Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Trine

Trine

Hodnocení PS3 85%
Hodnocení PC 79%
Typ hrySamostatná hra
Žánrpuzzle
Popis hry Trine
Trine je akční hra založená na fyzice. Na výběr máte ze tří postav, se kterými budete plniT různě zapeklité hádanky a likvidovat své nepřátele. Hra je postavena hlavně na plně interaktivní fyzice - každá postava má specifické schopnosti, dané jen pro ni a taktika každé postavy může být využita pro n ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

Fluke - 15.7.2010  (Hodnocení: 85 %)
Trine je špičková plošinovka s kamerou z boku jako u klasických old school her. Spolu s rozdílným LittleBigPlanet jenom potvrzují, že tenhle žánr není mrtvý ani dnes:) Ke všemu Trine oplývá grafikou, která je v tomhle žánru na úrovni na jaké je v 3D hrách Crysis (za chvíli spíše dvojka, a pak bude ještě něco lepšího:)
Největší plus je hlavně pohádková atmosféra, a co level, to něco neokoukaného. Příběh není nijak komplikovaný, ale to nikdo od pohádky nechce. Do ruky se vám dostanou tři skvělé rozdílné postavy, které měníte za pochodu, abyste překonali spoustu čekajících překážek a pobili stovky oživlých koster;)
Žádný žánr prostě ani dnes není mrtvý, jestli si rádi hrajete a za hry nepovažujete jen střílení headshotů, tak Trine je jasná volba.

_DAVE_ - 25.7.2009  (Hodnocení: 95 %)
Zcela nečekané osvěžení mrtvého žánru plošinovek (zná někdo Abeho?) na PC. Doslova dechberoucí grafika, animace, fyzika a design úrovní - tohle vše je Trine. Hrajete za tři rozdílné charaktery s tím, že je lze kdykoli během hry přepínat. Dokonce nechybí ani prvky RPG. Plošinovky nejsou jen pro děti, tohle se bude líbit i "starým fotrům"..

dawelus - 8.12.2009  (Hodnocení: 90 %)
Tak _dave_ to vystihl...je to opravdu parádní vzkříčení plošinovky opravdu pro každého.hrajte...:)

M4Touch - 30.1.2011  (Hodnocení: 80 %)
Krásná grafika, příběh, různé charaktery a přepínání mezi nimy. Jedna z nejlepších plošinovek co jsem kdy hrál, škoda extrémně těžkého konce.

byron.lord - 1.7.2011  (Hodnocení: 95 %)
skvělá plošinovka, podobné hry se už moc často nevidí.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry Trine

Screen ze hry Trine

Screen ze hry Trine

Galerie obrázků ze hry Trine. Všechny screenshoty hry Trine naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Trine Teaser Trailer

Video ze hry Trine. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Trine naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Trine PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Trine-14724/" title="Hodnocení hry Trine"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Trine" alt="Trine" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

War Robots
War Robots
War Robots
Left to Survive
Left to Survive

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

12 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

38 %

Ne, hraji na mobilu

22 %

Celkem hlasů: 990


Hra Warthunder zdarma