Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


F.E.A.R. 2: Project Origin

F.E.A.R. 2: Project Origin

Vývojáři Monolith
VydavatelWarner Bros. Interactive
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
MultiplayerSíť
ČeštinaNe
Datum vydáníÚnor, 2009
Prodaných kusůpřes 2 010 675 na Steam
Doba hraníprůměrně 12,3h (nejčastěji 6,2h)
Hodnocení hry (43):
77%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 rating

Popis PC hry F.E.A.R. 2: Project Origin
Inteligentnější nepřátelé, lepší zbraně, nová místa i schopnosti – projekt Origin opět přináší poutavý a napínavý příběh, plný hororové akce, která začala již v prvním díle F.E.A.R. Děj dílu druhého se začíná odvíjet krátce po jeho skončení – zvláštní jednotka je zrovna na běžné misi, když město Auburn zasáhne nadpřirozený výbuch. To ho zasáhl Almin ničivý hněv. Možnost strategicky využívat prostředí pro obě strany, funkce zpomalení času v kritických situacích, vylepšený grafický engine přináší působivější vizuální efekty, realistické chování nepřátel díky velmi propracované umělé inteligenci. (Přidal: Emzák)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Fluke - 24.3.2013  (Hodnocení: 70 %)
FEAR je tu znovu, FEAR je stejný.. i když ne tak úplně. První FEAR je fajn střílečka s atmosférou, která se jen tak ve 3D střílečkách neobjevuje a popravdě ovládáním byla i celkem inovativní. Souboje beze zbraně, dobře podaný příběh, nadpřirozeno, nezvyklé prostředí. Mělo to jen jednu chybu, vzhled byl poměrně stereotypní a to bylo celkem ubíjející.
FEAR 2 je v těchto věcech o hodně lepší. Grafika je hodně vydařená, prostředí rozdíla, podávání příběhu taky zajímavé, i střelba a hraní je zábavné. Jenom to už není tak výjimečné a tolik výrazné. Příběhově spíš nastavovaná kaše. Na druhou stranu se této hře v zábavnosti málo her vyrovná. Není moc velkolepá, působí jako minule spíš uzavřeně, ale nepřátelé, jejich AI je skvělá, zbraně zábavný, příběh je dobře podáván, i atmosféra a prostě je to zábava. Rozhodně bych se hře nevyhýbal a jedničku vylepšuje dost. Budete se cítit dobře, že jste si zahráli dobrou hru, ale nebude to zážitek jako když si zahrajete Half-life.
p.s. hra používá steamworks.

Jeržik - 2.3.2009  (Hodnocení: 55 %)
Ohraná písnička. Už jednička byla v druhé půlce težký stereotyp, ozvlášťněný jen atmosférickou(a neoriginální) Almou. Dvojka na tento koncept velmi plynule najíždí, a i když přidává mnohem více zajímavých prvků do game levelingu, takže hráče už nemusí flustrovat šedé koridory, stereotypnosti neoriginálnosti a tuctovosti se nezbavila. Příběh je tu stejně minimalistický jako v prvním díle, atmosféra minimálně stejně silná, ale protože se vytváří totožnými prvky, přišla o poslední kousky překvapení. Umělá inteligence nepřátel není úplně špatná ale víc průměru se nedočkáte, ale i tak se to dá pořád považovat za klad. Grafika se mi osobně líbila hodně, a to přes minimální interaktivitu prostředí. Hodně mi tu v hratelnosti chybí prvek vykláněný, přijde mi, že ho tvůrci nepoužili jen proto, aby hru umělě stížili, protože i na nejvyšší obtížnost je poměrně velmi snadná. Čekal jsem víc, nebo alespoň nějaký vývoj kupředu od poslední dílu. Zlepšení se ale dočkala jen grafika, a proto, že je hra skoro totožná s předchůdcem, nemůžu jít v hodnocení víš, ikdyž by si třeba za některé své prvky i těch 6/10 zasloužila. To by mě ale ovšem nesměly pálit ty vyhozené peníze...

asmodeus - 1.11.2009  (Hodnocení: 85 %)
Příjemná hororová střílečka s grafikou, která sice nevyrazí dech, ale mně plně dostačovala. Střídání střílecích lokací a spíše hororově laděných pasáží mne spolehlivě drželo u monitoru. Za chyby bych považoval vcelku krátkou dobu hraní, alespoň mě ovšem hra nezačala nudit a skončila tak v pravý čas. Nehrál jsem předchozí díl, takže mé hodnocení je pravděpodobně vyšší než od znalců jedničky.

Buster - 31.5.2009  (Hodnocení: 90 %)
Graficky na úrovni, hratelně zrovna tak. Akce dokonalá, příběh slušnej. Baví mě to ale hodně.

sekacek - 7.3.2009  (Hodnocení: 40 %)
Spíše sklamání očekával sem brutalitu a spousta abgrejdů boužel proti 1 je tohle suché nebojácné a krátké. Stručně řečeno prostě tattata:D

gregor_CZ - 3.7.2010  (Hodnocení: 80 %)
Velice mě to sklamalo :( tahle hra je bez atmosféry a skoro sem se nelekl jenom 2x a příběh je spíš o něčem ke konci ale fakt...o proti prvnímu dílu je to jenom malej šváb letící ve vesmíru...

Rific - 13.9.2015  (Hodnocení: 60 %)
Bohužel jen 60%. Jednička mě ohromila a zařadila se mezi moje nejoblíbenější FPS, ačkoliv fanoušek FPS moc nejsem. Po pár hodinách hrání člověk upadá moc do stereotypu. První díl byl podle mě dost jiný takový vyvážený a lokace atd...měly něco do sebe i akce a občas se zjevující malá Alma:). Tady je to ale takový pořád dokola a dá se u toho sedět tak 1 hodinu denně max. Škoda toho pořád stejnýho bezhlavýho střílení, který začne po chvilce být o ničem.

Chrobak - 4.3.2017  (Hodnocení: 80 %)
Druhý F.E.A.R. je opět velice dobrá horrorová střílečka (i když oproti prvnímu dílu znatelně ubylo toho horroru). Ale staví na úplně stejných základech jako jednička, takže mě logicky nemohl pohltit stejně intenzivně.

Screen ze hry F.E.A.R. 2: Project Origin

Screen ze hry F.E.A.R. 2: Project Origin

Screen ze hry F.E.A.R. 2: Project Origin

Další obrázky hry F.E.A.R. 2: Project Origin

F.E.A.R.2: Project Origin - Toy Soldiers Map Trailer

Další videa hry F.E.A.R. 2: Project OriginHODNOCENÍ HRY F.E.A.R. 2: Project Origin PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/FEAR-2-Project-Origin-14612/" title="Hodnocení hry F.E.A.R. 2: Project Origin"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=F.E.A.R.+2%3A+Project+Origin&amp;platforma=pc" alt="F.E.A.R. 2: Project Origin" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

15 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

31 %

Ne, hraji na mobilu

28 %

Celkem hlasů: 2277


Hra Warthunder zdarma