Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


InFamous

InFamous

Vývojáři Sucker Punch
VydavatelSony Computer Entertainment
Distributor v ČRSONY
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieInFamous
OdkazyOficiální stránky
ŽánrAkční, adventura
MultiplayerNe
ČeštinaNe
Datum vydáníKvěten, 2009
Hodnocení hry (23):
83%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 16 PEGI 16 ratingXzone

Popis PS hry InFamous
Obrovská exploze srovnala se zemí šest bloků domů města Empire City. Ve středu kráteru stojí jeden člověk, kterému se jako zázrakem nic nestalo a který je obdařen neuvěřitelnou silou.
Staň se svědkem toho, co se stane, když normální člověk najednou získá super schopnosti. Budeš prahnout po pomstě nebo budeš chránit nevinné – nebo tak trochu oboje? Toto jsou situace, kterým se budeš muset postavit tváří v tvář v bohatě interaktivním a organickém městě. Ve městě, kde tvoje činy spustí lavinu reakcí a ovlivní obyvatele a prostředí okolo tebe.
inFamous ti umožní rozuzlit zamotanou záhadu, zažít slávu a/nebo potupu a bojovat proti ikonickým nepřátelům - to vše v kůži moderního super hrdiny.

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

perry - 1.8.2011  (Hodnocení: 90 %)
Sice slabší grafika, ale zábavná hratelnost a zajímavý příběh.

Fluke - 29.12.2012  (Hodnocení: 80 %)
Velmi dobrá hra na hrdinu, kde si doopravdy můžete zvolit jestli jste dobrák, co pomůže ostatním v nouzi, anebo ovládnete město jako jeho nový kingpin a zbavíte se konkurence ;) Trochu horší textury, vyvažuje dobrý příběh, skvělý vývoj postavy a její schopnosti. Jste prostě ten týpek, co byl v nesprávnou chvíli na nesprávným místě. Co je škoda, že hra je rozdělena cca do 3 městských částí, které postupně odemknete, takže v podstatě to samé hrajete 3x. Jinak jestli máte PS3, tak podobně jako Uncharted povinnost.

DoNNoR - 23.3.2010  (Hodnocení: 80 %)
Hra velice podobná Prototypu ale hraje se to dobře..... se schopnostma je docela sranda :D

LordofEarth - 10.10.2009  (Hodnocení: 95 %)
Vyskoušel sem to a udelal sem dobře.

pucpuc200 - 18.3.2014  (Hodnocení: 80 %)
Super hra grafika taky a příběh zaujme určitě DOPORUČUJI!!!

jin.jim - 2.9.2017  (Hodnocení: 85 %)
Obyčejný poslíček Cole získává nějakým způsobem nové schopnosti - elektrické. inFamous je hra neokoukaná a nová, přináší možnost volby hrdiny/antihrdiny a člověka, který o své schopnosti nestojí.
Grafická stránka je slabší, zvukové efekty docela dobré, grafické efekty jsou zase pro změnu velice pěkné, příběh je parádní a zvraty jsou nečekané. Možnost volby má zásadní vliv na vzhled města, přijetí Cola městem, jeho budoucí osud i konec hry. Můžete se vydat cestou hrdiny, nebo cestou antihrdiny.
Ve hře je vedle hlavní příběhové linie plno vedlejších úkolů, těch je několik typů a pomáhají Vám osvobodit město od gangů.
Jsou zde tři bossové, všichni mající zajímavý příběh, každý ovládá jeden ostrov. Lokace jsou docela dobré, na poměry hry dostatečně velké, sic šedivé, ale dobře pamatovatelné. Typů nepřátel je několik a je radost s nimi bojovat.
Hratelnost je nakažlivá a herní doba dlouhá. Celkově se jedná o výborný kousek, který je radost si zahrát znova a znova.

Screen ze hry InFamous

Screen ze hry InFamous

Screen ze hry InFamous

Další obrázky hry InFamous

Trailer

Další videa hry InFamousHODNOCENÍ HRY InFamous PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/ps/InFamous-9523/" title="Hodnocení hry InFamous"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=InFamous&amp;platforma=ps3" alt="InFamous" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Alpha Guns 2
Alpha Guns 2
Alpha Guns
Alpha Guns
Alpha Guns

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8532


Hra Warthunder zdarma