Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Uncharted: Drake´s Fortune

Uncharted: Drake´s Fortune

Hodnocení PS3 87%
Hodnocení PS4 84%
Typ hrySamostatná hra
Žánrakční, adventura
Popis hry Uncharted: Drake´s Fortune
Uncharted: Drake´s Fortune je akční adventura z pohledu třetí osoby od tvůrců známé série Jak and Daxter. Hra vás zavede do světa Nathana Drakea, lovce pokladů na volné noze, který je zároveň neoficiálním potomkem Sira Francise Drakea, a jeho život v podstatě není nepodobný Indianu Jonesovi. Narozdí ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

perry - 10.2.2009  (Hodnocení: 85 %)
Skvělá hra, skvělý příběh. Určitě jeden z must-have titulů pro PS3. Grafika na vysoké úrovni, skvěle zpracovaná hudební složka. Jenom se mi to kolem poloviny hry chvílemi zdálo dost lineární. Kousek popoběhnout, střílet a tak pořád dokola. Rozhodně by neškodilo přidání nějakého hopsání po skalách / budovách a obtížnější puzzle.

Fluke - 12.6.2010  (Hodnocení: 85 %)
Uncharted je herní reinkarnace moderního Indiana Jonese:) a v některých částech hry se to ani nedá popřít. Tahle hra je neuvěřitelně skvělé dobrodružství s perfektními in-game animacemi posunující děj, a propracovaným odměňujícím systémem. To celé ještě podtrhuje vynikající hudba a překvapivě propracovaná grafika. Jediné, co se dá vytknout je (ne)logika počtu nepřátel, a odkud se berou, a pozdější stereotypnost soubojů. Hra tak nejistě paběrkuje mezi střílečkou z třetí osoby a dobrodružnou exploration adventurou, jako by se úplně nerozhodla, avšak myslím, že většina lidí ji to odpustí. Rozhodně must-have titul pro PS3 i dnes!

In-počasí - 4.3.2009  (Hodnocení: 90 %)
Skvěle propracovaný příběh, logika, střílení atd... prostě skvělá hra.

Sweat55 - 1.7.2013  (Hodnocení: 90 %)
Parádní, jedinečná akce od tvůrců Crashe a Jak & Daxter. Jen tak dál chlapy.

Rific - 20.12.2014  (Hodnocení: 100 %)
Uncharted série = zatím nejlepší hra jakou jsem kdy hrál. Příběh, akce, prostředí, grafika, charaktery, záporáci, tohleto se opravdu povedlo jen tak dál :):)

sarfian - 2.2.2017  (Hodnocení: 80 %)
66

2017

Chrobak - 11.7.2017  (Hodnocení: 75 %)
Možná to je dáno vysokými očekáváními, ale tahle plejstejšňácká exkluzivní modla, kvůli které samotné se vyplatí si péesko pořídit, mi nijak extra neučarovala. Není to vůbec špatná hra, ale v žádném ze svých hlavních aspektů (akce, akrobacie, scénář) se nedostává výše než lehce nad průměr. V jednom možná: graficky i po těch letech se má na PS4 remaster k světu. Přesto, co se archeologických dobrodružství týče: není to Indiana Jones, spíš Mumie se vrací...


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry Uncharted: Drake´s Fortune

Screen ze hry Uncharted: Drake´s Fortune

Screen ze hry Uncharted: Drake´s Fortune

Galerie obrázků ze hry Uncharted: Drake´s Fortune. Všechny screenshoty hry Uncharted: Drake´s Fortune naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Trailer

Video ze hry Uncharted: Drake´s Fortune. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Uncharted: Drake´s Fortune naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Uncharted: Drake´s Fortune PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Uncharted-Drakes-Fortune-14106/" title="Hodnocení hry Uncharted: Drake´s Fortune"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Uncharted%3A+Drake%B4s+Fortune" alt="Uncharted: Drake´s Fortune" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8408


Hra Warthunder zdarma