Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Tom Clancy´s HAWX

Tom Clancy´s HAWX

Hodnocení PC 75%
Hodnocení PS3 75%
Hodnocení Xbox 360 -
Typ hrySamostatná hra
Žánrletecké hry
Popis hry Tom Clancy´s HAWX
S blížícím se koncem éry národních států se rychle vyvíjí i svět válčení. Čím dál více států se spoléhá při svých bojových operacích na podporu soukromých vojenských firem (PMF) složených z nejelitnějších vojáků.
2012: Reykjavikský protokol definuje úlohu PMF. Ty získávají povolení ke službě ve ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

Emzák - 19.9.2009  (Hodnocení: 75 %)
Výborně a hlavně zábavně a velmi jednoduše na ovládání ztvárněný letecký bojový simulátor, ve kterém se ocitáte v blízké budoucnosti jako kapitán své letky a řešíte různé válečné konflikty. Ve hře nechybí mnoho typů letadel a taky multiplayer.

gameover - 1.11.2009  (Hodnocení: nehodnotil)
Hrál jsem demo, ale vůbec se mi nelíbilo. Grafika nic moc, střílíte do něčeho, co ani není vidět a realistický mi to nepřišlo vůbec. Navíc ten vzdálený pohled (při vypnutí asistence) je příšernej. Ovládá se to v něm celkem dobře, ale kamera je blbě natočená a všechno pak vypadá strašně. Hodnotit nebudu, ale tahle hra mi do ruky nepadla.

ActiveWind - 21.5.2009  (Hodnocení: 85 %)
z leteckých bojových her zatim ta nejjlepší i když online stojí za prd

_DAVE_ - 28.8.2009  (Hodnocení: 75 %)
Zajímavá akční "odreagovačka" s proudovými letadly. Je to vyloženě akční hra trochu připominající prastaré geniální Terminal Velocity. Prosím neplést se simulátorem !! Jako zápor bych uvedl, že je hra po čase stereotypní. Je to furt to samé.

sekacek - 18.3.2009  (Hodnocení: 100 %)
Dávám 100% jen kvůli celé hře nikdo na pc tímto stylem nic neudělal je to jedinečné.
Krásné hraní po multi i single arkáda jak má být jen se to lépe hraje joystickem,ale i na klávesnici se to dá naučit s myškou sem to zkoušel boužel nereálné:)
RPG prvky a škálu věci a modelů je nádhera.
Jinak directX 10 je tu 100% využit ( tenhle directX 10 zlepšuje kouře,nasvícení scény,odraz,slunce,dým prostě je hlavně zaměřen na oblohu a chování výbuchů to je hlavní zásada directX 10 viz. World in Conflict)
Podobný systém zlepšování jako to bylo u Las Vegas 2 stím rozdílem že sme ve vzduchu.Krejem často jednotku Ghost Recon určitě vspomínáte ne:D
Přidám hodnocení na lanpárty a je to 100% k těm 100%:)4 vs 4 to je max co de ale je tu i coop pro 4 hrače a občas to bylo maso.TDM 4 vs 4 nádhera doporučím každému i ty co neuměj lítat i ty co uměj je to jak arkáda ktera se tvari jako simulátor záleží co si vypnete či naopak zapnete.100% arkáda ne simulátor pač hráči simulátoru by mohli dostat zástavu srdce tak pozor na to:D

^-Jimmy^$Minefield^_ - 12.5.2009  (Hodnocení: 85 %)
Až na tu brutální arkádovost, kdy se letadlo ovládá lépe klávesnící než joystickem, je tato hra vynikající. Od skvělého grafického zpracování letadel, až po nakoupené licence :))


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry Tom Clancy´s HAWX

Screen ze hry Tom Clancy´s HAWX

Screen ze hry Tom Clancy´s HAWX

Galerie obrázků ze hry Tom Clancy´s HAWX. Všechny screenshoty hry Tom Clancy´s HAWX naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Video ze hry Tom Clancy´s HAWX. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Tom Clancy´s HAWX naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Tom Clancy´s HAWX PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Tom-Clancys-HAWX-3825/" title="Hodnocení hry Tom Clancy´s HAWX"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Tom+Clancy%B4s+HAWX" alt="Tom Clancy´s HAWX" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Overpass
Overpass
Overpass
Overpass
Overpass

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8285


Hra Warthunder zdarma