Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Hidden Agenda

Hidden Agenda

Vývojáři Supermassive Games
VydavatelSony Interactive Entertainment
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrAkční, adventura
MultiplayerHot-seat
ČeštinaNe
EngineUnreal engine 4
Datum vydání22. 11. 2017
Hodnocení hry (1):
90%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 16 PEGI 16 ratingXzone

Popis PS hry Hidden Agenda
Hra Hidden Agenda podporuje funkci PlayLink for PlayStation®4 (ovládání hry skrze mobilní zařízení) a umožní až pěti lidem být součástí drsného vyšetřování, které má za úkol lapit nechvalně známého vraha s přezdívkou "Trapper". Využijte svůj smartphone nebo tablet jako ovladač, kterým můžete reagovat na otázky, zkoumat důkazy, procházet osobní zprávy a tajné úkoly, jež vám mohou pomoci odhalit skryté tajemství, nebo ztížit hru vaším spoluhráčům. Dělejte těžká rozhodnutí, která rozhodnou o osudu osob, které ve hře potkáte. Můžete však věřit lidem, jež sedí vedle vás na gauči? To vše záleží, zda budete hrát v příběhovém módu se svými přáteli nebo v kompetitivním proti sobě. Dokážete zjistit, kdo opravdu stojí za všemi vraždami? (Přidal: Fluke)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Fluke - 26.11.2017  (Hodnocení: 90 %)
Tato hra si zaslouží vysoké hodnocení, protože je opravdu tak zajímavá, jak se tváří. Supermassive games pokračují s experimetováním, jež se dá nazvat interaktivní film. Po skvělém hororovém Until Dawn je tu Hidden Agenda, jež jde více v atmosféře, kterou je znám Quantic Dream a jeho Heavy Rain. Znovu používají živé herce jako předlohy (v hlavní roli Katie Cassidy, jež znáte ze seriálu Arrow) a hra má skvělou grafiku v UE4.
Než hru zkusíte, respektive si ji koupíte, tak si uvědomte, že stojí cca 500,-, nejde o tak velikou hru jako Until Dawn. Tudíž kdokoliv hodlá kritizovat délku, tak by si měl nejdřív uvědomit, co kupuje.
Hidden Agenda je totiž interaktivní film, který trvá cca hodinu a půl až dvě hodiny, podle toho kolik Vás hru hraje. Minimum jsou myslím dva hráči, v jednom jsem hru nezkoušel spustit.
Ve hře neovládáte pohyby postav, skrze mobilní telefon a aplikaci, kterou si musíte stáhnout přímo se jménem Hidden Agenda z Play Store nebo Appstore, řídíte jaké dotazy/odpovědi chcete zvolit, co chcete vyšetřovat, reagujete na QTE, či dokonce můžete uzmout pro sebe určitá rozhodnutí. Prostě interaktivní film ;)
Hra je koncipovaná na to, že hrajete ve více lidech a je to v tu chvíli o to větší zábava, protože napětí se dá krájet. Hidden Agenda má celkem 3 kapitoly a můžete je hrát ve story módu, kdy spíše spolupracujete nebo v kompetitivním módu, kdy jeden hráč dostává tajný úkol (Hidden agenda ;) jež vytváří konflikt mezi hráči a ti se snaží splnění tohoto úkolu zabránit (ale musí přijít na to, co to je :).
Pamatujte na to, že hra má mnoho konců a mnoho voleb ovlivňuje kam se dostanete. Můžete na konci zemřít, vyšetřování se nemusí úspěšně dokončit, vrah vám může útéct, anebo doopravdy zjistíte, kdo za vším stojí. Rozhodně máte chuť si hru následně zopakovat, protože na poprvé určitě vraha nechytíte, i když si myslíte, že ano ;)

Screen ze hry Hidden Agenda

Screen ze hry Hidden Agenda

Screen ze hry Hidden Agenda

Další obrázky hry Hidden AgendaHODNOCENÍ HRY Hidden Agenda PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/ps/Hidden-Agenda-47274/" title="Hodnocení hry Hidden Agenda"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Hidden+Agenda&amp;platforma=ps4" alt="Hidden Agenda" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8369


Hra Warthunder zdarma