Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Prince of Persia (2008)

Prince of Persia (2008)

Vývojáři Ubisoft
VydavatelUbisoft
Herní sériePrince of Persia
OdkazyOficiální stránky
ŽánrAkční, adventura
Datum vydáníProsinec, 2008
Hodnocení hry (4):
85%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 12 PEGI 12 rating

Popis PS hry Prince of Persia (2008)
Zbrusu nové pokračování herní legendy Prince of Persia. Hra otevírá úplně novou kapitolu ve světě Prince, včetně nového způsobu ilustrací, vyspělého bojového systému, otevřené struktury světa a dynamické umělé inteligence. Příběh začíná v okamžiku, kdy je princ svědkem zničení legendárního Stromu života. Svět se nyní ocitl na pokraji života a je zahalen do temnoty. Princ se musí spojit se záhadnou Elikou a společně zachránit svět před jistým koncem. Bude se muset vypořádat se silami temnot a pekla. Vnoříte se do světa plného starověké perské mytologie. Poprvé v sérii Prince of Persia budete moci volit vlastní postup hrou, podle toho se bude vyvíjet celý příběh s nepředvídatelným koncem. (Přidal: runak)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Fluke - 3.4.2010  (Hodnocení: 85 %)
Nezačnu hned superlativy:) Nový Prince of Persia jde více ve stylu původního 2D originálu, než skvělé Pískové trilogie. Nehraje se tu na efektní bitky a komba vs. zástupy nepřátel a hrátky s časem, ale na efektní bitku a komba vs. jeden nepřítel na určitém místě. Prostě v duchu originálu. Jak by ne, na tomhle díle znovu pracoval Jordan Mechner, autor originálu a prvního dílu Pískové trilogie the Sands of Time. Hra je tak hlavně o skákání a zdolávání překážek v komorním stylu v opuštěném království kdesi v poušti, kde s princeznou zažijete nezvyklé dobrodružství, místo jejího zachraňování. Prostředí jsou doslova epická, nádherná a neuvěřitelně dobře vytvořená. Jen málokrát se vám stane, že nebudete vědět, kam skákat, a celé je to trochu zjednodušené. O to více, ale budete muset dávat pozor na zdolávání překážek. Ve hře nenastavujete obtížnost, ani v ní nemůžete umřít (díky princezně, proto žádné hrátky s časem), ale neznamená to, že je lehká a velmi rychle si na tento styl zvyknete. A zjistíte, že není důvod proč by jste měli po každé chybě umřít a loadovat. I na PS3 je PoP graficky impozantní a zábavný. Pokud jste na Princovi obdivovali zdolávání překážek, a ne efektní boje se zástupy nepřátel, tak vás tento díl určitě bude bavit. A efektních komb a soubojů si zde užijete taky dost. Navíce pro Xbox a PS3 vyšel digitálně i Epilog DLC, který je pro děj hry docela důležitý. Nechápu, jak ho pro PC verzi nemohl Ubisoft vydat.

Screen ze hry Prince of Persia (2008)

Screen ze hry Prince of Persia (2008)

Další obrázky hry Prince of Persia (2008)HODNOCENÍ HRY Prince of Persia (2008) PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/ps/Prince-of-Persia-2008-9357/" title="Hodnocení hry Prince of Persia (2008)"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Prince+of+Persia+%282008%29&amp;platforma=ps3" alt="Prince of Persia (2008)" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Magic: the Gathering Arena
Magic: the Gathering Arena
Magic: the Gathering Arena
Heavy Metal Machines
Heavy Metal Machines

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

47 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

16 %

Celkem hlasů: 8069


Hra Warthunder zdarma