Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her PC hryStar Wars Knights of the Old Republic (PC hra)


Star Wars Knights of the Old Republic

Star Wars Knights of the Old Republic

Vývojáři BioWare
VydavatelLucasArts
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieStar Wars
ŽánrRPG
Datum vydáníListopad, 2003
Prodaných kusůpřes 24 288 na Steam
Doba hraníprůměrně 3,8h (nejčastěji 16,7h)
Popis PC hry Star Wars Knights of the Old Republic
Vyber svou cestu!
Čtyři tisíce let před Impériem padly stovky rytířů Jedi v bitvě proti nemilosrdnému Sithu. Vy jste poslední naděje Řádu rytířů Jedi. Dokážete ovládnout obrovskou moc Síly a zachránit Republiku? Nebo padnete do osidel Temné strany? Hrdina, nebo darebák? Zachránce, nebo dobyvatel... Jen vy sám určíte osud celé galaxie!
- Naprosto nový zážitek ze světa Star Wars, jedinečné postavy, bytosti, dopravní prostředky a planety.
- Naučte se používat Sílu s více než 40 různými schopnostmi a vytvořte si vlastní světelný meč.
- Navštivte některá z nejoblíbenějších prostředí světa Star Wars, například Tatooine nebo domov Wookiee, planetu Kashyyyk.
- Sestavte si svou skupinu z devíti upravitelných postav, včetně Twi'leků, droidů a Wookieeů.
- Ve své vlastní lodi Ebon Hawk cestujte do devíti rozsáhlých světů. (Přidal: Fluke)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Bartyx - 28.2.2009  (Hodnocení: 95 %)
Hra, která by mohla být klidně ještě o fous horší ve všech směrech, ale její příběh by jí pořád udržel nad 90%. Je to prostě jedinečnej zážitek a kdo zažil příběhový zvrat na lodi Leviathan téměř na konci hry ví, že na to zatím nic nemá. Ten příběh mě přikoval k židli a dokud neběžely konečný titulky, zvládnul sem tak akorát chodit na záchod. 95%

Fluke - 7.9.2008  (Hodnocení: 90 %)
Pro mě doslova revoluce, poněvadž od KotORu se zavedl pořádně žánr 3D RPG a klasické RPG s pohledem zeshora ustoupili zpět. Zprvu jsem se bál, o čem to vlastně bude, vždyť je to 4K let před Impériem, má to smysl? Má:) Jak je zvykem, tak Activision má pro Evropu velmu špatnou cenovou politiku, takže jsem se dále o KotOR nezajímal, dokud jsem ho o třičtvrtě roku později neobjevil v Datartu za 499,-, byla to spíše náhoda, poněvadž MOC byla stále kolem tisíce. Tehdy pro mne začalo jedno z nejimpozantnějších SW herních dobrodružství ever. Nebýt toho, tak by byl Mass effect ještě větším herním zážitkem než je:) Hra samotná je naprosto prošpikována skvělými dialogy, které se mísí s úkoly na planetách, tudíž není nikdy strach, že by se objevila nuda. Díky možnosti si hru kdykoli zapauzovat a naplánovat akci je KotOR více RPGčkem než nový Mass effect, který více spoléhá na přímou akci. Co strašně potěší, že máte na výběr více cest, a tím nemyslím jen světlou a temnou stranu Síly, ale i zaměření. Nikdo vás nenutí být Jedim, můžete být nejlepší střelec v okolí jako Han Solo;) Samotný příběh a zvrat je neméně kvalitní a člověku vyrazí dech, i když se to dalo očekávat. Tudíž kdo se chce dnes dobře zabavit, tak není lepší volby, už kvůli dlouhé hrací době kolem 40 hodin a stálé perfektní zábavě a efektům. A taky kvůli HK-47 (modří vědí). Na druhou stranu je KotOR proslulý svoji technickou nestabilitou. Někomu jede perfektně, někomu dělá i přes patche stále problémy, je to prostě záhada...afterall may the force be with you:)

_DAVE_ - 13.8.2008  (Hodnocení: 80 %)
Pro fanoušky Hvězdných válek je to rozhodně povinost.

kurcatovium - 14.10.2008  (Hodnocení: 90 %)
Výborné RPG ze světa SW.

Carlosini - 11.9.2008  (Hodnocení: 80 %)
Suprový RPGčko s příběhem, který chytne a nepustí, ale na mě příliš dlouhé (jako každé RPG) :-D

Nthreo - 25.8.2008  (Hodnocení: 70 %)
propracovaná hra, můžete měnit brnění atd, body k temné či světlé straně sou určitě +, ale podle mě bohužel zmatek mezi úkoly, často nevíte co dělat. Možná že bych dal víc, kdybych se dostal z druhé mapy...

RuZZy - 8.11.2008  (Hodnocení: 100 %)
Rozhodně kvalitní RPG nejen pro fany Star Wars. Hra, kterou když jsem poprvé rozjel tak sem si myslel o jakou jde blbost. Ale poté, jak se to rozjelo musím říct že toto je rozhodně nejlepší STAR WARS ze všech. Oživení Darth Revana, Bastila a všechny postavy - To je fakt něco! Doporučuju všem co ji ještě nehrali nebo ani hrát nechtějí!

Chrobak - 14.4.2011  (Hodnocení: 90 %)
Nejlepší Star Wars hra všech dob.

Lord jurak - 20.11.2013  (Hodnocení: 95 %)
boží, boží, BOŽÍ!! já umírám..:-D nedávný znovuobejvení KOTORu mi sebralo cca už 100 hodin života(v přímé herní linii)(a nejspíš způsobilo budoucí nedostudování tohoto semestru :-D)..tady totiž nejde jednou dohrát a nechat to být..tolik alternativních konců a průběhů hry vůbec, to si nejde nechat ujít..hádám, že všichni jsme začínali jako Revan chlap a následovali světlou stranu síly, jenže když už to dohrajem, tak nejde to pak ještě nezkusit za temnou stranu a co pak to ještě zkusit za ženskou?? :-D a taky za temnou stranu :-D do toho neuvěřitelná možnost vyvíjet vztahy s ostatními společníky..možnost zapauzovat hru kdykoliv taky není od věci..jednoduše hratelnost je parádní, ale co téhle hře jednoznačně vévodí je příběh..neskutečné rozšíření světa Star Wars ať už se jedná o napínavý a briliantní příběh Revana a jeho pádu či jen o informaci, že kolto předcházelo bactě, či rozdělení Jediů na tři skupiny(Sentinel, Consular a Guardian)..prostě tato hra má obrovské množství herních zážitků, ať už pro SW laika, nebo SW geeka(pro ty je to povinnost)..rozhodně nemůžu než doporučit každému, komu se naskytne příležitost a odvažuju se taky proto tvrdit, že toto je nejlepší hra SW vůbec a každopádně jedna z mých absolutně nejoblíbenějších her vůbec..takže přeju příjemný herní zážitky a Ať Vás provází Síla :-)

Screen ze hry Star Wars Knights of the Old Republic

Screen ze hry Star Wars Knights of the Old Republic

Screen ze hry Star Wars Knights of the Old Republic

Další obrázky hry Star Wars Knights of the Old RepublicHODNOCENÍ HRY Star Wars Knights of the Old Republic PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Star-Wars-Knights-of-the-Old-Republic-5040/" title="Hodnocení hry Star Wars Knights of the Old Republic"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Star+Wars+Knights+of+the+Old+Republic&amp;platforma=pc" alt="Star Wars Knights of the Old Republic" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

15 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

31 %

Ne, hraji na mobilu

28 %

Celkem hlasů: 2322


Hra Warthunder zdarma