Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Burnout Paradise

Burnout Paradise

Hodnocení PC 81%
Hodnocení PS3 88%
Hodnocení Xbox 360 94%
Typ hrySamostatná hra
Žánrzávodní
Popis hry Burnout Paradise
Vítejte v Paradise City! Vaším druhým jménem je akce a na vás závisí co, kdy a kde se v Burnout: Paradise děje! Vyražte na otevřené silnice Paradise City, od ulic v centru přes frekventované městské okruhy až po nebezpečné horské silnice. Celý okolní svět čeká na to, až jej prozkoumáte! V pouličních ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

Emzák - 10.2.2009  (Hodnocení: 85 %)
Burnout Paradise je parádní hra s pořádnou porcí zábavy, co na tom že hra nemá žádný příběh ani neoplývá realistickými vlastnostmi při jízdě automobilem nebo motorkou ? Vadí to snad někomu :) ? Mě určitě ne, Burnout Paradise přináší hodiny a hodiny zábavy při překonávání online rekordů tratí popř. online závodění s ostatními hráči, není nic lepšího než se připojit do Paradise city založeném kterýmkoli hráčem a honit se navzájem po městě, bourat se, sem tam zajet nějaký ten závod nebo jinou disciplínu ve které si užijete hodiny a hodiny zábavy. Jen mě štve, že nejspíše v online režimu není chat (teda aspon jsem ho do ted neobjevil :-D).

Bartyx - 26.2.2009  (Hodnocení: 85 %)
Zábava jak má být. Koho zajímá, že auto se chová nereálně, že celý město se chová nereálně? Je to sranda a to je důležitý. Multiplayer je navíc naprosto geniální.

Jeržik - 9.2.2009  (Hodnocení: 90 %)
Vynikající, a bylo by ještě lépe, kdyby hra obsahovala řádný LAN multiplayer. Ale i singl je bezchybným skloubením adrenalinových závodů, fantastické hratelnosti, vynikající grafiky, osvědčeného ovládání a skvělého a padnoucího jízdního modelu. Série Burnout byla vždycky hlavně o bouračkách, na tom je to celé postaveno. A na nic víc si to, jako v posledních několika letech třeba NFS, ani nehraje. V tomto u mě s přehledem vyhrává právě Burnout, který se vrací k základům stařičkých Stunts a nabízí neskutečnou porci zábavy. Nevím, kdy naposled mě chytla hra bez příběhu, bez hrdiny, a kde se vlastně celou dobu dělá "pořád to samé";). A to říká někdo, kdo nikdy závodní hry moc "nebaštil". V mých očích je to daleko lepší než série FlatOut, která sice nabízí obdobný koncept, ale ani zdaleka z něho nedokáže v singplayeru vyždímat takovou zábavu. Je to naprostá paráda. P.S. Hru si na max. grafiku zahrajete i na průměrném PC, povedenější a vyladěnější konverze z konzolí tu snad ještě nebyla(hra dokonce obsahuje i všechny minidatadisky, které předtím vyšly na konzole, takže si zajezdíte i na motorkách.;)

_DAVE_ - 5.2.2009  (Hodnocení: 60 %)
Tak tohle je na mě už trochu moc velká divočina. Hra mi nejvíce připomíná staré "Rollcage" kde se vozítka řítila snad pětisetkilometrovou rychlostí a vše jen létalo vzduchem a vybuchovalo. BP je velmi podobný. Ovládání auta nulové, zrychlení smrtící,nedá se ani říct, že bych snad řídil auto. Asi jsem čekal něco jiného. Jinak musím pochválit slušné technické zpracování, a optimalizaci. Na plnou kvalitu si vystčíte s kartou na úrovní 8800GT/R3870.

Buster - 6.6.2009  (Hodnocení: 55 %)
Skvělej model poškození a parádní bouračky, to je tak všechno.

sekacek - 8.3.2009  (Hodnocení: 80 %)
Na plejku kde sem se stouto gamesou seznámil po prvé mě ohromovala a na PC verzi sem byl malinko sklamán a zároven potěšen.Demolice sou skvostné a je to arkáda tak nesmí te se urážet,že auta tady mají neomezené rychlosti:D nebo ruční brzda brzdí na fleku:)

Perper - 15.8.2010  (Hodnocení: 60 %)
Po pár hodinách mě to začlo nudit, takže proto nízké hodnocení.

fero - 28.3.2011  (Hodnocení: 75 %)
Dobrá odreagovačka s poněkud postarším grafický ztvárněním,které ale i přesto dokáže být líbivé. Honičky, car crashe a podobné featurky se do té doby v arkádách na PC moc neviděli. A byla to škoda.

byron.lord - 30.6.2011  (Hodnocení: 95 %)
vše, co mě vadilo na sérii NFS nebo na GTA mi vynahradil BP. Zběsilé jízdy a relativní svoboda, velký počet aut nebo možnost zkusit motorky, to jsou důvody, proč si hru zahrát na odreagování ještě v této době. Jediná věc, která mě vadila jsou stejná místa cíle v závodech. V tak variabilním městě to je pro mě nepochopitelná střela mimo. Jinak si nelze na co stěžovat, kombinace rocku a vážné hudby. V kolika jiných závodnéch hrách jste to viděli? mě nic nenapadá.

Flack007 - 25.12.2013  (Hodnocení: 85 %)
Je z nejlepších her tohoto žánru. Skvělé závody, skvělé prostředí, skvělá demolice aut. Navíc soundtrack z mých oblíbených písní. Kam se hrabe Need for Speed.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry Burnout Paradise

Screen ze hry Burnout Paradise

Screen ze hry Burnout Paradise

Galerie obrázků ze hry Burnout Paradise. Všechny screenshoty hry Burnout Paradise naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Představení hry

Video ze hry Burnout Paradise. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Burnout Paradise naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Burnout Paradise PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Burnout-Paradise-4287/" title="Hodnocení hry Burnout Paradise"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Burnout+Paradise" alt="Burnout Paradise" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

15 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

31 %

Ne, hraji na mobilu

28 %

Celkem hlasů: 2323


Hra Warthunder zdarma