Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Trine Enchanted edition

Trine Enchanted edition

Hodnocení PC 78%
Hodnocení PS4 -
Hodnocení MacOS -
Typ hrySamostatná hra
Žánrpuzzle
Popis hry Trine Enchanted edition
Trine Enchanted Edition je nová verze (remaster) původní, již tak krásné hry, za použití nového enginu z druhého dílu. Obsahuje 15 pečlivě vytvořených úrovní, které jsou výzvou pro až 3 hráče nejen v lokálním co-opu, avšak nově i online. Hru lze nyní ukládat kdykoliv v každé úrovni, a k dispozici je také původní verze Trine. (Přidal: Fluke)

  • Komentáře

Fluke - 21.1.2019  (Hodnocení: 85 %)
Trine je špičková plošinovka s kamerou z boku jako u klasických old school her. Spolu s rozdílným LittleBigPlanet jenom potvrzují, že tenhle žánr není mrtvý ani dnes:) Ke všemu Trine oplývá grafikou, která je v tomhle žánru na úrovni na jaké je v 3D hrách Crysis. Tentokrát je oproti originálu ještě vylepšena, protože byl použit engine druhého dílu. Nicméně rozdíl není tak markantní, aby se dalo říci, že původní verze je horší.
Největší plus je hlavně pohádková atmosféra, a co level, to něco neokoukaného. Příběh není nijak komplikovaný, ale to nikdo od pohádky nechce. Do ruky se vám dostanou tři skvělé rozdílné postavy, které měníte za pochodu, abyste překonali spoustu čekajících překážek a pobili stovky oživlých koster;) Navíce hru můžete nyní projít s přáteli nejen u jedné obrazovky, ale i online.
Žádný žánr prostě ani dnes není mrtvý, jestli si rádi hrajete a za hry nepovažujete jen střílení headshotů, tak Trine je jasná volba.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Galerie obrázků ze hry Trine Enchanted edition. Všechny screenshoty hry Trine Enchanted edition naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Video ze hry Trine Enchanted edition. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Trine Enchanted edition naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Trine Enchanted edition PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Trine-Enchanted-edition-50623/" title="Hodnocení hry Trine Enchanted edition"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Trine+Enchanted+edition" alt="Trine Enchanted edition" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

War Robots
War Robots
War Robots
Left to Survive
Left to Survive

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

12 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

38 %

Ne, hraji na mobilu

22 %

Celkem hlasů: 990


Hra Warthunder zdarma