Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Castlevania: Lords of Shadow

Castlevania: Lords of Shadow

Vývojáři Mercury Steam
VydavatelKonami
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrRPG
MultiplayerNe
Datum vydání5. 10. 2010
Hodnocení hry (4):
78%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PS hry Castlevania: Lords of Shadow
Děj hry Castlevania: Lords of Shadow se odehrává na konci dnů. Spojenectví Země s nebesy bylo ohroženo temnými a zlovolnými silami - tajemnými Pány stínu - a temnota vládne světu. Křížem touto zničenou zemí, putují duše zemřelých a nemohou najít klid, dokud se stvoření zla volně potulují a šíří chaos a smrt mezi živými. Gabriel je členem Bratrstva světla, elitní skupiny svatých rytířů, kteří chrání a brání nevinných proti nadpřirozeným. Jeho milovaná žena byla brutálně zavražděna zlými silami temnoty a její duše uvězněná na věčnost. Ani živá ani mrtvá si uvědomuje děsivou pravdu o tom, co je v sázce a doprovází Gabriela k naplnění jeho osudu - a snad k spáse pro celý svět ... ale za jakou cenu? Proto musí Gabriel cestovat zničeným světem, porážet špatných tyrany, aby mohl využitím jejich moci vrátit rovnováhu zpět do světa. Vyzbrojený univerzálním bojovým křížem je poslední nadějí světa jeho setkání s třemi frakcemi Hospodinův stínu a ukončení jejich bezbožné vlády. (Přidal: TradeCZ)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Fluke - 17.1.2019  (Hodnocení: 75 %)
Hra mi dlouho ležela na poličce, až mi kamarád, co mi jí dal řekl, jdem si to zahrát. Tak jsem se nechal přesvědčit, a udělal jsem dobře :)
Když vynechám fakt, že jde o PS3 hru, která je logicky omezená na rozlišení 720p, tak je grafika velmi příjemná, co se týče designového zpracování. Samozřejmě několika ostrým rohům se nevyhnete, studio však umí skvěle budovat grafickou atmosféru.
Vaším úkolem je zbavit se tří Pánů stínů, což je Vlkodlak, Vampírka a Nekromancer, kteří brání přechodu duší zemřelých do nebe. Jednou z mrtvých je i vaše žena, což je zatraceně dobrá motivace pro hlavní postavu. Každá lokalita Pánů stínů je různorodá a velmi povedená. Stále jde o takovou fantaskní Evropu, a doporučuji také shlédnout seriál Castlevania, který má stejně dobrou atmosféru.
Nejsem úplně typický hráč takových her, poněvadž je to slash bitkování jako v God of War, a spousta recenzí tvrdí, že Castlevania vše dobře kopíruje, a to není špatně, protože to kopíruje dobře, a já se dobře bavil. Záporáci, cut scény, bossové, vše je zábava zdolávat, a 75 % je podle mě hezké hodnocení.
Bonus této hry je skvělý dabing známých herců, který umocňuje atmosféru. Aby to hodnocení bylo výše, tak by Castlevania musela být více svá a méně kopírující. Rozhodně doporučuju ;)

Artwork ke hře Castlevania: Lords of Shadow

Artwork ke hře Castlevania: Lords of Shadow

Artwork ke hře Castlevania: Lords of Shadow

Další obrázky hry Castlevania: Lords of ShadowHODNOCENÍ HRY Castlevania: Lords of Shadow PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/ps/Castlevania-Lords-of-Shadow-15381/" title="Hodnocení hry Castlevania: Lords of Shadow"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Castlevania%3A+Lords+of+Shadow&amp;platforma=ps3" alt="Castlevania: Lords of Shadow" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8593


Hra Warthunder zdarma