Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


F.E.A.R. Extraction Point

F.E.A.R. Extraction Point

Vývojáři Monolith
VydavatelSierra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydáníŘíjen, 2006
DLC pro hruF.E.A.R.
Hodnocení hry (19):
76%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PC hry F.E.A.R. Extraction Point
F.E.A.R. Extraction Point začíná tím, čím skončila původní hra – výbuchem. First Encounter Assault Recon Team (F.E.A.R.) opět nastupuje do akce, kde ve zničeném městě pronásledují Almu i s jejími paranormálními přisluhovači. Čekají vás nové lokace, zbraně i nepřátelé, kteří akci i napětí celé hry opět posunují o stupeň výše.Pozor! Jedná se o datadisk, k jehož spuštění musíte mít originální českou verzi hry F.E.A.R.!

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Fluke - 26.5.2010  (Hodnocení: 65 %)
Datadisk ke skvělé akci FEAR je pro změnu od Timegate místo Monolithu, nejen kvůli rozkolům mezi Monolithem a Sierrou (Vivendi). Takže vyprávění příběhu trochu pozbývá ještě více, než v samotném FEARu, i přestože pokračuje hned po konci původní hry.
Na druhou stranu si drží hratelnost a zábavu, a je vcelku dlouhý. Tak jako tak není oficiálně tvůrci FEARu uznán, takže veškeré události jsou taková alternativní realita. Pokud jste fandové, tak určitě stojí za zahrání, ale jinak skočte na FEAR 2, protože po něm už se vám starej FEAR chtít hrát nebude:)

Fatality - 24.1.2010  (Hodnocení: 65 %)
Počet hodin započítaných Xfire: 5 Jako obrovský fanoušek FEARu jsem po prvním datadisku skočil jako piraňa po mase. Jako jedna věc: už v původní hře každý říkal jak je strašidelná apod. a Extraction Point to dotahuje ještě dále. Proboha, když vás ta malá holka nemůže zabít, tak vás prostě zabít nemůže, finito. Že občas přeběhne po monitoru malá holka nebo uvidíte hektolitry krve, toho se snad člověk ani bát nemůže. Největší strachy jsem měl z padání téhle hry. Jinak co se týče ostatních aspektů, je to kratší FEAR no... Já jsem se bavil a hodnocení odpovídá. // Hrál jsem s českými titulky.

crash - 22.11.2010  (Hodnocení: 65 %)
Slibně vypadající ale trochu slabší a kratší datadisk.

Chrobak - 8.1.2017  (Hodnocení: 75 %)
Krátký datadisk, který nepřináší nic nového. Nepřinese ani nějaké zásadní příběhové odpovědi, spíše jen další otázky položí. Napětí však zůstalo, v některých momentech Extraction Point brnká na nervy dokonce ještě více než původní F.E.A.R.

Screen ze hry F.E.A.R. Extraction Point

Screen ze hry F.E.A.R. Extraction Point

Screen ze hry F.E.A.R. Extraction Point

Další obrázky hry F.E.A.R. Extraction PointHODNOCENÍ HRY F.E.A.R. Extraction Point PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/FEAR-Extraction-Point-6927/" title="Hodnocení hry F.E.A.R. Extraction Point"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=F.E.A.R.+Extraction+Point&amp;platforma=pc" alt="F.E.A.R. Extraction Point" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

15 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

31 %

Ne, hraji na mobilu

28 %

Celkem hlasů: 2277


Hra Warthunder zdarma