Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


SWAT 4

SWAT 4

Vývojáři Irrational Games
VydavatelSierra
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
MultiplayerSíť
Datum vydáníKvěten, 2005
Hodnocení hry (36):
79%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 rating

Popis PC hry SWAT 4
SWAT 4 je nejnovějším pokračováním úspěšné série first person taktických akcí. Ve SWAT 4 vás čeká celá řada novinek, jako například multiplayerové a kooperativní módy, ovšem na prvcích, které si lidé u předchozích dílů série SWAT zamilovali, se nic nezměnilo. Díky svému hernímu systému, který klade velký důraz na taktický postup a jenž je doplněn rozsáhlým tutoriálem, možnosti rychlého vstupu do akce a nastavitelné obtížnosti nebude SWAT 4 rozhodně žádným zklamáním!Hra nepodporuje grafické karty řady GeForce 4MX.

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Emzák - 23.8.2008  (Hodnocení: 80 %)
Kvalitní simulátor jednotky rychlého nasazení Swat. Jediné co bych hře vytknul je asi příliž velká obtížnos. Ve hře totiž nelze ukládat , až po dokončení mise.

Fluke - 24.8.2008  (Hodnocení: 75 %)
Opravdu dobrý a opravdu obtížný simulátor reálného nasazení SWAT jednotek, bavil mě od začátku do konce, bohužel skvělý zážitek kazila nulová AI zbylých členů týmu. I přes příkazy se chovají dementně. Dost nepříjemná byla i občasná resistence zločinců vůči pacifikujcím prostředkům. Mulťák už tak zajímavý není, za to podle mě může Counter strike:D

Jeržik - 25.8.2008  (Hodnocení: 60 %)
Opravdu špatný simulátor zvláštního policejního útvaru. Tragická umělá inteligence spolubojovníků i protihrnáčů, zastaralá grafika a slabý fyzikálí model. Navic na simulaci tu máte opravdu velmi málo možností. Stále čekám na pořádný simulátor zvláštních policejních útvarů, který by mě oslovil a nezůstalo tak jen u slibů tvůrců.

Italiano - 26.7.2009  (Hodnocení: 100 %)
Parádní taktická hra, ve které nic nechybí.

Bobestom - 1.5.2009  (Hodnocení: 95 %)
Velice kvalitně zpracovaný taktický simulátor jednotky rychlého nasazení SWAT. Ano, umělá inteligence není zrovna na perfektní úrovni, každopádně to není příliš velký problém. Rád bych pochválil opravdu propracovaný multiplayer se skvělými módy- můj nejoblíběnější je "Eskorta VIP" :-) - opravdu pekelná zábava ... Proti sobě stojí dva týmy- policesté a podzřelí. Na začátku kola je jeden z policistů vybrán jako VIP, který musí doběhnout na určité místo, no a podzřelí mu v tom musí zabránit. Jak? Musí ho zajmout (zatknout) a po dvou minutách popravit. Do té doby mají policisté šanci zajatého VIP osvobodit. :)

Flippers - 24.8.2008  (Hodnocení: 80 %)
Pro mně až moc težké, ja radši Rambo-style :D

baca12 - 11.5.2010  (Hodnocení: 85 %)
Na mě až moc velká obtížnost. Bez ukládání jde bez problému dohrát pár prvních kol pak už to pro mě byl velký problém. Graficky je hra povedená a znovu nabízí kvanta zbraní a vybavení. Jednotlivé mise a briefingy jsou pěkně udělány.

vitol - 26.3.2011  (Hodnocení: 75 %)
Souhladím s komentářem uživatele Emzák, a navíc mě hra moc nezaujala

Chrobak - 14.4.2011  (Hodnocení: 80 %)
Hrál jsem pouze multiplayer, takže nemůžu hodnotit schopnosti počítačem ovládaných parťáků. Každopádně je SWAT4 perfektně zvládnutý, realistický a hlavně zábavný simulátor zásahové jednotky.

Albydeeere - 7.10.2011  (Hodnocení: 80 %)
Vysoká obtížnost, ukládáná až po skončení mise a chce to mít tak trochu taktického myšlení.

biomor - 4.4.2013  (Hodnocení: 100 %)
swat4 je velmi dobrý simulátor realní taktické policejní zásahovky umělá inteligence i na normální obtížnost je celkem těžka ale dá se zvládnout.

Martymus - 26.10.2013  (Hodnocení: 90 %)
Brilantní takticko-akční simulace policejních zásahovek. Ani s přibývajícími léty neztrácí nic ze své jedinečnosti.

Flack007 - 21.12.2013  (Hodnocení: 80 %)
Některé epizody jsou fakt easy a některé zase téměř nezvladutelné. Je fajn, že když tu samou část zapnete mnohokrát za sebou, vždy jsou nepřátelé někde jinde. Je to tak zahrát si vše jednou, ale už vás po jisté době nenapadne vše znovu opakovat. Navíc inteligence vašich spolubojovníků je úplně mimo. Škoda.

Screen SWAT 4

Screen SWAT 4

Screen SWAT 4

Další obrázky hry SWAT 4HODNOCENÍ HRY SWAT 4 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/SWAT-4-6994/" title="Hodnocení hry SWAT 4"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=SWAT+4&amp;platforma=pc" alt="SWAT 4" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

SnowRunner
Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition
Cuisine Royale

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

22 %

Ano, Xbox Series X

8 %

Ano, Nintendo Switch

4 %

Ne, vystačím si s PC

50 %

Ne, hraji na mobilu

16 %

Celkem hlasů: 329


Hra Warthunder zdarma