Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


DiRT 4

Hodnocení PS4 50%
Hodnocení Xbox One -
Hodnocení PC 90%
Typ hrySamostatná hra
Žánrzávodní
Popis hry DiRT 4
DiRT 4 přichází s ultimátní hrou pro všechny fanoušky motosportu. Hodlá nabídnout vzrušení, nadšení a nekonečně přívaly adrenalinu, které jste u off-road závodů ještě nezažili. Hra navazuje na realistický model DiRT Rally, ke kterému přidává ještě větší důraz na off-road, buginy, trucky a hlavně tak ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

_DAVE_ - 27.5.2018  (Hodnocení: 100 %)
A se mi poslední roky při vyslovení “zaklínadla” Dirt otevíral nůž v kapse, tohle je úplně něco jiného. Hromada obsahu zůstala, ale přibyla zásadní možnost “Arcade” a “Simulation” (vzpomínáte na první “Gran Turisma?”.. Hru si tak užije opravdu každý, nadšenec s volantem a hydraulickým sedadlem, i běžný “casualník” s gamepadem. Další genialita jsou genericky tvořené “erzety”, podobně jako levely v Diablu 🙂 Zvolíte si zemi, délku a “náročnost” tratě a za pár sekund je zcela nová rychlostí zkouška připravena. Tu jde uložit a jezdit nafurt, Nebo pokaždé vygenerovat novou - peckáá!!!

Hanyse.k - 2.7.2017  (Hodnocení: 90 %)
Za sebe můžu říct, že DiRT 4 je moc dobrá závodní hra. Grafika se mi líbí, fyzika a jízdní model taky. Hraji na gamepadu, takže arkádovější ovládání mi vyhovuje. Lze přepnout i na možnost simulace. Nastavení mého Logitech Dual Action bezproblémové, oproti dnes skoro všem vydávaným hrám. V DiRT 4 najdete samozřejmě několik módů. V kariéře si najímáte do svého týmu lidi, uzavíráte smlouvy se sponzory atd. V DiRTu 4 si zajezdíte jak klasické rally, tak Land Rover, Rallycross a taky Historic rally, které mě hodně baví. Také si můžete zajezdit "volnou" jízdu Joyride. Nechybí ani rally škola. Proměnlivé počasí je také fajn, taková hustá mlha vám podstatně zhorší viditelnost na trati. Soundtrack není vůbec špatný, i když úplně můj šálek to není. Co bych hře vytknul je asi málo aut. Za mě 90%.

EDIT 2.7.2018 - Hru ještě hraji, a v původním komentáři bych se opravil, aut je celkem dost, ale tratí potažmo států je málo. Ve hře je 5 států, Španělsko, Austrálie, Wales, Švédsko a USA. Kde je třeba Monte Carlo, Itálie, Finsko, Argentina, Portugalsko, Mexico, Německo, Turecko. Dále bych se opravil Joyride není jen volná jízda ale také jezdíte na čas na "stadiónu" plných překážek a plníte další úkoly. Hodnocení zůstává, 90%.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry DiRT 4

Screen ze hry DiRT 4

Screen ze hry DiRT 4

Galerie obrázků ze hry DiRT 4. Všechny screenshoty hry DiRT 4 naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Gameplay

Video ze hry DiRT 4. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry DiRT 4 naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY DiRT 4 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/DiRT-4-45988/" title="Hodnocení hry DiRT 4"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=DiRT+4" alt="DiRT 4" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Revelation Online
Revelation Online
Revelation Online
Revelation Online
Revelation Online

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

17 %

Preferuji PC

50 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

8 %

Plánuji koupit PS4

13 %

Celkem hlasů: 6956


Hra Warthunder zdarma