Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Dead Space

Vývojáři EA Redwood Shores Studio
VydavatelElectronic Arts
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrAkční, adventura
MultiplayerNe
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydáníŘíjen, 2008
Prodaných kusůpřes 20 481 na Steam
Doba hraníprůměrně 2h (nejčastěji 33,3h)
Hodnocení hry (70):
83%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PC hry Dead Space
Hlavním hrdinou hororové akce Dead Space bude Issac Clark, inženýr, který se vydá na zdánlivě rutinní misi opravit těžební loď v hlubokém vesmíru. Jak už to tak ale u takových "rutin" bývá, vše se nakonec zvrhne v nelítostnou řež, když hrdina zjistí, že posádka lodi byla povražděna neznámou mimozemskou rasou a nyní je na milost a nemilost těmto krvelačným emzákům vydán on sám. Tvůrci si chtějí dát záležet na vskutku děsivé atmosféře, ale zároveň intenzivní akci a napínavém příběhu.

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Emzák - 3.11.2008  (Hodnocení: 80 %)
Výborná atmosféra, prostředí a grafika udělaly z Dead Space perfektní hororovou hru. Z úseků, kdy přecházíte zničené části trupu lodě se mi tajil dech. Tak dokonalou simulaci otevřeného vesmíru vidíte jen málo kde. Slyšíte pouze dech hlavní postavy, který postupně zrychluje, když se začnou zásoby kyslíku tenčit a všudy přítomné ticho na vás neuvěřitelně doléhá a podtrhuje celu atmosféru ještě více. Určitě nebudu jediný, kdo se při prvním tomto přechodu otevřeným měsícem zastavil a zasnile civěl na planetu před sebou, kterou obíhal prstenec složený z kousků meteoritů. Lekací momenty jsou provedeny výborně a váš arzenál je opravdu netradiční a ojedinělý. Hře nemám snad co vytknout, snad jen v některých místech nízké rozlišení textur, ale to se snadno skryje ve tmě, pokud ovšem nebudete prohledávat každou část těžební lodi Ischimury.

ActiveWind - 21.5.2009  (Hodnocení: 85 %)
dobrá atmosféra, dobré ovládání. Celkově mě ta hra bavila

Buster - 31.5.2009  (Hodnocení: 90 %)
Hratelně nic revolučního, ale technicky se jedná o dokonalou hru se skvělym dějem a perfektnim závěrečnym spádem.

sekacek - 8.4.2009  (Hodnocení: 95 %)
Tohle je asi nej horor v poslední době a tady sem se bál dost.Může za to hlavně kamera která dodává tu atmosféru napínavější + k tomu spousta animací a překvápek,které číhají na každém rohu.Zvuk je tu dost propracovanej hudba překrásná bojácná a celkovej dojem je tu baf bubu:DPo grafické scéně je to bez zrady na dnešní technologie.Horor z RPG prvky je dobře propracován a pokuď by ste tento příběh chtěli znát od začátku jak to vlastně začalo tak se mrkněte na CSFD na Dead Space (2008) příběh je před tím než jste se vydali zachránit onu loď.Film i hra se tvořila zároveň.

gonzo - 19.12.2008  (Hodnocení: 90 %)
výborná zábava od začátku do konce. Doporučuju hrát na gamepadu. Na myši je míření moc jednoduché a zacílíte i když vás hnusák vyleká.

baca12 - 10.5.2010  (Hodnocení: 95 %)
Opravdu výborná hororová hra. Absolutně úžasná grafika. Dobrý děj. Někdy jsem se u hry opravdu až nehezky leknul. Doporučuji!!!

kopiha - 24.7.2010  (Hodnocení: 100 %)
ovladatelnost nic moc ale jinak si mylsím že nikdo neudělá lepší horor!!!

Peterson71 - 29.12.2010  (Hodnocení: 95 %)
Skvělá hra s dokonale hutnou hororovou atmosférou, při které slovo "strach" je na místě.

byron.lord - 26.9.2011  (Hodnocení: 85 %)
pěkné téma, vynikající horrorová atmosféra.

fda.kuRe - 16.10.2011  (Hodnocení: 70 %)
ovladani lehce drhne, hlavne pohyb mysi je i pri maximalni citlivosti silene pomaly, ale jinak dobra atmosfericka hra :)

Aljosha - 17.8.2015  (Hodnocení: 90 %)
Od této hry jsem nic nečekal, takže pro mě byla příjemným překvapením. Skvělá atmosféra a bezva hratelnost.

hribisko - 22.11.2016  (Hodnocení: 0 %)
Možná je to dobrá hra, atmosférická...možná. Ale nemožnost přenastavit klávesy ovládání nutí k nepohodlí a odpírá hráči tu poslední svobodu volby. Hra pak, místo aby bavila, obtěžuje...

necisty - 27.6.2018  (Hodnocení: 80 %)
Těžké hodnotit první díl, když jsem ho hrál až úplně naposledy. Byl předchůdcem toho všeho a tak by měl mít můj obdiv, protože nebýt jej, tak nestrávím mnoho zábavy u těch dalších. Přitom jsem to hrál po dlouhé odmlce, i tak mi přišlo, že hraji pořád to samé a tentokrát mnohem delší a bez nějakého vzrušení a ano, po 6 epizodách mě to už nudilo. Doufal jsem jen, že poslední boss nebude nijak náročný a dám ho nejlépe napoprvé. Což se podařilo, ale na druhou stranu, takhle to není správně. I děj byl zvláštní, bez pokračování by to prostě u mě neobstálo.

Screen ze hry Dead Space

Screen ze hry Dead Space

Screen ze hry Dead Space

Další obrázky hry Dead Space

Video z hraní

Další videa hry Dead SpaceHODNOCENÍ HRY Dead Space PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Dead-Space-6764/" title="Hodnocení hry Dead Space"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Dead+Space&amp;platforma=pc" alt="Dead Space" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

15 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

31 %

Ne, hraji na mobilu

28 %

Celkem hlasů: 2322


Hra Warthunder zdarma