Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


LittleBigPlanet

LittleBigPlanet

Vývojáři Media Molecule
VydavatelSCEE
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrAdventura
MultiplayerSíť
Datum vydáníListopad, 2008
Hodnocení hry (14):
84%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 7 PEGI 7 ratingXzone

Popis PS hry LittleBigPlanet
Společnost Sony Computer Entertainment a vývojové studio Media Molecule představují nový způsob sdílení kreativních talentů prostřednictvím výkonu herní konzole PLAYSTATION 3: vítejte v LittleBigPlanet. Jakožto Sackboy si vyber oblečení, příslušenství a vhodné barvy a vydej se objevovat LittleBigPlanet, obrovský svět s množstvím objektů na sbírání a mnoha hádankami na vyřešení, přičemž všechny vyžadují kombinaci bystré mysli a dokonalé týmové práce. Máš možnost navrhnout, vytvarovat a postavit objekty či celé lokality, se kterými si ostatní mohou hrát. Jak budeš objevovat stále víc a víc ze světa LittleBigPlanet, budou se tvoje schopnosti zlepšovat a budeš připravený tvořit a modifikovat Sackboyovo okolní prostředí. Ať už jsi strávil pět minut řešením jednoduché hádanky nebo pět hodin při tvorbě úplně nové hry, dalším krokem v LittleBigPlanet je to, že se podělíš o výsledky svého tvořivého myšlení. Hráči totiž mohou pozvat kohokoli z komunity LittleBigPlanet, aby se přišel podívat a prozkoumal jejich svět, zatímco oni se vydají prozkoumávat svět jiných hráčů. Každá nová oblast přináší novou výzvu a nové věci. Vyjádřete svůj styl prostřednictvím této hry. Přidejte se k úžasné hráčské on-line komunitě. (Přidal: Xzone)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Fluke - 25.1.2010  (Hodnocení: 85 %)
Jistě, řeknete si dětská hra, ale v kom z nás není nějaké to dítě. Doslova roztomile originální hra, kde se svou postavičkou běháte z boku viděnými levely. Plošinovka jako ze starých časů s velmi kreativním dezénem, jejíž náplní je sbírat nálepky, věcičky, bubliny s body, budovat vlastní levely a projít si celý vtipný svět LBP. Svého Sackboy panáčka si pak měníte jak se vám zachce, od oblečení až po materiál, a operujete z papírové krabice, kterou si můžete vyzdobit nasbíranými věcmi. Takže hlavní věc u téhle hry je bavit se a to rozhodně budete. A trofejí to má neskutečně mnoho. A pokud budete s někým hrát v Co-opu u jedné televize, tak si přidejte zbylých 15% do hodnocení:)

MTHRFCKR - 24.8.2010  (Hodnocení: 65 %)
Hopsačka jak má bejt. :) Očekávání bylo sice větší, ale možná to bude platformou (PSP). Hratelnost poměrně dobrá, samotnej příběh je ale dost stereotypní.

Ahurmen - 29.9.2010  (Hodnocení: 80 %)
Hrátky s fyzikou frčí a tak není divu, že se LBP tak daří.

Screen LittleBigPlanet

Screen LittleBigPlanet

Screen LittleBigPlanet

Další obrázky hry LittleBigPlanetHODNOCENÍ HRY LittleBigPlanet PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/ps/LittleBigPlanet-9470/" title="Hodnocení hry LittleBigPlanet"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=LittleBigPlanet&amp;platforma=ps3" alt="LittleBigPlanet" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8359


Hra Warthunder zdarma