Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Mass Effect 3

Mass Effect 3

ME3 Mass Effect 3: Special Edition
Vývojáři BioWare
VydavatelElectronic Arts
Distributor v ČRElectronic Arts
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieMass Effect
ŽánrRPG
MultiplayerSíť
ČeštinaCZ Neoficiální překlad do češtiny
EngineUnreal Engine 3
Datum vydáníBřezen, 2012
Hodnocení hry (41):
89%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PC hry Mass Effect 3
Mass Effect 3 je završením Shepardovi trilogie a začíná přesně tam, kde skončil druhý díl v přídavku Arrival. Reaperové konečně dorazili do naší galaxie a jejich prvním cílem je planeta Země. Zatímco Shepard je vyslýchán vojenským tribunálem Aliance a Normandy odstavená v docích, přiletí první Reaperové. Nikdo z Aliance, ani na Zemi už nemůže pochybovat o jejich existenci. Během této chvíle začíná závod o přežití Sheparda, Normandy a starých známých postav z minulých dílů. Přežití Země i samotné galaxie závisí na všem, co Shepard udělá. - Hra je plně provázaná s distribučním systémem EA Origin, přes který se stahují patche a nakupují DLC. - Poprvé v Mass Effectu je 4-členný co-op multiplayer odehrávájící se na mapách z N7 misí v single-playeru. Hráči musí vydžet 11 kol náporu nepřátel v různých částech galaxie. - Hraní multiplayeru je provázané s galaktickou připraveností jednotek, které hráči nasbírají v single-player hře a může ovlivnit i samotný konec hry. - Hra přináší upravené RPG prvky, které jsou mixem první a druhé hry. Můžete více vylepšovat postavu a upravovat zbraně i výbavu. (Přidal: Fluke)

Pridat.eu Sdílet
Mass Effect 3 fanstránka na GameFAN.cz

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Fluke - 29.12.2012  (Hodnocení: 90 %)
Hra je skvělým pokračováním tempa nastaveného v minulém díle. Je to doopravdy jako by ME2 a ME3 byla jedna hra přeťatá v půlce. I to je nakonec plusem a mínusem této hry. Pryč je konzolovitost minulého dílu, vše je více PC intuitivní, a hra obsahuje více RPG prvků, než ME2, a není to přehnané jako občas v prvním ME. Zbraně a brnění znovu něco znamenají.
I technická stránka je vylepšená díky originu vše šlape jako hodinky, updaty jsou hned, není třeba instalovat tuny DLC. Na druhou stranu je ME3 graficky na úrovni ME2, a to už tehdy nebylo nic omračujícího.
Co se týče scénáře, hrál jsem už s Leviathan DLC a Extended Cutem, takže spokojenost s koncem.
Musím ještě vyzdvihnout skvělý zábavný multiplayer. Takový novodobý Unreal, ale pouze oproti PC nepříteli a v ME universu. Není to, ale nic lehkého jak poznáte, ovšem hodně návykové a zábavné. Narozdíl od jiných her se o multiplayer tvůrci starají a dělají stále nový obsah.

sekacek - 12.3.2012  (Hodnocení: 100 %)
Dohráno a říkám nádherný a epický příběh do které ho jsem se položil a dohrál za 25 H a jedu znova a důkladněji sosám informace kde se co propojuje s předchozíma díly.
Že toho není málo už jsem za další 4 H zjistil i mulťák pomáhá v singlu.
Hodlám taky podotknout že hudba je tu nádherná taky trhá v určený moment za srdce jako na konci 2 dílu.
Doporučuji koupit RPG roku.

pyramidak - 12.3.2012  (Hodnocení: 100 %)
Uzavření trilogie. Největší příběh všech dob. Nepředvídatelný a velkolepý. Sci-fi největšího kalibru.

Michalski - 5.5.2012  (Hodnocení: 95 %)
Závěrečná část je opět vydařená, skvělý, originální příběh plný zvratů. Nudné na trojce není ani dojít si na Normandii na záchod, ikdyž narozdíl od dvojky je ten dámský nepřístupný. Opravdu se pořád něco děje. Škoda jen že úkoly se stali trochu více nepřehlednými. Tuhle hru jsem začal hrát jeden den ráno, a přestal jsem druhý den v noci. Opravdu s tím nejde přestat, hra vás totálně vcucne. Navíc při shlédnutí epilogu jsem si okousal všechny prsty a běhal mi ustavičně mráz po zádech. Konečný výsledek mi připadal takový trochu neurčitý, ale to už je prostě dnes v módě.

Metalcore - 23.12.2012  (Hodnocení: 95 %)
Druhý nejlepší díl z celé série ale musím říct, že nejzábavnější, ale ten konec.. úplně zkazily, kdyby byl konec lepší, byl by to asi nejlepší ME.. nevadí, 95% :)

TwoFace - 21.2.2013  (Hodnocení: 90 %)
+ příběh
+ grafika
+ hudba
+ multiplayer
- málo misí na Zemi
- až příliš naskriptované dialogy
- debilní konec

shimpandz - 30.5.2013  (Hodnocení: 100 %)
Jedna z největších událostí herního průmyslu.

Chrobak - 16.12.2013  (Hodnocení: 90 %)
Herní systém víceméně navazuje na dvojku, takže o rpg se zde také příliš hovořit nedá. Skvělý příběh odsýpá opět ve vysokém tempu, ale geniální závěr jako v základně Kolektorů zde bohužel chybí.

Artwork ke hře Mass Effect 3

Artwork ke hře Mass Effect 3

Artwork ke hře Mass Effect 3

Další obrázky hry Mass Effect 3

Trailer

Další videa hry Mass Effect 3HODNOCENÍ HRY Mass Effect 3 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Mass-Effect-3-5099/" title="Hodnocení hry Mass Effect 3"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Mass+Effect+3&amp;platforma=pc" alt="Mass Effect 3" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

SnowRunner
Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition
Cuisine Royale

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

22 %

Ano, Xbox Series X

8 %

Ano, Nintendo Switch

4 %

Ne, vystačím si s PC

50 %

Ne, hraji na mobilu

16 %

Celkem hlasů: 329


Hra Warthunder zdarma