Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Star Wars: Rogue Squadron

Star Wars: Rogue Squadron

Hodnocení PC 78%
Hodnocení Nintendo 64 85%
Typ hrySamostatná hra
Žánrstřílečky
Popis hry Star Wars: Rogue Squadron
Přidejte se k letce Rogue! Jako Luke Skywalker, spoluzakladatel elitní letky Rebelské Aliance "Rogue", musíte bojovat se zkaženým Galactickým Impériem. Nasazeni v intenzivních, rychlých planetárních misích vzduch-vzduch a země-vzduch - leteckých soubojích, útocích, průzkumech, bombardovacích nálet ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

Fluke - 24.8.2008  (Hodnocení: 80 %)
S X-wingem v čele Rogue Squadron? A za Luka Skywalkera? Nevím co může být lepší, leda staré simulátory Tie a další. 3D už je na dnešek "hnusné" :), ale tohle je taky jedna z nej SW her a dnešní Lucas Arts by zasloužilo pověsit za koule do průvanu:) Jen si představte dnes létat mise v X-wingu na rozdílných planetách SW universa v grafice jakou má třeba Ace combat nebo brzy hotový H.A.W.X. Samotný Empire at War anebo KotOR nestačí, po SW hrách je mrtvo a jediné zrnko spočívá na bedrech Force unleashed, avšak kde sou ty časy, kdy SW zasahovalo do všech typů her. Lucas Arts nám prostě dluží letecký simulátor a basta a pomocí SW Galaxies nám to rozhodně nenahradí! Konzolisti se dokonce dočkali pokračování, osobně bych Rouge Squadron 3 vůbec neodmítl.

TradeCZ - 2.3.2014  (Hodnocení: 85 %)
Jedna z nejlepších leteckých simulací, co jsem hrál. Navíc na mou oblíbenou tématiku :-)


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Artwork ke hře Star Wars: Rogue Squadron

Obal hry Star Wars: Rogue Squadron

Screen ze hry Star Wars: Rogue Squadron

Galerie obrázků ze hry Star Wars: Rogue Squadron. Všechny screenshoty hry Star Wars: Rogue Squadron naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Video ze hry Star Wars: Rogue Squadron. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Star Wars: Rogue Squadron naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Star Wars: Rogue Squadron PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Star-Wars-Rogue-Squadron-3848/" title="Hodnocení hry Star Wars: Rogue Squadron"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Star+Wars%3A+Rogue+Squadron" alt="Star Wars: Rogue Squadron" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

16 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

29 %

Ne, hraji na mobilu

27 %

Celkem hlasů: 2492


Hra Warthunder zdarma