Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Cryostasis

Cryostasis

Vývojáři Action Forms
Vydavatel1C Company
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrAkční
MultiplayerNe
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydáníÚnor, 2009
Prodaných kusůpřes 62 889 na Steam
Doba hraníprůměrně 3,3h (nejčastěji 0,9h)
Hodnocení hry (9):
60%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 16 PEGI 16 rating

Popis PC hry Cryostasis
Hra Cryostasis se odehrává na Severním pólu v roce 1968. Hlavním hrdinou je ruský meteorolog Alexander Nesterov, který se ocitne na palubě starého nukleárního ledoborce \"North Wind\". Toto ocelové monstrum, dříve bojující za svou zemi, padlo do rukou ledové pasti i se všemi členy posádky na palubě. Alex bojuje nejen s chladem, ale snaží se i vypátrat, jaké drama se na lodi, a jeho celé posádce, událo. Čeká nás úžasná atmosféra plná ledu a zvířecího strachu. Features - Hra udává tempo unikátním prvkem zvaným “Mental Echo”- schopností, která umožňuje proniknout do paměti postav a měnit jejich jednání v minulosti tak, aby ovlivnila současnost. - Velmi detailně zpracované úrovně na ploše ruského ledoborce. - Více než 15 mocných nepřátel s unikátními schopnostmi. - 7 NPC postav, které pomohou odkrýt pravdu příběhu. - 8 historicky autentických zbraní. - Autentické zobrazení počasí s reálným zobrazením ledu, mrazu a sněhu. (Přidal: mettax)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Emzák - 25.6.2009  (Hodnocení: 50 %)
Moc mě mrzí, že to takhle dopadlo, z toho tématu by se dalo vytěžit daleko více a daleko lépe. Ai nepřátel je opravdu nevídaně blbá, má problém k vám dojít natož s vámi bojovat, to se mezi tím stihne minimálně třikrát zaseknout o nějakou překážku nebo zase vás hledá jinde než má, po celou domu cukavým pohybem, ostatně ani vy nejste žádný zázrak. Jediná věc, který na této hře je povedená, tak podle mě technologie physx tu opravdu můžu ať už v jakémkoli podání. Celkově hra postrádá náboj, v některých místech jsem usínal a nevyděsily mě ani rádoby strašidelní mrtví námořníci, ale co už, to se většinou už od ruských her čeká, že budou mít nějaké ty mouchy. Takže si myslím, že 50 je tak akorát, a to jenom za ten nápad a prostředí.

Buster - 13.6.2009  (Hodnocení: 55 %)
Zajímavé grafické zpracování, parádní zvuk. Horší hratelnost, místy až příliž nudný pasáže. Dejte dohromady Bioshock a Condemned a vyjde vám tohle, ovšem v mnohem horšim provedení hratelnosti a dynamičnosti.

Screen ze hry Cryostasis

Screen ze hry Cryostasis

Screen ze hry Cryostasis

Další obrázky hry Cryostasis

Trailer

Další videa hry CryostasisHODNOCENÍ HRY Cryostasis PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Cryostasis-6892/" title="Hodnocení hry Cryostasis"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Cryostasis&amp;platforma=pc" alt="Cryostasis" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8596


Hra Warthunder zdarma