Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Dead Space 2

Dead Space 2

Vývojáři Visceral Games
Vydavatel Electronic Arts
Distributor v ČRELECTRONIC ARTS
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
MultiplayerSíť
ČeštinaNe
Datum vydání2011
Hodnocení hry (15):
86%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PS hry Dead Space 2
V hlavní roli bude znovu Isaac Clark a rasa Nekromorfů. Události Dead Space 2 se ovšem mají odehrávat tři roky po jedničce, přičemž dějištěm tentokráte nebude vesmírná loď, ale hustě obydlená kosmická stanice. Další místo napadené aliení infekcí, jež obyvatele začne přeměňovat na hrůzná monstra - Nekromorfy. Issac se tak, podobně jako svého času Ripleyová, bude muset opakovaně postavit svému strachu a trýzněné mysli a znovu se utkat s hrozbou, která v tuto chvíli nabídne i některé hodně přerostlé typy, jako třeba gigantický Sphincter. Takže asi nepřekvapí, že nás vývojáři vybaví o poznání silnějšími zbraněmi, díky kterým máte mít na některých místech výrazně navrch. Ovšem na jiných vás pro změnu mají čekat pocity zoufalství a beznaděje, jako situace, kdy se musíte dostat z nepříjemného obklíčení. Tvůrci přitom chtějí zachovat umné stupňování a dávkování napětí a tempo akce z prvního dílu. Samozřejmostí budou nové herní lokace, zdejší stanice nazvaná Sprawl bude logicky mnohem rozlehlejší a organičtější místo. Tradiční destinace jako nákupní centrum, škola či kostel jdou ruku v ruce s povědomím, že výrazně ubude klaustrofobických chodeb a zamčených dveří. Isaac přitom bude svědkem postupující infekce, bude tentokráte u jejího zrodu a oproti originálu bude mít k dění co říct. (Přidal: TradeCZ)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Fluke - 14.10.2015  (Hodnocení: 80 %)
Dead Space 2 je ve všem lepší kopie prvního dílu. Lépe se to v jedné větě popsat nedá :) Nicméně první díl si drží výhodu ve stísněnosti a takové vetřelčí atmosféře. Co se týče pokroku a technického zpracování, tam přebírá otěže dvojka. Je to takové to pokračování, co je ve všem dobré, ale nesednete si z něho na p*del a neřeknete si "Jo, tak tohle stálo za to".
Je to taková druhá epizoda oblíbeného seriálu, které vytknete, že nepřišla s nějakou pravidla měnící situací.
Je to trochu škoda, ale stále lepší stejně dobrá hra, než špatná. Dead space 2 rozhodně doporučuji na dlouhé večery :)

TomHardy - 19.5.2011  (Hodnocení: 85 %)
Opravdu "epic" záležitost, která mě však svým kopírákem štvala podobně jako druhý Bioshock. Ano, všechno je tak nějak vyladěnější a hezčí, ale pořád příliš podobné jedničce. Ocenil bych častější výstupy mimo prostorově omezenou základnu, případně nějaké podobně nápaditější prostředí, jako třeba centrum pro děti (jedná z mála osobitějších lokací). Rozhodně uspokojivé pokračování, ale na hraně obsáhlejšího datadisku. Doufám, že trojka tu sterilitu trochu rozčísne. P.S. Za toho kripla na konci, co se nedá zabít, nedík. Podobné bezvýchodné situaci čistě frustrují, namísto aby motivovaly ke hře.

fox171 - 29.9.2011  (Hodnocení: 90 %)
Velice dobré pokračování této akční hry, obohacená o multiplayer a navíc zdarma super hra z konzole Wii a to Dead Space Extraction na Move.

Artwork ke hře Dead Space 2

Artwork ke hře Dead Space 2

Obal hry Dead Space 2

Další obrázky hry Dead Space 2HODNOCENÍ HRY Dead Space 2 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/ps/Dead-Space-2--15105/" title="Hodnocení hry Dead Space 2 "><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Dead+Space+2+&amp;platforma=ps3" alt="Dead Space 2 " width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

War Drones
War Drones
War Drones
War Drones
War Drones

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

17 %

Preferuji PC

51 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

8 %

Plánuji koupit PS4

12 %

Celkem hlasů: 6268


Hra Warthunder zdarma