Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Mass Effect 3

Mass Effect 3

Hodnocení PC 89%
Hodnocení Xbox 360 83%
Hodnocení PS3 75%
Hodnocení Wii U 90%
Typ hrySamostatná hra
ŽánrRPG
Popis hry Mass Effect 3
Mass Effect 3 je završením Shepardovi trilogie a začíná přesně tam, kde skončil druhý díl v přídavku Arrival. Reaperové konečně dorazili do naší galaxie a jejich prvním cílem je planeta Země. Zatímco Shepard je vyslýchán vojenským tribunálem Aliance a Normandy odstavená v docích, přiletí první Rea ... (Zobrazit celý text)

Pridat.eu Sdílet
Mass Effect 3 fanstránka na GameFAN.cz
  • Komentáře

Fluke - 29.12.2012  (Hodnocení: 90 %)
Hra je skvělým pokračováním tempa nastaveného v minulém díle. Je to doopravdy jako by ME2 a ME3 byla jedna hra přeťatá v půlce. I to je nakonec plusem a mínusem této hry. Pryč je konzolovitost minulého dílu, vše je více PC intuitivní, a hra obsahuje více RPG prvků, než ME2, a není to přehnané jako občas v prvním ME. Zbraně a brnění znovu něco znamenají.
I technická stránka je vylepšená díky originu vše šlape jako hodinky, updaty jsou hned, není třeba instalovat tuny DLC. Na druhou stranu je ME3 graficky na úrovni ME2, a to už tehdy nebylo nic omračujícího.
Co se týče scénáře, hrál jsem už s Leviathan DLC a Extended Cutem, takže spokojenost s koncem.
Musím ještě vyzdvihnout skvělý zábavný multiplayer. Takový novodobý Unreal, ale pouze oproti PC nepříteli a v ME universu. Není to, ale nic lehkého jak poznáte, ovšem hodně návykové a zábavné. Narozdíl od jiných her se o multiplayer tvůrci starají a dělají stále nový obsah.

sekacek - 12.3.2012  (Hodnocení: 100 %)
Dohráno a říkám nádherný a epický příběh do které ho jsem se položil a dohrál za 25 H a jedu znova a důkladněji sosám informace kde se co propojuje s předchozíma díly.
Že toho není málo už jsem za další 4 H zjistil i mulťák pomáhá v singlu.
Hodlám taky podotknout že hudba je tu nádherná taky trhá v určený moment za srdce jako na konci 2 dílu.
Doporučuji koupit RPG roku.

pyramidak - 12.3.2012  (Hodnocení: 100 %)
Uzavření trilogie. Největší příběh všech dob. Nepředvídatelný a velkolepý. Sci-fi největšího kalibru.

Michalski - 5.5.2012  (Hodnocení: 95 %)
Závěrečná část je opět vydařená, skvělý, originální příběh plný zvratů. Nudné na trojce není ani dojít si na Normandii na záchod, ikdyž narozdíl od dvojky je ten dámský nepřístupný. Opravdu se pořád něco děje. Škoda jen že úkoly se stali trochu více nepřehlednými. Tuhle hru jsem začal hrát jeden den ráno, a přestal jsem druhý den v noci. Opravdu s tím nejde přestat, hra vás totálně vcucne. Navíc při shlédnutí epilogu jsem si okousal všechny prsty a běhal mi ustavičně mráz po zádech. Konečný výsledek mi připadal takový trochu neurčitý, ale to už je prostě dnes v módě.

Metalcore - 23.12.2012  (Hodnocení: 95 %)
Druhý nejlepší díl z celé série ale musím říct, že nejzábavnější, ale ten konec.. úplně zkazily, kdyby byl konec lepší, byl by to asi nejlepší ME.. nevadí, 95% :)

TwoFace - 21.2.2013  (Hodnocení: 90 %)
+ příběh
+ grafika
+ hudba
+ multiplayer
- málo misí na Zemi
- až příliš naskriptované dialogy
- debilní konec

shimpandz - 30.5.2013  (Hodnocení: 100 %)
Jedna z největších událostí herního průmyslu.

Chrobak - 16.12.2013  (Hodnocení: 90 %)
Herní systém víceméně navazuje na dvojku, takže o rpg se zde také příliš hovořit nedá. Skvělý příběh odsýpá opět ve vysokém tempu, ale geniální závěr jako v základně Kolektorů zde bohužel chybí.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry Mass Effect 3

Screen ze hry Mass Effect 3

Screen ze hry Mass Effect 3

Galerie obrázků ze hry Mass Effect 3. Všechny screenshoty hry Mass Effect 3 naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Trailer

Video ze hry Mass Effect 3. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Mass Effect 3 naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Mass Effect 3 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Mass-Effect-3-5099/" title="Hodnocení hry Mass Effect 3"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Mass+Effect+3" alt="Mass Effect 3" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Overpass
Overpass
Overpass
Overpass
Overpass

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8228


Hra Warthunder zdarma