak je to jednoznačně Nathan Drake se vším všudy. Kde jiné hry teprve končí, tak Uncharted začíná a sází jednu dechberoucí lokaci za druhou. Killzone 2 by se měl, co učit;). Oproti jedničce se zlepšilo snad vše. Více dobrodružství, více různorodosti a klasického lovení pokladů, méně nesmyslných zástupů nepřátel. Jsou tam, kde to má smysl, ale občas se neubráníte pocitu, že musí používat teleport:). Za hru jsem postřílel cca 900 žoldáků, takže hlavní antagonista je opravdu velkej boháč a má jednu z nejlepších logistických operací na světě;). No a těžká technika, to je další jednohubka, která po vás půjde.
Jinak zápory? Jedině se musíte odprostit od reality, tady se nehraje na to, že vám granát utrhne hlavu a kulka v břiše protrhne střeva.
No a to nejlepší je, že teď už si čekání na pokračování člověk může krátit vymazleným multiplayerem.

_DAVE_ - 6.12.2022  (Hodnocení: 90 %)
Citelně dotaženější, větší - víc strhují než jednička. Asi dalo všechno tohle čekat, ale tak to prostě je. PS3 už je ždímána velmi poctivě.

Mafian - 27.6.2010  (Hodnocení: 100 %)
Jednoznačně nejlepší hra na PS.

runak - 2.7.2010  (Hodnocení: 80 %)
Na této hře je hodně kladů (hlavně grafika) ale i hodně záporů, scénář hry je takový nic moc, pak se od toho odvíjí i zajímavost příběhu a jak se dostáváte pomalu do hry soupeři jsou čím dál silnější, 80%.

vorez - 16.9.2010  (Hodnocení: 95 %)
Jedna z nejlepších her na PS3. Vypadá to jako Tomb Raider, ale je zde kladen mnohem větší důraz na akci než na logické úkoly, proto hra krásně odsejpá a nemusíte si lámat hlavu s těžkýma hádankama. Uncharted 2 má velmi dobrý příběh, se spoustou skriptů, na které budete koukat s otevřenou pusou. Po dohrání se budete modlit ať je tady co nejdříve další díl, čekání si můžete zkrátit povedeným multiplayerem

TomHardy - 16.9.2010  (Hodnocení: 100 %)
Dokonalé spojení filmových vypravěčských postupů s těmi nejlepšími herními mechanismy. Velkolepá akce, maximálně sympatický hlavní hrdina, kupa hlášek a k tomu dokonalý vizuál, který ohromuje pokaždé, když se člověk ke hře vrátí. Jako bonus opravdu dobrý příběh, slizký záporák, krásné parťačky a nápadité lokace, jejichž vrcholem je v mém soukromém žebříčku vlaková epizoda. Tohle se jen nehraje, to se vyloženě prožívá. Už aby byla trojka!

tonyluk - 3.10.2012  (Hodnocení: 95 %)
Super hra, :) klasika s Bossem na konci;)

Sweat55 - 1.7.2013  (Hodnocení: 100 %)
Jedinečný, návikový příběh který vás nepustí od obrazovky. Only for PS3

StyfyCz - 27.4.2014  (Hodnocení: 90 %)
Byla to supr adventura doporučuju ale zabaví to jen na nějakou dobu :(

Overeem - 8.3.2015  (Hodnocení: 100 %)
Nejlepší díl série. Nejtěžší monstra, nejsilnější boss, nejkrásnější prostředí.

sarfian - 28.2.2017  (Hodnocení: 85 %)
68

2017

Screen ze hry Uncharted 2: Among Thieves

Screen ze hry Uncharted 2: Among Thieves

Screen ze hry Uncharted 2: Among Thieves

Další obrázky hry Uncharted 2: Among Thieves

Trailer

Další videa hry Uncharted 2: Among ThievesHODNOCENÍ HRY Uncharted 2: Among Thieves PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/ps/Uncharted-2-Among-Thieves-9408/" title="Hodnocení hry Uncharted 2: Among Thieves"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Uncharted+2%3A+Among+Thieves&amp;platforma=ps3" alt="Uncharted 2: Among Thieves" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

War Robots
War Robots
War Robots
Left to Survive
Left to Survive

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

12 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

38 %

Ne, hraji na mobilu

23 %

Celkem hlasů: 1071


Hra Warthunder zdarma