Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Resident Evil 7 biohazard

Resident Evil 7 biohazard

Vývojáři Capcom
VydavatelCapcom
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrAkční, adventura
Datum vydání24. 1. 2017
Popis PS hry Resident Evil 7 biohazard
Sedmý Resident Evil se vrací ke svým hororovým počátkům a hodlá do žánru vnést čerstvý závan strašidelného teroru. Hra se bude odehrávat po událostech šestého dílu na venkovské americké farmě, kde budete prozkoumávat tajemství a hrůzy rozlehlého panství. Více informací brzy... (Přidal: Xzone)

Pridat.eu Sdílet
Resident Evil fanstránka

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Fluke - 20.1.2019  (Hodnocení: 90 %)
Resident Evil se vrací ke kořenům. Takhle by se dal definovat výsledek sedmé instalace, po akčním 4.,5.,a 6. díle.
Pro mě není tato série srdcovka, ale rád si tyto hry zahraju, a co příjemně kvituji, je konzistence celého zážitku, který působí svěže po zmíněných třech dílech, jež často byly o tom, co extrémnějšího Vás ještě potká v šíleném světě bio terorismu. Hra tak úspěšně působí více proevropsky/americky, než japonsky (rozuměj ujetě).
Feeling kombinuje zejména druhý díl (obzvlášť nový remake) s atmosférou 4. dílu (podobný filtr a odlehlá lokace), ke které se ještě přidává osobní rozměr hrdinů tohoto dílu. Nikdo je nezná, žádný Leon, Chris, Wesker atd. Prostě obyčejní lidé, na první pohled.
Ne nebojte se, nebyl by to Resident Evil, aby nezapadal do světa šílených virů a mutantů. Hra přesto, že se odehrává z většiny v jednom záhadném strašidelném domě v Lousianě, je velmi dobře napojena na zbytek série. A většinu hry se budete bát, i když budete hrát ve dvou (s divákem), podobně jako se hráči báli u ikonické dvojky, což je skvělé!
Čeká Vás i stejné ukládání pozic, nyní je to přehrávač kazet místo psacího stroje.
Nakonec se nebylo třeba děsit, zda je toto Resident Evil, což mnoho hráčům může tak připadat po ukázkách na hru, která sleduje samotného hráče v tajemném domě. I já jsem před vydáním volal, proč tato hra nemá vlastní IP, nyní už vím, že to bylo zbytečné :)
Hře je těžké něco vytknout, atmosféra, příběh, grafické zpracování, i checkpointy a boj, vše je skoro na jedničku. Za mě snad jedině to, že hlavní postavu postihne zranění k jehož vyléčení byste potřebovali nemocnici a profi chirurgy, což trochu narušuje dojem uvěřitelnosti a z ní vycházejícího strachu.
Ke hře ještě vyšlo několik DLC, za zmínku stojí dvě, která doplňují příběh hry, jedno se známým BSAA agentem ;), a druhé sleduje osud postavy, která byla ovlivněna určitou Vaší důležitou herní volbou.

Screen ze hry Resident Evil 7 biohazard

Další obrázky hry Resident Evil 7 biohazardHODNOCENÍ HRY Resident Evil 7 biohazard PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/ps/Resident-Evil-7-biohazard-43899/" title="Hodnocení hry Resident Evil 7 biohazard"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Resident+Evil+7+biohazard&amp;platforma=ps4" alt="Resident Evil 7 biohazard" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8594


Hra Warthunder zdarma