Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her PC hryTransport Tycoon Deluxe (PC hra zdarma)


Transport Tycoon Deluxe

Transport Tycoon Deluxe

Vývojáři Microprose
VydavatelInfogrames
Typ hrySamostatná hra
LicenceFreeware (hra zdarma)
ŽánrStrategie
MultiplayerNe
Datum vydání1996
Hodnocení hry (43):
80%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 7 PEGI 7 rating

Popis PC hry Transport Tycoon Deluxe
Tato výborná a velice návyková budovatelská hra je i přes svá léta nesporně jednou z nejlepších her této kategorie. Jako majitel dopravní společnosti se musíte postarat o její rozvoj a prosperitu. Zkráceně řečeno – musíte vydělávat. Transport Tycoon je budovatelská hra, ve které záleží na mnoha faktorech. Tím prvním je dostatek komunikací, tedy silnic a kolejí. Pro letadla a vodní dopravu trasy nijak nezlepšíte. Musíte zajistit, aby se lidé i zásilky dostali všude a včas. S budování samozřejmě souvisí i pár nepříjemností. Pravděpodobně budete muset zbourat nějaký dům, abyste získali prostor pro letiště nebo pro silnici. Místním obyvatelům se to jistě líbit nebude. Dalším kritériem Vašeho úspěchu tedy bude, zda jsou lidé spokojeni. Jejich nadšení pro vaše stavění a budování můžete podpořit stavbou parků, kolotočů a různých dalších věcí. Aby to vše bylo ještě těžší, můžete si ve hře povolit konkurenci. Mimo vás bude ve městě ještě několik dalších firem, které budou nabízet stejné služby jako vy. Tím budete přicházet o zisky. Musíte tedy jednat tak, abyste se nenechali předběhnout a časem konkurenci koupit. Transport Tycoon je skvělá herní pecka s velmi propracovaným systémem. I při slabší grafice si hry pořádně užijete. (Přidal: TradeCZ)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Emzák - 9.9.2008  (Hodnocení: 100 %)
Většinu her z touto tématikou ani neinstaluji. Transport Tycoon Delux byla výjimka, od té doby neodsuzuji starší hry , protože mnohdy i 10 let stará hra překoná zábavností hry současné. Krásným příkladem je právě Transport tycoon. Přiznejme si všichni , co je krásnějšího než vystavět prakticky od ničeho obrovskou společnost s ročním obratem až několik stovek milionu ? Zde se vám to může splnit. Do dnešního dne , nemá Transport tycoon větší konkurenci. Což je škoda ,ale jen ukazuje , jaká perfektní hra to je.

Bartyx - 4.3.2009  (Hodnocení: 100 %)
Asi nejlepší tycoon vůbec. Jé já těch kilometrů najezdil.

Fluke - 25.8.2008  (Hodnocení: 100 %)
Možná to zní divně, ale budovat vláčky, autobusy, lodě a další blbůstky je stoprocentní zábava. Nejradši jsem měl, jak se města krásně rozvíjela, díky mé dopravní společnosti a vydržel jsem dlouho pozorovat prosté nové stavby, kam se hrabe 3D :)) Docela zábavné bylo hrát i trochu nečistě, ničení konkurečních autobusů vlaky nebo jejich blokace, a taky blokace konkurenčních vlaků vlastními kolejemi:) Je opravdu škoda, že přednost do budocna dostal Rollercoaster Tycoon. Ne, že by nebyl skvělý, ale Transport tycoon by si taky zasloužil pokračování.

Jeržik - 25.8.2008  (Hodnocení: 95 %)
Není co řešit. Moje legendární společnost JFK Transporting byla ale stejně nejlepší.;)

sekacek - 6.3.2009  (Hodnocení: 100 %)
Tohle je hra první tycoon co vznikl a také první zůstane.
Remaku tu bylo spousta a stále tomu našemu nesahají ani po kolena možná asi nejblíže k tomu měl roolercouster a ten je známéj krásným zábavným parkem,ale tady to město v tycoonu vypadalo jako velká čínská zeď a i přesto to splňovalo pouze 50% úspěchu tak tenhle první tycoon nemá ani po 20ti letech konkurenci stále jsou stránky na zlepšení grafiky i to rozšíření a stále se to předělává na naše systémi XP i visty.

nipper - 18.8.2008  (Hodnocení: 100 %)
Legenda mezi tycoony. Nikdy neomrzí :) Škoda, že se zatím neobjevil žádný povedený remake.

Hawkey79 - 29.9.2009  (Hodnocení: 85 %)
Nepřekonaný tycoon, všechny další byli horší. Nejlepší je na tom asi jednoduchá hratelnost.

Guirnab - 23.12.2008  (Hodnocení: 100 %)
Tahle hra je nepřekonatelná. Díky jednoduché (a krásné) grafice je hratelnost tak dobrá, že asi nikdo nikdy neudělá remake, který by byl alespoň stejně dobrý.

anfrene - 30.6.2010  (Hodnocení: 100 %)
Legenda strategických her, zvlášt pro ty, kteří "ujíždí" na vláčcích a nejen na nich. Možnost použití ttdpatche a přidávání vlastních přídavků, vlaků, setů hru posunuje obrovsky nahoru, především možnost přidat si české lokomotivy je vynikající.
Jednoduchá na ovládání i pochopení.

Albydeeere - 25.5.2011  (Hodnocení: 100 %)
Co dodat, zahrát, a uvidíte, že Vás to chytne :-D. Je to super hra.

Ledoborec - 17.6.2011  (Hodnocení: 100 %)
Perfektní hra. Jako dítě jsem ji miloval a to až do teď. Vybudování z ničeho něco obrovského je tu vaším cílem. Převážení nákladu či cestujících nikdy nebylo zábavnější. Najdetu tu všechno, Od UFOa až po lodě a futuvlaky.

Screen ze hry Transport Tycoon Deluxe

Screen ze hry Transport Tycoon Deluxe

Screen ze hry Transport Tycoon Deluxe

Další obrázky hry Transport Tycoon Deluxe

Video z hraní

Další videa hry Transport Tycoon DeluxeHODNOCENÍ HRY Transport Tycoon Deluxe PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Transport-Tycoon-Deluxe-8998/" title="Hodnocení hry Transport Tycoon Deluxe"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Transport+Tycoon+Deluxe&amp;platforma=pc" alt="Transport Tycoon Deluxe" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

21 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

34 %

Ne, hraji na mobilu

23 %

Celkem hlasů: 1639


Hra Warthunder zdarma