Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Battlefield 4

Battlefield 4

VývojářiEA DICE
VydavatelElectronic Arts
Distributor v ČRElectronic Arts
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieBattlefield
ŽánrStřílečky
MultiplayerSíť
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydání29. 10. 2013
Hodnocení hry (6):
68%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis Xbox hry Battlefield 4
Battlefield 4™ je akčním hitem svého žánru, v němž určuje hlavní trendy. Jen v Battlefieldu hráči zažijí chvíle, kdy se prakticky smazávají rozdíly mezi hrou a pocitem skutečné radosti z úspěchu. Hra běží na bázi vysoce výkonného herního enginu Frostbite™ 3 příští generace. Battlefield 4 díky tomu nabízí naprosto jedinečně realistický a dramatický průběh akce. Jen v Battlefieldu můžete demolovat budovy, v nich se kryje nepřítel. Jen v Battlefieldu budete velet útoku ze zádě dělového člunu. Battlefield dává hráči svobodu v rozhodování, jakým způsobem chce dosáhnout lepších výsledků, a při hledání cesty k vítězství testuje jeho schopnosti na maximum. Kromě typicky propracovaného multiplayeru obsahuje Battlefield 4 napínavý příběh sledující osudy hlavní postavy. Jeho děj se začíná odvíjet od evakuace amerických VIP z čínské Šanghaje, po které se hráčův oddíl musí probít do bezpečí (Přidal: Flack007)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Mustaffa - 13.1.2014  (Hodnocení: 70 %)
Co se týče SP, tak podle mě rozhodně lepší než BF3. Sice děj je blbý jako tágo, ale to je bolest všech FPS. Zase tady je nějaký zlý, který chce všechno zničit a zase tady je ten dobrý, který mu to překazí. No, hrůza a titulky raději ani nečíst. Co je ale důležitější je hratelnost, která není vyloženě špatná. Skvělé zvuky zbraní, skvělá grafika i na X360, docela slušný soundtrack. Hra se nehraje vůbec špatně, ale svá ale má a hned několik. Tak za prvé je to technická stránka (bugy, blbé scripty, AI parťáků, kteří za Vámi cupitají jako ocásci i když se nacházíte na rozlehlém prostoru, vyloženě zavazí, pletou se do střel, dokonce vás dokážou vystrčit z krytu atd.) Za druhé tu máme opět nemluvného hlavníhu hrdinu, který je dokonce velitelem družstva a stejně neřekne ani hlásku. Ono celkově je to postavené tak, jako byste tam vůbec nebyly. Při rozhovorech vás všichni většinou ignorují, mluví o vás jako byste tam nebyl, když si blbě stoupnete tak do vás narazí. Dost to kazí zážitek.
A co se týče MP, tak ten je povedený až na to PADÁNÍ!!! Aby mi během 2 - 3 hod hraní 4x spadl MP a to tak, že musíte restartovat konzoli? Nechápu...
Když to shrnu, tak za plnou cenu bych do toho v životě nešel. SP krátký a úplně o ničem, plný technických chyb, jednoduše ztráta času. MP je dobrý především když hrajete s partou. Jen by si měly dát pozor slabší povahy, protože když vám spadne MP v rozehrané hře, ve které se vám navíc skvěle daří, tak potom to je na rozlomení DVD.

Screen ze hry Battlefield 4

Screen ze hry Battlefield 4

Screen ze hry Battlefield 4

Další obrázky hry Battlefield 4

Trailer

Další videa hry Battlefield 4HODNOCENÍ HRY Battlefield 4 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/xbox/Battlefield-4-15687/" title="Hodnocení hry Battlefield 4"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Battlefield+4&amp;platforma=xbox360" alt="Battlefield 4" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8592


Hra Warthunder zdarma