Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her PS hryPrince of Persia: The Forgotten Sands (PSP hra)


Prince of Persia: The Forgotten Sands

Prince of Persia: The Forgotten Sands

POP: The Forgotten Sands POPTFS
Vývojáři Ubisoft
VydavatelUbisoft
Distributor v ČRUBI SOFT
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sériePrince of Persia
OdkazyOficiální stránky
ŽánrAkční, adventura
ČeštinaNe
Datum vydání18. 5. 2010
Hodnocení hry (4):
70%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 12 PEGI 12 rating

Popis PS hry Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands je mezipříběhem Prince of Persia: The Sands of Time a Prince of Persia: Warrior Within, ale tentokráte přináší zcela nový svět a příběhovou linii s představením množství nových charakterů a nových sil nad přírodou a především časem. Následujeme Princovo dobrodružství z Azadu, které ho zavede až do království jeho bratra. Zde ovšem zjišťuje, že celý bratrův palác je v obléhání mocné armády usilující o jeho kompletní zničení. V bezmocném boji o záchranu království před totální zkázou, padne rozhodnutí o využití prastaré síly písku. Princ tak vstupuje do epického dobrodružství v němž se naučí nést tíhu skutečného vůdcovství a objevuje že za velkou sílu je většinou nutno zaplatit velkou cenu. Vlastnosti: Návrat klasických herních vlastností: od velkých multi-nepřátelských soubojů, k oslnivým akrobatickým výkonům plných obratnosti v gigantických prostředích, Princovi veškeré fenomenální schopnosti zažijete v dosud nespatřených levelech, včetně schopnosti ovládat přírodu a čas. Blockbuster zážitek: The Forgotten Sands nabídne hráčům nezapomenutelné prostředí a grafiku, která byla umožněna pokročilou technologií od Anvil engine. S vrcholící válkou před branami království, budou Princovi schopnosti zkoušeny tak jako nikdy předtím a to v průběhu epických, senzačních, nezapomenutelných momentů. Vláda nad přírodou: Princ bude mít souběžnou moc nad okolním prostředím a nepřáteli, ale časem přijde na to, že spoutávat sílu přírody jako takové, dokáže být ničivé vůči jeho schopnosti přetáčet čas. Oblíb... (Zobrazit celý text)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

FilipŘepa123 - 14.9.2023  (Hodnocení: 85 %)
Hra vyšla společně s jejím stejnojmenným bratříčkem Prince of Persia: The Forgotten Sands. Na rozdíl od něj má ale odlišný příběh i hratelnost, stejně jako verze vydané na Nintendo Wii a Nintendo DS.

Ve verzi pro PlayStation Portable se Princ vydává na cestu za záchranou své rodiny. Pradávné proroctví totiž praví, že člen královské rodiny přinese zkázu Ahihudovi, duchovi ohně. Ten se chce ujistit, že se tomu tak nestane, a tak se rozhodne zbavit se všech, o kterých proroctví mluví. Král Sharaman tedy svého syna, prince, schová do věže, aby jej ochránil. Princ s rozhodnutím svého otce ale nesouhlasí a uteče. Chce ochránit svou rodinu a porazit toho, kdo ji ohrožuje.

The Forgotten Sands je plošinovkou, která se zaměřuje z velké části hlavně na parkour. Stejně jako v celé sérii, i zde má hráč možnost manipulovat s časem, i když trochu jinak, než jsme byli doposud zvyklí. Hra samozřejmě obsahuje i velkou řadu soubojů. Ty jsou ale kvůli pohledu ze strany značně omezeny. I tak si ale v průběhu hry odemknete řadu schopností, které souboje výrazně zpestří. Jednotlivá vylepšení můžete odemykat pomocí "měny" posbírané v jednotlivých úrovních. Hra vás také odmění, pokud v dané úrovni posbíráte všechny předměty, dokončíte ji za omezený čas, nebo během ní ani jednou neumřete.

Screen ze hry Prince of Persia: The Forgotten Sands

Screen ze hry Prince of Persia: The Forgotten Sands

Screen ze hry Prince of Persia: The Forgotten Sands

Další obrázky hry Prince of Persia: The Forgotten SandsHODNOCENÍ HRY Prince of Persia: The Forgotten Sands PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/ps/Prince-of-Persia-The-Forgotten-Sands-20690/" title="Hodnocení hry Prince of Persia: The Forgotten Sands"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Prince+of+Persia%3A+The+Forgotten+Sands&amp;platforma=psp" alt="Prince of Persia: The Forgotten Sands" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

21 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

34 %

Ne, hraji na mobilu

23 %

Celkem hlasů: 1459


Hra Warthunder zdarma