Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Trine 4: The Nightmare Prince

Trine 4:  The Nightmare Prince

Hodnocení PC 95%
Hodnocení PS4 -
Hodnocení Xbox One -
Hodnocení Nintendo Switch -
Typ hrySamostatná hra
Žánrpuzzle
Popis hry Trine 4: The Nightmare Prince
Na novém díle hry Trine nebudou vývojáři z Frozenbyte pracovat sami. Ruku k dílu přiloží Modus Games. Christina Seelye, která je CEO tohoto studia, řekla, že jsou opravdu nadšeni, že se mohli vydat společnou cestou s Frozenbytem. “Není pochyb, že Trine 4 bude přesně tou hrou, po které hráči poslední roky volají.” (Přidal: Fluke)
Hrej.cz

  • Komentáře

Hanyse.k - 28.11.2020  (Hodnocení: 100 %)
Moc dobrá hra, pohodová, logická. Grafika je kreslená a moc pěkná, moc příjemná hudba, ovládání je dobré. Ve hře ovládáte 3 postavy, kouzelníka, bojovníka lučištnici, pomocí jejich schopností si klestíte cestu dál a dál. Rovněž vylepšujete jejich schopnosti a rešíte různé logické puzzle a posouváte se v ději dále a dále. Ve hře jsem nenarazil na jediný zádrhel nebo bug, bavilo mě to.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Galerie obrázků ze hry Trine 4: The Nightmare Prince . Všechny screenshoty hry Trine 4: The Nightmare Prince naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Video ze hry Trine 4: The Nightmare Prince . Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Trine 4: The Nightmare Prince naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Trine 4: The Nightmare Prince PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Trine-4--The-Nightmare-Prince--49569/" title="Hodnocení hry Trine 4: The Nightmare Prince "><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Trine+4%3A++The+Nightmare+Prince+" alt="Trine 4: The Nightmare Prince " width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

War Robots
War Robots
War Robots
Left to Survive
Left to Survive

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

12 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

38 %

Ne, hraji na mobilu

22 %

Celkem hlasů: 990


Hra Warthunder zdarma