Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Soutěžte s Českou databází her

Soutěž CDH.cz

Soutěže na CDH.cz se mohou účastnit pouze registrovaní uživatelé CDH.cz - registrace i uživání CDH.cz je bezplatné.

Soutěž aktivních uživatelů

Na CDH.cz probíhá trvale soutěž pro aktivní uživatele. Vždy za určité období probíhá losování mezi aktivními uživateli CDH.cz, z nich náhodně vybraní obdrží ceny od CDH.cz. Aktivní uživatelé, jsou ti uživatelé, kteří za dané období získali alespoň jeden bod - čím více bodů uživatel za dané období získá, tím větší má pravděpodobnost, že bude vylosován.

Za co se získávají body?
Dle bodového systému CDH.cz se získávají body za ohodnocení hry (1b), okomentování hry (2b), nahrání obrázku do galerie hry (1b), přidání embed kódu na video související se hrou (2b) a za příspěvek v diskuzi (0,5 b). Dělejte tak pouze to, co normálně děláte a získejte zdarma možnost vyhrát zajímavé ceny!

Co mohu vyhrát?
Pro vylosované uživatele máme připraveny Steam kódy her a jiné ceny od partnerů CDH.cz.

Soutěž za doporučení

Na CDH.cz probíhá také soutěž pro uživatele, kteří přivedou nové uživatele CDH.cz. Vždy za určité období vylosujeme z uživatelů, kteří v daném obodbí přivedli na CDH.cz alespoň jednoho nového uživatele, vítěze, který získá hodnotné ceny (Steam kódy do her, poukazy na nákup her apod.). Čím více nových uživatelů daný člověk na CDH.cz přivede, tím má větší šanci vyhrát některou z cen. Aby byl nový uživatel započítán, musí se registrovat přes doporučující odkaz, který každý uživatel nalezne v Nastavení svého účtu. Kromě toho musí nový uživatel pro započítání získat alespoň jeden bod na CDH.cz (tedy alespoň ohodnotit jednu hru či podobné). Doporučte tak CDH.cz Vašim známým, kamarádům či jiným a získejte za to odměnu.

Výhercům je výhra oznámena soukromou zprávou do Pošty na CDH.cz - z toho důvodu doporučujeme mít zapnuté Informační emaily v Nastavení účtu na CDH.cz, které Vám pošlou informaci o přichozí zprávě na email. V případě, že uživatel do 10 dní od oznámení výhry, nepotvrdí zájem o zaslání ceny, bude provedeno nové losování a výhra bude nabídnuta jinému vylosovanému uživateli.


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8614


Hra Warthunder zdarma