Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Dead Space

Hodnocení PC -
Hodnocení PS3 91%
Hodnocení Xbox 360 93%
Hodnocení Android -
Hodnocení iOS 90%
Hodnocení PS5 -
Hodnocení Xbox X -
Typ hrySamostatná hra
Žánrakční, adventura
Popis hry Dead Space
Hlavním hrdinou hororové akce Dead Space bude Issac Clark, inženýr, který se vydá na zdánlivě rutinní misi opravit těžební loď v hlubokém vesmíru. Jak už to tak ale u takových "rutin" bývá, vše se nakonec zvrhne v nelítostnou řež, když hrdina zjistí, že posádka lodi byla povražděna neznámou mimozems ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

Emzák - 3.11.2008  (Hodnocení: 80 %)
Výborná atmosféra, prostředí a grafika udělaly z Dead Space perfektní hororovou hru. Z úseků, kdy přecházíte zničené části trupu lodě se mi tajil dech. Tak dokonalou simulaci otevřeného vesmíru vidíte jen málo kde. Slyšíte pouze dech hlavní postavy, který postupně zrychluje, když se začnou zásoby kyslíku tenčit a všudy přítomné ticho na vás neuvěřitelně doléhá a podtrhuje celu atmosféru ještě více. Určitě nebudu jediný, kdo se při prvním tomto přechodu otevřeným měsícem zastavil a zasnile civěl na planetu před sebou, kterou obíhal prstenec složený z kousků meteoritů. Lekací momenty jsou provedeny výborně a váš arzenál je opravdu netradiční a ojedinělý. Hře nemám snad co vytknout, snad jen v některých místech nízké rozlišení textur, ale to se snadno skryje ve tmě, pokud ovšem nebudete prohledávat každou část těžební lodi Ischimury.

Fluke - 4.1.2010  (Hodnocení: 90 %)
Survival horor pro každýho milovníka Alienů, predátorů a prostě každé témné scifi ve vesmíru, kde nejde o poselství, ale přežití. Z počátku mě štvala velká postava, menší nemotornost a v podstatě úvod, taky příliš nenakopne, ale když jsem si k tomu po pár měsících sednul z novu, tak už se nešlo zvednout:) Hra má skvělou atmosféru, koncept a dobrý rozvržení děje po celý vesmírný lodi. Příběh je nakonec hutnější, než se ze začátku zdá a čím víc hru procházíte, tak i přes malé koridory se náplň zdá epičtější čím dál víc. Jen člověk musí počítat, že asi tisícovka lidí na palubě zmutovala a není zrovna přátelská:) prostě fajnová adventurní 3D akce, žádné FPS. Skvěle rozvržený checkpointy, ukládací stanice a fajn zbraně plus střídmý počet trofejí, které se nedávají za každou blbost.

ActiveWind - 21.5.2009  (Hodnocení: 85 %)
dobrá atmosféra, dobré ovládání. Celkově mě ta hra bavila

Buster - 31.5.2009  (Hodnocení: 90 %)
Hratelně nic revolučního, ale technicky se jedná o dokonalou hru se skvělym dějem a perfektnim závěrečnym spádem.

sekacek - 8.4.2009  (Hodnocení: 95 %)
Tohle je asi nej horor v poslední době a tady sem se bál dost.Může za to hlavně kamera která dodává tu atmosféru napínavější + k tomu spousta animací a překvápek,které číhají na každém rohu.Zvuk je tu dost propracovanej hudba překrásná bojácná a celkovej dojem je tu baf bubu:DPo grafické scéně je to bez zrady na dnešní technologie.Horor z RPG prvky je dobře propracován a pokuď by ste tento příběh chtěli znát od začátku jak to vlastně začalo tak se mrkněte na CSFD na Dead Space (2008) příběh je před tím než jste se vydali zachránit onu loď.Film i hra se tvořila zároveň.

gonzo - 19.12.2008  (Hodnocení: 90 %)
výborná zábava od začátku do konce. Doporučuju hrát na gamepadu. Na myši je míření moc jednoduché a zacílíte i když vás hnusák vyleká.

baca12 - 10.5.2010  (Hodnocení: 95 %)
Opravdu výborná hororová hra. Absolutně úžasná grafika. Dobrý děj. Někdy jsem se u hry opravdu až nehezky leknul. Doporučuji!!!

kopiha - 24.7.2010  (Hodnocení: 100 %)
ovladatelnost nic moc ale jinak si mylsím že nikdo neudělá lepší horor!!!

Peterson71 - 29.12.2010  (Hodnocení: 95 %)
Skvělá hra s dokonale hutnou hororovou atmosférou, při které slovo "strach" je na místě.

byron.lord - 26.9.2011  (Hodnocení: 85 %)
pěkné téma, vynikající horrorová atmosféra.

fda.kuRe - 16.10.2011  (Hodnocení: 70 %)
ovladani lehce drhne, hlavne pohyb mysi je i pri maximalni citlivosti silene pomaly, ale jinak dobra atmosfericka hra :)

Aljosha - 17.8.2015  (Hodnocení: 90 %)
Od této hry jsem nic nečekal, takže pro mě byla příjemným překvapením. Skvělá atmosféra a bezva hratelnost.

hribisko - 22.11.2016  (Hodnocení: 0 %)
Možná je to dobrá hra, atmosférická...možná. Ale nemožnost přenastavit klávesy ovládání nutí k nepohodlí a odpírá hráči tu poslední svobodu volby. Hra pak, místo aby bavila, obtěžuje...

necisty - 27.6.2018  (Hodnocení: 80 %)
Těžké hodnotit první díl, když jsem ho hrál až úplně naposledy. Byl předchůdcem toho všeho a tak by měl mít můj obdiv, protože nebýt jej, tak nestrávím mnoho zábavy u těch dalších. Přitom jsem to hrál po dlouhé odmlce, i tak mi přišlo, že hraji pořád to samé a tentokrát mnohem delší a bez nějakého vzrušení a ano, po 6 epizodách mě to už nudilo. Doufal jsem jen, že poslední boss nebude nijak náročný a dám ho nejlépe napoprvé. Což se podařilo, ale na druhou stranu, takhle to není správně. I děj byl zvláštní, bez pokračování by to prostě u mě neobstálo.

TomHardy - 16.9.2010  (Hodnocení: 90 %)
Letité čekání na pořádnou herní adaptaci Vetřelce nakonec paradoxně naplnil titul, který s ním má společné jen žánrově styčné body. Je tu všechno, co má správný vesmírný horor mít. Vesmírnou loď v rozpadu, tísnivé prostory, nepříjemné protivníky a všudypřítomné mrazení v zádech. Béčková zápletka naštěstí stačí a i když nemáme prakticky možnost lépe poznat hlavního hrdinu, do hry se dostává lehce. (ne)Příjemný společník dlouhých večerů...

fox171 - 29.9.2011  (Hodnocení: 95 %)
Nejlepší hororová akce navíc přeložena do českého jazyka, je pro mě jednou z nejlepších her vůbec.

kacenka  - 30.4.2013  (Hodnocení: 100 %)
skvela

sarfian - 23.1.2018  (Hodnocení: 90 %)
89

2018(3)

kopiha - 24.7.2010  (Hodnocení: 90 %)
skvělá a vyborná nevím jak to ještě zepšit!!!

petr14 - 29.9.2011  (Hodnocení: 100 %)
this is 2th the best game on the world

agentmiky - 1.12.2015  (Hodnocení: 95 %)
K hře jsem se dostal docela náhodou,ale od známých jsem věděl,že to je skvělá hra.Tak jsem ji zkusil a je opravdu výborná.Převážně jsem ji hrál večer,což asi nebyl úplně nejlepší nápad.Ve hře panuje docela mrazivá atmosféra někdy prošpikovaná lekačkami.Vylepšování zbraní taktéž nebylo špatné.Někdy mi hra přišla na střední obtížnost vskutku těžká,ale občas byla zase lehká.Mohlo tam být více bossů.Plusem je taktéž verze s CZ titulkami.Nejlepší sci-fi hra s prvky hororu.Za mě dávám 95%


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry Dead Space

Screen ze hry Dead Space

Screen ze hry Dead Space

Galerie obrázků ze hry Dead Space. Všechny screenshoty hry Dead Space naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Video z hraní

Video ze hry Dead Space. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Dead Space naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Dead Space PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Dead-Space-60264/" title="Hodnocení hry Dead Space"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Dead+Space" alt="Dead Space" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

12 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

38 %

Ne, hraji na mobilu

23 %

Celkem hlasů: 1126


Hra Warthunder zdarma