Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Star Wars: Rogue Squadron

Star Wars: Rogue Squadron

SW: Rogue Squadron 3D
Vývojáři LucasArts
VydavatelLucasArts
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieStar Wars
ŽánrStřílečky
Datum vydáníProsinec, 1998
Hodnocení hry (4):
78%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 12 PEGI 12 rating

Popis PC hry Star Wars: Rogue Squadron
Přidejte se k letce Rogue! Jako Luke Skywalker, spoluzakladatel elitní letky Rebelské Aliance "Rogue", musíte bojovat se zkaženým Galactickým Impériem. Nasazeni v intenzivních, rychlých planetárních misích vzduch-vzduch a země-vzduch - leteckých soubojích, útocích, průzkumech, bombardovacích náletech, záchranných úkolech a dalších dobrodružstvích. Star Wars Rogue Squadron 3D přináší senzační a dechberoucí leteckou zkušenost ze světa Star Wars, která je možná jen díky posledním 3D akcelerátorům. - Létejte v X-wing,Y-wing, A-wing, V-wing stíhačkách a sněžných spídrech s výkonnými zbraněmi ve více než 16 misích. - Bojujte s Tie-fightery, Tie-bombery, Imperiálními raketoplány, AT-AT a AT-ST tanky a ostatními náročnými nepřáteli. - Prostředí jako oceány, lesy, vulkanické regiony, pouštní kaňony jak v denních, tak nočních misích. - Kvalitní grafika obsahuje detailní 3D plavidla, reálné nasvícení a jiskřivé speciální efekty. - Bohatý Star Wars soundtrack prezentuje nové hudební kompozice a dynamicky reaguje na herní dění. - Rogue Squadron byl vytuněn na běh ve Windows s podporou nejnovějších herních zařízení, včetně podpory joysticků s Force Feedback vibracemi. (Přidal: Fluke)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Fluke - 24.8.2008  (Hodnocení: 80 %)
S X-wingem v čele Rogue Squadron? A za Luka Skywalkera? Nevím co může být lepší, leda staré simulátory Tie a další. 3D už je na dnešek "hnusné" :), ale tohle je taky jedna z nej SW her a dnešní Lucas Arts by zasloužilo pověsit za koule do průvanu:) Jen si představte dnes létat mise v X-wingu na rozdílných planetách SW universa v grafice jakou má třeba Ace combat nebo brzy hotový H.A.W.X. Samotný Empire at War anebo KotOR nestačí, po SW hrách je mrtvo a jediné zrnko spočívá na bedrech Force unleashed, avšak kde sou ty časy, kdy SW zasahovalo do všech typů her. Lucas Arts nám prostě dluží letecký simulátor a basta a pomocí SW Galaxies nám to rozhodně nenahradí! Konzolisti se dokonce dočkali pokračování, osobně bych Rouge Squadron 3 vůbec neodmítl.

TradeCZ - 2.3.2014  (Hodnocení: 85 %)
Jedna z nejlepších leteckých simulací, co jsem hrál. Navíc na mou oblíbenou tématiku :-)

Screen ze hry Star Wars: Rogue Squadron

Screen ze hry Star Wars: Rogue Squadron

Screen ze hry Star Wars: Rogue Squadron

Další obrázky hry Star Wars: Rogue SquadronHODNOCENÍ HRY Star Wars: Rogue Squadron PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Star-Wars-Rogue-Squadron-3848/" title="Hodnocení hry Star Wars: Rogue Squadron"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Star+Wars%3A+Rogue+Squadron&amp;platforma=pc" alt="Star Wars: Rogue Squadron" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8469


Hra Warthunder zdarma