Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her Nintendo hryPrince of Persia: The Forgotten Sands (Wii hra)


Prince of Persia: The Forgotten Sands

Prince of Persia: The Forgotten Sands

POP: The Forgotten Sands POPTFS
Vývojáři Ubisoft
VydavatelUbisoft
Distributor v ČRUBI SOFT
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrAkční, adventura
MultiplayerNe
ČeštinaNe
Datum vydání18. 5. 2010
Hodnocení hry (4):
84%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 12 PEGI 12 ratingXzone

Popis Nintendo hry Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands představuje další kapitolu ze světa oblíbených Sands of Time. Při své výpravě do Azadu navštíví princ království svého bratra a nachází královský palác v obležení mocné armády prahnoucí po jeho zničení. Když v zoufalé snaze zachránit království před totálním vyhlazením padne rozhodnutí použít prastarou sílu písku, vydává se náš hrdina na epickou výpravu, při které se vžije do role opravdového vůdce a postupně přijde na to, že moc si často žádá oběti. Obměněné klasické hratelnosti: Všechno od rozsáhlých bojů s několika nepřáteli najednou po úchvatné akrobatické kousky v gigantických prostředích doznalo vylepšení díky princově schopnosti ovládat přírodu a čas. Prince of Persia: The Forgotten Sands dodá princovým nevídaným schopnostem nový rozměr. Senzačního zážitku: Prince of Persia: The Forgotten Sands nabídne hráčům nezapomenutelné okamžiky zprostředkované moderní technologií oceněného enginu Anvil. Před branami království se odehrává mohutná válka a princovy schopnosti budou během epických scén, nad kterými zůstává rozum stát, důkladně prověřeny. Vlády na přírodou: Díky moci nad přírodou a časem bude mít princ jedinečnou kontrolu nad svým okolím a nepřáteli. Zjistí, že ovládnutí sil přírody se pro jeho schopnost převíjet čas ukáže jako ničivý společník. (Přidal: Xzone)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

FilipŘepa123 - 14.9.2023  (Hodnocení: 100 %)
Krásná hra s krásnou grafikou. Jen ty informace o hře, jsou špatně. Podle databáze her jde v Nintendo Wii verzi o to že Princ chce získat své království. A je to jediná hra s jedinou verzí kde hlavní postava neovládá čas. Za to ovládáte magii. Mezi ní patří úchyt, gejzír, který nadnáší prince, a bublina. Když se vám podaří skočit tam, kam nechcete, stačí si vyčarovat bublinu, která zastaví váš pád. V bublině se můžete otáčet, takže můžete skočit na pevnou zem. Mimochodem ty úchyty a gejzíry ze začátku vytváříte na vyznačeních místech. To vyznačené vypadá jako hvězda. Později se získáte vylepšení pro tyto dva ( úchyty a gejzíry), vylepšení a to takové že je můzete vytvářet kdekoliv potřebujete.

Screen ze hry Prince of Persia: The Forgotten Sands

Screen ze hry Prince of Persia: The Forgotten Sands

Screen ze hry Prince of Persia: The Forgotten Sands

Další obrázky hry Prince of Persia: The Forgotten SandsHODNOCENÍ HRY Prince of Persia: The Forgotten Sands PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/nintendo/Prince-of-Persia-The-Forgotten-Sands-26243/" title="Hodnocení hry Prince of Persia: The Forgotten Sands"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Prince+of+Persia%3A+The+Forgotten+Sands&amp;platforma=nintendowii" alt="Prince of Persia: The Forgotten Sands" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

21 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

34 %

Ne, hraji na mobilu

23 %

Celkem hlasů: 1475


Hra Warthunder zdarma