Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


F.E.A.R.

F.E.A.R.

Vývojáři Monolith
VydavatelSierra
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrStřílečky
ČeštinaNe
Datum vydáníŘíjen, 2005
Prodaných kusůpřes 10 853 na Steam
Doba hraníprůměrně 4h (nejčastěji 91,7h)
Hodnocení hry (67):
82%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 rating

Popis PC hry F.E.A.R.
Paramilitantní jednotka infiltrovala multimiliardový vesmírný komplex, zajala rukojmí, avšak nevyslovila žádné požadavky. Vláda v reakci na tento čin vyslala na místo incidentu své nejlepší speciální týmy, které však narazí na velice tuhý odpor. Živé záběry masakru náhle ukončí jedna jediná ničivá vlna. Armádní velitelé překvapením ztratí řeč a třeští oči na to dílo zkázy. Poté, co byly speciální jednotky poraženy na hlavu, zbývá vrchnímu armádnímu veliteli jen jediná možnost: vy. Byli jste vycvičeni, abyste si dokázali poradit s nevysvětlitelnými jevy, jste vyzbrojeni experimentálním, vysoce vyspělými zbraněmi a máte povolení skoncovat s krizovou situací za pomoci všech prostředků, které uznáte za vhodné.

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Dawid199 - 11.7.2009  (Hodnocení: 80 %)
Hodně dobřě udělaná střílečka, je to promakané do detailů. Toto vše završuje atmosféra hry.

Bartyx - 28.2.2009  (Hodnocení: 80 %)
Dal bych medaili tomu, kdo vymyslel ten název. Strach na každym rohu a divné blikání žárovek při blížící se paranormální aktivitě vás zničí :D Alma je kočka i když kopie holky ze studně z japonského hororu Ring.

Fluke - 25.8.2008  (Hodnocení: 70 %)
Perfektní změna v žánru a skvělé využití bullet timu, bohužel to co tvůrci nahnali ve strašidelné atmosféře, extrémních a fámozních přestřelkách ztráceli repetivností (zabij všechno co se hýbe) a stereotypními lokacemi. Brr, ještě teď mám strach, když si vzpomenu na prázdné kancelářské chodby. Monolith, ale předvedl, že je stále na špičce, takže se těším co nabídne Project Origin. Doufám, že potom se vrátí k NOLF:) btw. k F.E.A.R. existuje velmi vtipná Machinima asi o 4 dílech, vřele doporučuju.

Jeržik - 24.8.2008  (Hodnocení: 70 %)
Chvílemi mi běhal mráz po zádech a s nedůvěrou jsem se otáčel, to přiznávám.;) Ale jinak mě ten repetivní koncept "naběhnout, spomalit čas, všechno co nejefektivnějí rozstřílet a rozmlátit" po hodince začal nudit. Ale jinak fajn střílečka, jak se říká...:o)

Mbeast - 6.10.2008  (Hodnocení: 95 %)
Skoro bych řekl, že je to nejlepší FPS...

Carlosini - 11.9.2008  (Hodnocení: 70 %)
Skvělá FPS, na které mi vadilo všudypřítomné strašení :-)

Mr.Stu - 12.7.2009  (Hodnocení: 80 %)
Tak FEAR si zaslouží tu 80tku už jenom kvůli svojí grafické vyspělosti, se kterou se po dlouho dobu držel na špici benchmarků. Jinak je to v jádru obyčejná střílečka s fajnovým bullet-timem a trochou té hororovosti (Doom 3 je mnoohem drsnější), ale celkově povedený mix.

Fatality - 24.1.2010  (Hodnocení: 95 %)
Počet hodin započítaných Xfire: 441 Moje srdeční záležitost. FEAR jsem koupil na Invexu a ačkoliv singleplayer mě dostal v nejlepším slova smyslu, ten pravej orgasmus byl až díky multiplayeru. Poznal jsem díky tomu spoustu lidí ze zahraničí, hrál jsem i za reprezentaci v téhle hře. Vedl jsem vlastní klan a byli jsme tenkrát hodně dobří. Moje první multiplayerová hra, které vděčím za to, že umím co umím a občas něco trefím :) // Hrál jsem s českými titulky.

baca12 - 5.5.2010  (Hodnocení: 90 %)
Hodně lekavá hra. Ale strašně stereotypní. Pořád a pořád stejné lokace. Na druhou stranu se mi moc líbily ,,halucinace'' během hry.

gregor_CZ - 3.7.2010  (Hodnocení: 95 %)
Ze začátku celkem nic moc ale za pár minut aposlutně skvělý ..-bullet time a super AI nepřátel na extrémní obtížnosti si to fakt užije každej.Se skvělým příběhem....a hezkou grafikou ještě do TEĎ

dávám 95%

Savel - 8.8.2010  (Hodnocení: 90 %)
Hrál jsem FEAR naneštěstí pro něj současně s HF2...Narozdíl od tohoto titulu je FEAR na první pohled jen jednožánrově zaměřený čistě na horror. Takto vyhraněný přístup má své klady i zápory, ale rozhodně je to výhoda pro tvůrce, kteří se zaměřují jen na to, jak různými způsoby hráče během hry vystrašit. A musím říct, že se to daří a při správně vytvořené atmosféře a vyhuleném zvuku je hráč po chvíli slušně roozklepaný. Bullet time je na místě vzhledem k opravdu vysoké obtížnosti. O grafice a destrukci modelů mluvit ani nemusíím a příběh je dost nadprůměrný, přestože malá zkrvavená holčička není zrovna vrchol originality (přestože je to regulerně zavedený symbol hrůzy). Desítky památných momentů především z oblasti strašení, na které nás tvůrci chytře upozorňují, abychom snad náhodou nějaký moment nepřehlédli:)....nicméně jako ukaždé stereotypní střílečky která trvá déle než pět hodin hraní, nastupuje stereottyp stále se opakujících kancelářských místností a po pravdě přeběhnutí holčičky přes cestu už v druhé polovině hry nevyděsí nikoho...
Památný moment: obrovská aula doslova vymalovaná krví, kapající ze stropu a stýkající po stěnách
Nejděsivější moment: holčička je děsivá mockrát, ale já se nejvíc bál těch spidermanovských moster dupajích ve větracích šachtách a čekajících na svoji chvíli...

Ahurmen - 29.9.2010  (Hodnocení: 60 %)
F.E.A.R. hraje především na grafický kabátek a hororovou atmosféru. Nic ostatního hráčům nedokáže nabídnout.

crash - 22.11.2010  (Hodnocení: 85 %)
Velmi dobré a propracové hororové FPSko. Chvilkama sem se i bál a při jedné situaci jsem se málem pos*al (když na mě ta malá mrška vyběhla). Na svojí dobu perfektní grafika a engine, příběh velmi zajímavý.

Peterson71 - 29.12.2010  (Hodnocení: 95 %)
Jedna z mých nejoblíbenějších akčních FPS.

M4Touch - 30.1.2011  (Hodnocení: 80 %)
Asi nejstrašidelnější hra co jsem kdy hrál, neustálý pocit nejistoty. Atmosféra na 1*.

J0KER - 27.9.2011  (Hodnocení: 85 %)
Vynikající hororová FPS, při které z vás bude téct adrenalin jak z přestřelek, tak i ze S.T.R.A.C.H.U.

yeniczek - 10.10.2012  (Hodnocení: 80 %)
Jedno z mých největších leknutí u PC hry.. Ano.. První zjevení Almy, při sestupu na žebřík.. A pro jistotu hned další po několika sekundách, kdo by si to nepamatoval..

Raptor - 4.4.2014  (Hodnocení: 80 %)
Dobrá klasika.

Rific - 2.9.2015  (Hodnocení: 100 %)
Nejlepší FPS :). FPS moc nemusím, ale tohleto mě hodně nadchlo :) Konečně se někomu povedlo udělat trochu taký jiný smysl příběhu než pořád dokola ty nudný FPS řežby, páč malá holčička co si hraje s paranormálními jevy ? Prostě Paráda :).

Chrobak - 24.11.2016  (Hodnocení: 90 %)
Atmosféra, atmosféra, atmosféra...Na tom F.E.A.R. staví a ve spojení s "half-lifeovskou" hratelností se mu velice daří.

Screen ze hry F.E.A.R.

Screen ze hry F.E.A.R.

Screen ze hry F.E.A.R.

Další obrázky hry F.E.A.R.

F.E.A.R. - E3 Trailer

Další videa hry F.E.A.R.HODNOCENÍ HRY F.E.A.R. PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/FEAR-6789/" title="Hodnocení hry F.E.A.R."><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=F.E.A.R.&amp;platforma=pc" alt="F.E.A.R." width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

21 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

35 %

Ne, hraji na mobilu

22 %

Celkem hlasů: 1361


Hra Warthunder zdarma