Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


The Saboteur

The Saboteur

Hodnocení PC 80%
Hodnocení PS3 70%
Hodnocení Xbox 360 86%
Typ hrySamostatná hra
Žánrakční, adventura
Popis hry The Saboteur
Stealth akce odehrávající se v Němci okupované Paříži za 2. světové války. Hráč se ocitá v roli odbojáře Seana, který si vytyčil za cíl pomstít své kamarády, a postupně zlikvidovat jednoho nacistického vojáka a pohlavára za druhým. Ne však s kulometem v ruce, ale jak se na řádnou stealth akci patří. ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

perry - 14.2.2010  (Hodnocení: 80 %)
Hra kombinuje GTA a Assasin Creeda a z obou si bere to lepší. Pravda, šplhání by mohlo být "promakanější", destrukce vozidel také moc vidět není, ale jinak jsem pro zatím spokojený. Přidanou hodnotu navíc představuje ničení armádního majetku němců, které vydrží několik hodin.

Buster - 6.12.2009  (Hodnocení: 30 %)
Nic jsem od hry nečekal, takže jediný co mě mohlo potkat bylo nadšení. To se ale nekonalo. Je to smíšenina několika her v jeden divnej a ne moc přesvědčivej celek. Asi před rokem jsem hrál druhý díl Kmotra, který se mi nelíbil graficky, zvukově a ani příběhově, navíc to byla hrozná nuda. Když jsem hrál Asssassins Creed, blahem se mi roztékal obličej z toho, co viděl. Mafie zase měla perfektní dějovou linii a GTA alespoň několik zábavných (originálních) prvků. Zatim co Saboteur míchá všechno dohromady a vůbec se to nedaří. Je sice hezký skákat po Paříži na místo Jeruzaléma, ale přece jenom, Assassins creed může být jenom jeden. Grafika je v černobílém zabarvení sice snesitelná, ale když se to vybarví? To vážně ne! Jízda v autě? To taky ne, neni to sice závodní hra, ale ta jízda je natolik nereálná, že raději běham po světě pěšky. Ale abych jenom nekritizoval: když se rozhodnete popadnout samopal a řešit situaci hlučným stylem, hra se stává poměrně zábavnou a veškerá nuda a nedodělky z předchozích vět komentáře náhle na pár minut opadá. To šplhání po budovách je taky fajn, ale už to neni taková zábava jako v již zmiňovaném Ass...

LordofEarth - 5.12.2009  (Hodnocení: 85 %)
Kvalitni hra,ktera vas chytne a uz nepusti,hlavne tem pribeh........ten je super.

baca12 - 7.5.2010  (Hodnocení: 75 %)
Graficky povedená hra (hlavně okupované - šedé zóny). Příběh celkem zajímavý. Hra je ovšem splácaná z několika jiných her (assassin's creed, GTA). Povedené také stealth mise. Co je mínus je řízení aut a nepřehledná mapa.

radosquo - 23.11.2010  (Hodnocení: 85 %)
Spociatku prekvapi, neskor uplne pohlti, postupom casu vsak zacne nudit svojim stereotypom. Takto by som popisal moje pocity z hrania hry Saboteur. Inspiracie hernymi hitmi tejto doby je jasna. Nikdy by som si nedokazal predstavit to, co by vzniklo skrizenim Assassins Creed, GTA, Splinter Cell v obdobi 2. sv. vojny. kazdopadne tvorcovia sa vybavili s vizualom ako aj atmosferou hry a zlatym klincom je skvely pribeh pomsty. Skoda toho stereotypu.

M4Touch - 30.1.2011  (Hodnocení: 80 %)
Tato hra mě zaujala námětem, příběhem a nenudil jsem se, právě naopak.

vasek.marek - 20.2.2013  (Hodnocení: 95 %)
rozhodně jedna z NEJ her z žánru 2.světové

necisty - 20.3.2015  (Hodnocení: 95 %)
Velice krásná hra s uměleckým podtextem - "zabarvení" okupované části Paříže jenom podtrhuje danou tématiku. Děj je dotáhnut až do konce a v průběhu příliš nenudí. Je jen škoda, že není více využit potenciál závodů a v podstatě když skončí hlavní dějová linie, tak není nic, co by vás u hry dál udrželo. Mohli přidat pár vedlejší, klidně i obyčejných úkolů. Ovšem to hlavní hra splnila - bavil jsem se.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry The Saboteur

Screen ze hry The Saboteur

Screen ze hry The Saboteur

Galerie obrázků ze hry The Saboteur. Všechny screenshoty hry The Saboteur naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Videorecenze

Video ze hry The Saboteur. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry The Saboteur naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY The Saboteur PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/The-Saboteur-13741/" title="Hodnocení hry The Saboteur"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=The+Saboteur" alt="The Saboteur" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

12 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

38 %

Ne, hraji na mobilu

23 %

Celkem hlasů: 1131


Hra Warthunder zdarma