Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Fallout: New Vegas

Fallout: New Vegas

Hodnocení PS3 83%
Hodnocení PC 85%
Hodnocení Xbox 360 60%
Typ hrySamostatná hra
ŽánrRPG
Popis hry Fallout: New Vegas
Samotná hra, kterou opět uvidíte z pohledu vlastních očí, se má odehrávat v americkém státě Nevada, v okolí města Las Vegas a především pak v poušti Mojave, která zabírá významnou část jihovýchodní Kalifornie. A tentokrát si nezahrajete za obyvatele jednoho z protiatomových krytů, nýbrž za obyčejnéh ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

Fluke - 24.3.2013  (Hodnocení: 90 %)
New Vegas je podle všeho vším tím, čím měl být Fallout 3, opravdovým nástupcem F1 a F2. Aspoň to tvrdím já. Sice jsem se F3 vyhnul po všech recenzích, které mě spíše utvrdili v tom, že to je Oblivion ve světě Falloutu.
Na Fallout New Vegas jsem recenze spíše nečetl, stačilo vědět, že na hře pracují lidé zodpovědní za originální Fallouty, kteří se postupně sešli v Obsidianu.
A nakonec jsem se nemýlil. Hra sice staví na enginu Fallout 3, trochu vylepšeném a ztrácí na ovládání u PipBoye kvůli tomu, že je i na konzole, ale vše ostatní je už v režii Obsidianu. To vše je zejména příběh, herní situace, možnosti volby, konce, výjimečné lokace a postavy a pravý Fallout humor.
Pamětníci F1 a F2 si při hraní všimnou mnoho narážek na tyhle dvě hry, a skutečností. Pocta předchůdci je tu opravdu vidět, i když hra staví na svém. Nicméně ke hře, atmosféra je hutná a perfektní (klasicky Fallout zvrácená), vy začíte klasicky jako nikdo (poštovní poslíček) a zjišťujete mnohem více o zvláštním spiknutí, o příchodu Cézara, o stavu NCR atd. :) Je až neskutečný jak vás hra pohltí a budete sakra přemýšlet ke komu se nakonec přidáte.
Mohl bych mluvit do aleluja, ale pokud jste měli šanci původní fallouty hrát, nebo aspoň jeden z nich, tak skočte rovnou na New Vegas ať už jste z Fallout 3 byli nadšení, nebo zklamaní.

_DAVE_ - 3.12.2010  (Hodnocení: 75 %)
Nenadchne, neurazí. Zatím se jeví o něco lepší než F3, ale je to pouze nový příběh v nových kulisách. Herní mechanismy jsou od F3 téměř beze změny.

M4Touch - 30.1.2011  (Hodnocení: 90 %)
Hra vychází z Fallout 3, takže nějaké extra novinky nepřináš, kromě příběhu, který je ale také velmi podařený, hlavně u konce. Líbí se mi možnosti ovlivňování celé hry, několik závěrů atd.

fero - 28.3.2011  (Hodnocení: 85 %)
Ponuré prostředí tady dostalo zase trošku jiný rozměr a rozhodně pobavili některé mise. Fanouškům Falloutu to má rozhodně co říct, a i těm, kteří starší série nehráli tolik (jak já) nabídne několik desítek hodin skvělého postapokalyptického hraní. Bezva hra!

Grims - 2.9.2013  (Hodnocení: 100 %)
ešte lepšie ako Fallout 3, musím hrať znova a znova Ave caesar !

Zewotanus - 30.1.2014  (Hodnocení: 95 %)
Nějaká vylepšení oproti Fallout 3. Především stabilita hry. Jen se občas ztratí parťák, ale co. Je to vynikající hra.

Renegade - 19.6.2015  (Hodnocení: 85 %)
Lepší Fallout 3 s hezčí grafikou, dialogama, možnostma a celkově příběhem. Tohle je moderní Fallout, který bych dokázal hrát

jirkavecko - 22.6.2015  (Hodnocení: 95 %)
super

necisty - 5.11.2016  (Hodnocení: 90 %)
Tohle považuji spíš jako nějaké hodně dlouhé DLC k Falloutu 3, protože se v podstatě nic nezměnilo. Rád jsem si to zahrál a zkrátil tak čekáni na F4. Nevím jestli jsem zrovna na první pokus nezvolil ten nejhorší DLC, každopádně mě po 2 hodinách hraní přestal bavit a komplet jsem to odinstaloval.

StyfyCz - 27.4.2014  (Hodnocení: 95 %)
Velmi skvělé rpg
1)Hratelnost 99,9%
2)grafika 90%
3)Rozmanitost 95%
arzenál zbraní je dost velký a oblečení taky dost velký
Hru doporučuju všem ale fakt všem! :)


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry Fallout: New Vegas

Obal hry Fallout: New Vegas

Screen ze hry Fallout: New Vegas

Galerie obrázků ze hry Fallout: New Vegas. Všechny screenshoty hry Fallout: New Vegas naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Trailer

Video ze hry Fallout: New Vegas. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Fallout: New Vegas naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Fallout: New Vegas PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Fallout-New-Vegas-14825/" title="Hodnocení hry Fallout: New Vegas"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Fallout%3A+New+Vegas" alt="Fallout: New Vegas" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8405


Hra Warthunder zdarma