Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Life Is Strange

Life Is Strange

Hodnocení PC 88%
Hodnocení PS3 -
Hodnocení PS4 89%
Hodnocení Xbox 360 -
Hodnocení Xbox One 80%
Typ hrySamostatná hra
Žánradventura
Popis hry Life Is Strange
Hra Life is Strange je zasazena do fiktivního městečka Arcadia Bay ležícího na pobřeží státu Oregon. Mladá studentka Max Caulfield se po 5 letech vrací zpět do Arcadia Bay ze Seattlu, kam se její rodina přestěhovala. Max přijali do místní prestižní školy BlackWell Academy, kde učí fotografii její ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

Fluke - 24.9.2017  (Hodnocení: 100 %)
Life is... indeed strange :) A tohle je ukázka, jak daleko hry došly a dospěly. Od The longest journey série mě snad žádná hra tolik nevzala za srdce. Blízko k tomu měla nejspíše Firewatch.
Dávám plné hodnocení, protože hodnotit technickou stránku hry je absolutně zbytečné. Ne proto, že by byla tak skvělá, ale protože by to nedávalo smysl. Tahle hra o tom není.
Kluci z Francie (DONTNOD) neuvěřitelně zachytili atmosféru amerického malého města jako by snad odtamtud byli, a kdyby jen to. Hra je dokonalá nejen "krásným" scénářem, překvapeními, a herní mechanikou (vrať se a vyzkoušej to znovu, nebo ne), ale tím, jak dokonale zachycuje tuhle epizodu života.
Najednou jsem si přišel jako bych byl zpátky na škole, a i když nejsou moje prožitky úplně stejné, tak k tomu mají sakra blízko, navíc je to takový ten příběh, co by každý chtěl prožít. Kdo by nechtěl věrnou kamarádku jako Chloe, a kdo ji neměl? Kdo nezažil to odloučení přicházející s dospělostí, kdy každý jde svou vlastní cestou?
Příběh samotný je krásný, děsivý i smutný a klidně by mohl fungovat i jako knížka, a to se o většině her říct nedá. No, možná i existuje, protože od páté epizody Vám tak nějak začíná být jasné, jak by to asi mělo skončit. Naštěstí i tam je volba.
No a další palec nahoru je za Max, absolutně si ji zamiluje každý geek, od narážek od Bradburryho, po Star Trek nebo Návrat do budoucnosti a spousty dalších maličkostí.
A pokračování? Prý bude. Ale vůbec není potřeba :)

NORMENOR - 3.2.2015  (Hodnocení: 80 %)
Po mnoha letech hra která mě bavila,navzdory absenci češtiny(zatím).Člověk musí rozhodovat o výběru dialogů pro posun příběhu,ačkoli hlavní postava dokáže vracet čas.Grafika je velmi slušná.Podle dalších kapitol to bude příjemná hra,u které člověk musí konečně přemejšlet.

Zakyn - 6.9.2015  (Hodnocení: 95 %)
Něco mezi adventurou a interaktivním filmem. Hra mě od začátku vtáhla do děje a nepustila dokud jsem nedohrál všechny dostupné epizody. A ovlivňování příběhu rozhodnutími hráče je skvělá věc. Nikdy si člověk není jistý co svým chování způsobí, proto díky bohu za schopnost, hlavní hrdniky, vracet čas.

necisty - 7.9.2015  (Hodnocení: 95 %)
Zatím jsem ze hry naprosto nadšený - děj šíleně napínavý, postavy krásně vykreslené a jejich příběhy tajemné. Hlavní hrdinka je strašně sympatická až roztomilá a já chci vědět, co je sakra s Rachel :)! S možnostmi rozhodování a jejich následky a zpracováním je to velmi vyspělá hra. Zatím dohraná druhá epizoda a nechávám si 5% na závěr. ... Po dohrání můžu říct, že je to asi nejlepší hra, co jsem kdy hrál, ale k dokonalosti ji trochu chybí. Zřejmě za to může marketing s nafouknutou bublinou, že vaše rozhodnutí ovlivňují "přítomnost,minulost i budoucnost". Kulové ovlivňují a to poslední rozhodování bylo po všech těch kecech strašným plivnutím hráčům do ksichtu.

Kafkyns - 31.1.2017  (Hodnocení: 100 %)
Tadlecta hra je ta nejužasn+jěí kterou sem kdy hral :)

jin.jim - 6.6.2017  (Hodnocení: 95 %)
Naprosto parádní, skvěle napsaná, s možností ovlivnit další vývoj událostí, případně vracet čas, a dvěma odlišnými konci, hra, která se již brzy dočká pokračování. Snad bude stejně vynikající jako tento díl.
Nenapadá mě nic, co bych hře vytknul. Možná mohla mít víc konců, ale dva stačí, neboť hra je víckrát znovuhratelná i díky zcela odlišnému vývoji událostí během hry.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Artwork ke hře Life Is Strange

Artwork ke hře Life Is Strange

Artwork ke hře Life Is Strange

Galerie obrázků ze hry Life Is Strange. Všechny screenshoty hry Life Is Strange naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

LIS Trailer PEGI

Video ze hry Life Is Strange. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Life Is Strange naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Life Is Strange PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Life-Is-Strange-37648/" title="Hodnocení hry Life Is Strange"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Life+Is+Strange" alt="Life Is Strange" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8591


Hra Warthunder zdarma