Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Battlefield 4

Battlefield 4

BF4
VývojářiEA DICE
VydavatelElectronic Arts
Distributor v ČRElectronic Arts
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieBattlefield
ŽánrStřílečky
MultiplayerSíť
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydání29. 10. 2013
Hodnocení hry (16):
76%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 16 PEGI 16 ratingXzone

Popis PC hry Battlefield 4
Battlefield 4™ je akčním hitem svého žánru, v němž určuje hlavní trendy. Jen v Battlefieldu hráči zažijí chvíle, kdy se prakticky smazávají rozdíly mezi hrou a pocitem skutečné radosti z úspěchu. Hra běží na bázi vysoce výkonného herního enginu Frostbite™ 3 příští generace. Battlefield 4 díky tomu nabízí naprosto jedinečně realistický a dramatický průběh akce. Jen v Battlefieldu můžete demolovat budovy, v nich se kryje nepřítel. Jen v Battlefieldu budete velet útoku ze zádě dělového člunu. Battlefield dává hráči svobodu v rozhodování, jakým způsobem chce dosáhnout lepších výsledků, a při hledání cesty k vítězství testuje jeho schopnosti na maximum. Kromě typicky propracovaného multiplayeru obsahuje Battlefield 4 napínavý příběh sledující osudy hlavní postavy. Jeho děj se začíná odvíjet od evakuace amerických VIP z čínské Šanghaje, po které se hráčův oddíl musí probít do bezpečí (Přidal: Flack007)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Hide_cz1 - 28.12.2014  (Hodnocení: 100 %)
Perfektní pokračování mojí oblíbené série

proxyserver1911 - 3.1.2016  (Hodnocení: 50 %)
Blbost, jednoduše blbost. Celá hra má tak možná úěknou grafiku a optimaliaci, ale to je vše.
Je asi jasné, že se tato hra zaměřuje na MP a kampaň je zde pouze jako dodatek. Co se mp týče, tak to dobré co bylo v BF3, tady dokonale pohřbili.
Celá hra se prakticky točí kolem jedné mapy, která je navíc úplně děbilní. Siege of Shangai. MP je koncipován stylem: tanky, tanky, vrtulníky, obrněná auta, a možná pěšáci. Takové World of Tanks v moderní podobě s možností vystoupit z vozidla. Tanky jsou šíleně přemrštěné vlastnostmi stylu: aktivní ochrana -> tank nelze po dobu vůbec zničit, moc ale opravdu moc HP, kulomet zabíjí na střelu, dělo dostřel 45000Km, a vlastnost, že vydrží asi 8 střel z bazuky a je jedno kam. Tanku nelze zničit pás, takže se vlastně jedná o ultimátní bojový prostředek. Pak jsou v MP mapě další vychytávky a jako pěšák většinou umřete hlavně proto, že jste trefili tank 7x z bazuky, a on se jednou otočil a zabil vás na střelu přes celou mapu. Jedinný smysluplný voják je ženista s raketometem, nebo nášlapnými miny. Jako začátečník máte pár zbraní ne moc valné kvality, co mají damage asi jako airsoft zbraně na slony. Co se týče odemykání, vše trvá dlouho. Člověk zde vydrží asi 12 střel z pistole na vzdálenost 10m, nebo 5 střel ze samopalu. Už i CSGO je reálnější než tento blábol od DICE A EA. Pokud se podíváte na staré BFBC2, tak to má daleko lepší multiplayer. Spíše hrajte BC2, než tuto kravinu. JEdině snad prostředí je ok, ale to už to nezachrání...

jin.jim - 27.10.2017  (Hodnocení: 80 %)
Hodnocení platí pouze pro kampaň, která je značně vylepšenou verzí z předchozího dílu. Ať už v oblasti příběhu, postav, umělé inteligence, otevřenosti jednotlivých úrovní, grafiky a zvuků či destrukce.
Avšak stále je zde problém s občasným přesvícením, zvláště ve tmě, kdy Vám do obličeje svítí lasery nebo na Vás střílí, když jste schovaní za překážkou. Tehdy je docela problém se orientovat a zjistit, kde kdo vlastně stojí.
Prostředí je tedy větší než v předchozím díle (chápej: ani jednou se mi nepovedlo vykročit mimo hranice mapy, protože byly o něco rozlehlejší). Umělá inteligence se také dočkala vylepšení, ale nebojte, o situace, kdy Vás spolubojovník nepustí do krytu nebo z něj naopak vystrčí, zde taky není nouze. Jen už to není v takovém měřítku. A rozhodně musím pochválit autory za to, že konečně dostal hráč větší volnost (ať už v podobě voleb v příběhu, tak celkově interakce s prostředím).
Grafika je opět povedená, destrukce lepší než v třetích Betách, ale zase horší než v dílech Bad Company. Zvuky jsou fajn, zbraní je dostatek, vyzkoušíte si i vozidla (mnohdy máte volnou ruku, jak chcete část mise projít), atd. A bonusem ke všemu se Vám naskytne možnost velit svému mužstvu, aby střílet na označené protivníky (k tomu dopomáhá i nový strategický dalekohled pro označování nepřátel, podobně jako ve Far Cry). Nepřátelé jednají logičtěji, nejednou Vám vpadnou do zad, nebo Vás jinak překvapí.
Rozhodně také oceňuji možnost projít některé části stealthově. Co mi naopak vadilo, je někdy až zvláštní rozmístění checkpointů, kdy se může stát, že v celé oblasti je poslední týpek (nejlépe s raketometem nebo granátometem), který Vás zabije a pak hurá, opakujte docela slušnou část znova (ale tento problém je jen někde). Loadingy jsou rychlé a hra svižná, neobjevil se byť jen jediný problém s poklesem FPS a vše běželo plynule.

Příběh se dočkal několika zajímavých zvratů, zapamatovatelných postav a fajnového konce. Jen záporák jako by nebyl. Celou hru se mluví o Changovi, ale ve hře ho skoro vůbec neuvidíte..
Naopak si ze hry odnesete několik zapamatovatelných momentů, kdy se hra nese (jak už se stává u tohoto žánru zvykem) v hollywoodském stylu. Ale není to zde tolik přeháněné, aby to vadilo. Spíše se jedná o příjemný doplněk. Jen je škoda, že je to opět moc krátké.

Screen ze hry Battlefield 4

Screen ze hry Battlefield 4

Screen ze hry Battlefield 4

Další obrázky hry Battlefield 4

Trailer

Další videa hry Battlefield 4HODNOCENÍ HRY Battlefield 4 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Battlefield-4-15685/" title="Hodnocení hry Battlefield 4"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Battlefield+4&amp;platforma=pc" alt="Battlefield 4" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

SnowRunner
Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition
Cuisine Royale

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

23 %

Ano, Xbox Series X

8 %

Ano, Nintendo Switch

4 %

Ne, vystačím si s PC

50 %

Ne, hraji na mobilu

16 %

Celkem hlasů: 328


Hra Warthunder zdarma