Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Mafia II

Mafia II

Vývojáři 2K Czech
Vydavatel2K Games
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrAkční, adventura
ČeštinaCZ Oficiální dabing v češtině
Datum vydáníSrpen, 2010
Hodnocení hry (20):
80%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PS hry Mafia II
Mafia II je dalším pokračováním Mafie od českých Illusion Softworks (teď už 2K Czech). V novém díle převezmete kontrolu nad mladým Vitem Scaletta, který se vrátil z války a myslel si, že na něj nikdo doma čekat nebude. Ovšem mýlil se- čekal na něj jeho starý kamarád Joe, se kterým Vito dříve neúspěšně vyloupil banku. Právě za to byl Vito ve válce. Joe už je ale jedním z mafiánů a právě Vita by rád vzal do "party".
Mafia II byla ohlášena už v roce 2007 a nyní je nejbližším datem vydání jaro roku 2010... (Přidal: perry)

Pridat.eu Sdílet
Fanstránka série her Mafia

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

perry - 3.9.2010  (Hodnocení: 75 %)
Bohužel relativně zklamání. Kdyby hra celou dobu měla spád jako od 10. kapitoly, tak je to super.. bohužel nestalo se.
Absence postranních misí zamrzí, ale dá se tolerovat. Co ovšem autoři totálně podělali, je nemožnost používat taxi, nadzemnku, metro apod., protože nic nenaštve více, než když musíte jezdit z místa na místo pořád dokola. Systém savů je také příšerný. Autosavy beru, ale nechápu, proč tam nemůže být možnost i manuálního savu. Takhle se mi stávalo, že jsem jako debil běhal stejný úsek klidně 8x, protože mi někdo vždycky zabil.
Příběh je dobrý, ale jaksi mu chybí konec.
Pokud DLC nebo datadisk doplní příběh a vedlejší mise (třeba mi chybí sbírání aut do garáže, nákup nemovitostí apod... přitom ve hře to podle všech inidcií někdy bylo, ale někdo si asi hrál, komentoval zdrojové kódy a při tom zakomentoval i kus hry), bude to OK, takhle zatím průměr.

TomHardy - 16.9.2010  (Hodnocení: 75 %)
Kvalitativně rozkolísaná hra, které ani šest let nestačilo k tomu, aby byla vydána ve "full balení". Nepříliš sympatický hlavní hrdina je táhnut příběhem, který se zcela nesmyslně rozjede až okolo osmé kapitoly. Od té doby akce šlape, konečně se začínají dít zajímavé situace a dokonce nechybí geniální odkaz na první díl (i když vlastně tolik nepřekvapí - nabízel se). Stupidně rozmístěné checkpointy frustrují a stejně tak nemožnost dělat něco jiného, než se nechat vláčet hlavní linií. Co je ale úchvatné, to je samotná prezentace, povedený dabing a především atmosféra. Tyhle aspekty pracují zatraceně dobře a tím se dvojka nejvíce blíží genialitě prvního dílu. S hlavním hrdinou už nikdo nic neudělá, finále se asi taky těžko změní (kam se poděly ty kdysi slibované čtyři konce?), ale pár záplat ve stylu "taxi, nadzemka, vedlejší mise, volná jízda" by mohlo druhé Mafii ještě nahnat nějakých 10%. Takhle je to "jen" slušný nástupce geniální jedničky, kterého od tvrdšího soudu zachraňuje jedinečná atmosféra a pár solidních scenáristických nápadů...

Rific - 23.8.2015  (Hodnocení: 75 %)
Dost povedený pokračování, hlavně nový možností, skrývání a střílení spoza ukrýtu atd... Charakteru jedničky se to nevyrovná, ale to asi nikdo neočekával, protože přijít ještě s lepším příběhem se dá jen těžko.

Artwork ke hře Mafia II

Screen ze hry Mafia II

Screen Mafia II

Další obrázky hry Mafia IIHODNOCENÍ HRY Mafia II PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/ps/Mafia-II-9492/" title="Hodnocení hry Mafia II"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Mafia+II&amp;platforma=ps3" alt="Mafia II" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

15 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

31 %

Ne, hraji na mobilu

28 %

Celkem hlasů: 2272


Hra Warthunder zdarma