Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


The Saboteur

The Saboteur

Vývojáři Pandemic Studios
VydavatelElectronic Arts
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrAkční, adventura
Datum vydáníListopad, 2009
Hodnocení hry (4):
70%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 rating

Popis PS hry The Saboteur
Pandemic Studios vás zvou ke skvělému akčnímu dobrodružství v otevřeném světě v roli sabotéra. Pomstěte ztrátu svých blízkých likvidací svých zapřisáhlých nepřátel v nacisty okupované Paříži. Pandemic Studios vás zvou ke skvělému akčnímu dobrodružství v otevřeném světě v roli sabotéra. Pomstěte ztrátu svých blízkých likvidací svých zapřisáhlých nepřátel v nacisty okupované Paříži. Při napadání těch, kdo vám vzali vše, co vám bylo drahé, budete muset v tomto jedinečném prostředí bojovat, šplhat a hbitě se pohybovat. Vydejte se jako sabotér do Paříže 40. let minulého století, plné svůdných žen, nebezpečných misí a příležitostí ke sladké odplatě. Vítejte v nacisty okupované Paříži, jedinečném otevřeném světě, v němž se pohybujete v roli sabotéra. Vaše postava se jmenuje Sean Devlin, houževnatý irský závodní mechanik, usilující o osobní pomstu vůči nacistickému důstojníkovi, který jej připravil o vše. Nyní nastal čas na odplatu – s pomocí hnutí francouzského odporu, britské výzvědné služby, rozsáhlým arzenálem zbraní a vlastního důvtipu a síly se pustíte do boje s těmi, kdo se vám pokusili zničit život. S touhou po odvetě a znalostmi záškodnické taktiky budete ničit vzducholodě, vykolejovat vlaky, odpalovat mosty, demolovat tanky a rovnat se zemí nepřátelské budovy. Vítejte v první hře s otevřeným prostředím v exteriérech nacisty okupované Evropy. Hlavní vlastnosti První ztvárnění Paříže v otevřeném světě budete bojovat, šplhat a plížit se v temných uličkách, na vrcholcích střech, v honosných palácích a na pošmourných bulváre... (Zobrazit celý text)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

perry - 14.2.2010  (Hodnocení: 80 %)
Hra kombinuje GTA a Assasin Creeda a z obou si bere to lepší. Pravda, šplhání by mohlo být "promakanější", destrukce vozidel také moc vidět není, ale jinak jsem pro zatím spokojený. Přidanou hodnotu navíc představuje ničení armádního majetku němců, které vydrží několik hodin.

Screen ze hry The Saboteur

Screen ze hry The Saboteur

Screen ze hry The Saboteur

Další obrázky hry The SaboteurHODNOCENÍ HRY The Saboteur PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/ps/The-Saboteur-9536/" title="Hodnocení hry The Saboteur"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=The+Saboteur&amp;platforma=ps3" alt="The Saboteur" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

12 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

38 %

Ne, hraji na mobilu

23 %

Celkem hlasů: 1126


Hra Warthunder zdarma